Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki, właśnie przymierzyłem Suunto Traverse Alpha - spoko gadget, ale koperta to plastik a metalowy jest tylko bezel

a w twoim jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar nosi się dobrze, dekiel jest płaski więc dobrze przylega do płaskiego nadgarstka nawet mniejszego (takiego jak mój).

Sam zegar to kombajn, mnogość funkcji i ustawień, duże pole do popisu pod względem własnych ustawień i dopasowania zegara pod siebie. Ja porównuję go do Suunto Ambit 2, którego mam, Fenix pod względem ilości funkcji, analizy parametrów różnych aktywności przewyższa Suunto, gps jest tak samo dokładny jak w Suunto, czasy reakcji, łapania sygnału, bardzo podobne.

Ja polecam, zostawiam sobie Suunto bo to dobry sprzęt, i wszystkomającego Garmina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar nosi się dobrze, dekiel jest płaski więc dobrze przylega do płaskiego nadgarstka nawet mniejszego (takiego jak mój).

Sam zegar to kombajn, mnogość funkcji i ustawień, duże pole do popisu pod względem własnych ustawień i dopasowania zegara pod siebie. Ja porównuję go do Suunto Ambit 2, którego mam, Fenix pod względem ilości funkcji, analizy parametrów