Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, AspirantS napisał(-a):

Przez Was zaczynam się zastanawiać ile prawdy jest w "bełkocie maklerskim", który słyszę w "Billions"?

A brzmi przekonująco...

I serial bardzo mi się podoba.

Muszę Billions obejrzeć, to się może wypowiem. Generalnie praca w bankowości jest nudna i statyczna, poza pewnymi wyjątkami. Na ekranie nic by się nie działo, gdyby pokazywano to tak jak wygląda w rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze nie oglądał, to polecam 1670 na Netflix 😁


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, AspirantS napisał(-a):

Przez Was zaczynam się zastanawiać ile prawdy jest w "bełkocie maklerskim", który słyszę w "Billions"?

 

Pewnie mniej więcej tyle samo co prawdy o pracy policji w "CSI Miami" 😉, wiec sam sobie możesz dopowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

Pewnie mniej więcej tyle samo co prawdy o pracy policji w "CSI Miami" 😉, wiec sam sobie możesz dopowiedzieć.

Jasna cholera!

Tego też nie potrafię ocenić, ponieważ nie pracuję w technikach kryminalistycznych.

Chyba nie chodzi o "słoneczny" filtr nałożony na obiektyw?

Bo moje życie nie ma takiego poblasku.

 

I maklerów też tak nie przedstawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, beniowski napisał(-a):

praca w bankowości jest nudna i statyczna, poza pewnymi wyjątkami.

 

 

Jak wdrazanie czy integrowanie nowych modulow sap   🤣

 

tapatalked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw świat za sobą - super, polecam, wrażenie niepokoju, zbudowany nastrój - świetne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, pechagto napisał(-a):

Zostaw świat za sobą - super, polecam, wrażenie niepokoju, zbudowany nastrój - świetne

 

Też polecam. Dokładnie takie same miałem wrażenia. Julia Roberts może trochę momentami szarżuje, ale chyba taki była zamiar, żeby była taka neurotyczna i ostatecznie wszystko się spina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film niby pełen napięcia, ale zbyt dużo tam wątków, które się rozpoczynają, ale nie kończą. No jeśli pojawia się strzelba (tu:pistolet) to, jak pisał Czechow, powinna wystrzelić, a nie strzela 😄.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferrari. Świetny 

 

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"65", HBO Max

Adam Driver jako kosmiczny rozbitek na Ziemi przed 65 milionami lat gdy panowały dinozaury, skojarzenia z Parkiem Jurajskim nieuchronne.

Bez większych fajerwerków co jest plusem, przewidywalne do bólu, wątki "psychologiczne" na poziomie gimnazjalnym. Ujdzie jak ktoś ma parcie na SF a już wszystko obejrzał ale nie oczekujcie zbyt wiele. Lepiej obejrzeć setny raz Gwiezdne Wojny ( tylko nie te z Driverem ) albo Obcego.

 

"Konferencja", Netflix

Grupa pracowników wyjeżdża do małej wioski pod lasem świętować powstanie tam centrum handlowego. Na miejscu okazuje się że nie wszyscy się z tego cieszą.

Miał być skandynawski slasher, taka "szwedzka masakra piłą mechaniczną", wyszło coś jak skrzyżowanie Piątku 13. z Monty Pythonem. Byłoby naprawdę fajne i nietypowe, niestety miejscami trochę przynudza żeby za chwilę akcja poleciała w kosmos. Mimo wszystko polecam bo to ciekawa odmiana od amerykańskich produkcji a dobór obsady jest kapitalny.

 

"Kaliber", Netflix

Miałem już dawno o nim napisać.

Dwóch przyjaciół wybiera na się na weekendowe polowanie w Szkocji. Jeden pechowy strzał wywraca ich życie do góry nogami, napięcie od tego momentu narasta cały czas stając się praktycznie nie do zniesienia aż do dramatycznego finału.

Jakoś przypadkiem trafiłem na ten film - całe szczęście bo jest naprawdę świetny, nie zawaham się napisać że znakomity i wart każdej minuty poświęconej przed ekranem. To jednak kino z gatunku psychicznie ciężkich, takich które ogląda się raz, jak Pasja albo Plac Zbawiciela, mimo to zdecydowanie polecam.

 

"Rebel Moon - dziecko ognia" Netflix

Superprodukcja SF o walce dobra ze złem, słabych z silnymi. Można odnaleźć liczne nawiązania a to do Gwiezdnych Wojen, a to do Siedmiu Wspaniałych/Samurajów, może trochę Władcy Pierścieni - taki mix. Ciekawostką są ci "źli" w mundurach jak SS z przywódcą który żywo przypomina mi Christophera Waltza w Bękartach Wojny, i wyglądem i zachowaniem. Jak dla mnie przerost formy nad treścią, zakończenie otwarte pozwalające mnożyć sequele ( druga część już zapowiedziana na wiosnę ). 

 

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.12.2023 o 07:34, Bugs napisał(-a):

"65", HBO Max

Adam Driver jako kosmiczny rozbitek na Ziemi przed 65 milionami lat gdy panowały dinozaury, skojarzenia z Parkiem Jurajskim nieuchronne.

Bez większych fajerwerków co jest plusem, przewidywalne do bólu, wątki "psychologiczne" na poziomie gimnazjalnym. Ujdzie jak ktoś ma parcie na SF a już wszystko obejrzał ale nie oczekujcie zbyt wiele. Lepiej obejrzeć setny raz Gwiezdne Wojny ( tylko nie te z Driverem ) albo Obcego.

 

"Konferencja", Netflix

Grupa pracowników wyjeżdża do małej wioski pod lasem świętować powstanie tam centrum handlowego. Na miejscu okazuje się że nie wszyscy się z tego cieszą.

Miał być skandynawski slasher, taka "szwedzka masakra piłą mechaniczną", wyszło coś jak skrzyżowanie Piątku 13. z Monty Pythonem. Byłoby naprawdę fajne i nietypowe, niestety miejscami trochę przynudza żeby za chwilę akcja poleciała w kosmos. Mimo wszystko polecam bo to ciekawa odmiana od amerykańskich produkcji a dobór obsady jest kapitalny.

 

"Kaliber", Netflix

Miałem już dawno o nim napisać.

Dwóch przyjaciół wybiera na się na weekendowe polowanie w Szkocji. Jeden pechowy strzał wywraca ich życie do góry nogami, napięcie od tego momentu narasta cały czas stając się praktycznie nie do zniesienia aż do dramatycznego finału.

Jakoś przypadkiem trafiłem na ten film - całe szczęście bo jest naprawdę świetny, nie zawaham się napisać że znakomity i wart każdej minuty poświęconej przed ekranem. To jednak kino z gatunku psychicznie ciężkich, takich które ogląda się raz, jak Pasja albo Plac Zbawiciela, mimo to zdecydowanie polecam.

 

"Rebel Moon - dziecko ognia" Netflix

Superprodukcja SF o walce dobra ze złem, słabych z silnymi. Można odnaleźć liczne nawiązania a to do Gwiezdnych Wojen, a to do Siedmiu Wspaniałych/Samurajów, może trochę Władcy Pierścieni - taki mix. Ciekawostką są ci "źli" w mundurach jak SS z przywódcą który żywo przypomina mi Christophera Waltza w Bękartach Wojny, i wyglądem i zachowaniem. Jak dla mnie przerost formy nad treścią, zakończenie otwarte pozwalające mnożyć sequele ( druga część już zapowiedziana na wiosnę ). 

 

Oglądałem "65" Taki "do obejrzenia"

Jakiś czas temu obejrzałem:

"Egzorcysta Papieża" reż. Julius Avery z Russelem Crowe - też z tych do obejrzenia. Na wzmiankę zasługuje uwaga, iż historia oparta jest na wspomnieniach duchownego Gabriele Amorth'a, który pełnił oficjalną rolę egzorcysty watykańskiego i diecezji rzymskiej.

"Przypływ wiary" reż. Roxann Dawson z Joshem Lucasem - film oparty na prawdziwych wydarzeniach jakie miały miejsce na jeziorze Missouri gdzie trzech chłopców znalazło się pod wodą. Jeden z nich został uwięziony na dnie; przybyła pomoc "cudem" go odnalazła. Po przetransportowaniu chłopca do szpitala podjęto nieudaną próbę przywrócenia krążenia. Jednak stało się coś niewytłumaczalnego... 

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.12.2023 o 23:22, loco50 napisał(-a):

Ferrari. Świetny 

 

Potwierdzam i polecam.


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
''Wszystkie stare noże''. Ogólnie na tak choć ma kilka błędów logicznych.

Jak dla mnie ma świetny klimat i niezłą grę. Natomiast fabuła, szczególnie z tym zakończeniem, mega słabo trzyma wodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquaman 2 - dość atrakcyjna wizualnie bzdura do kwadratu. Pierwsza część była do przełknięcia że względu na trochę humoru i fajnych tekstów. Tu- zero. Straszny paździerz. Pod koniec był moment, że sen mnie ogarnął i mocno walczyłem, żeby głowa nie opadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wojna Światów" reż. Steven Spielberg.

Za kulisami...

 

Wojna.jpg


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na mikołaja kartę unlimited, to korzystam 😁😁😁 Dziś będzie 

000HLYA4A5V2JNKX-C122-F4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.12.2023 o 09:52, pechagto napisał(-a):

Zostaw świat za sobą - super, polecam, wrażenie niepokoju, zbudowany nastrój - świetne

Gdyby nie to zakończenie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie to zakończenie... 
Dlaczego? Ja bardzo lubie tak otwarte zakonczenia

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maverick -  ale kicz ... 🙂 Top Gun przynajmniej miał  piękne zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, łowca napisał(-a):

Maverick -  ale kicz ... 🙂 Top Gun przynajmniej miał  piękne zdjęcia.

Jaki kicz?! Ciekawe, czy Ty, jak będziesz w wieku TC, też tak będziesz pilotować! 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, szuwi napisał(-a):

Jaki kicz?! Ciekawe, czy Ty, jak będziesz w wieku TC, też tak będziesz pilotować! 😉

Pytanie dlaczego w wieku 61 lat TC wciąż w filmie jest na tym samym stanowisku, zamiast awansować, skoro taki as z niego 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Hellraiser'' część 1 z 1987 roku. Naszła ochota na horror przy piątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.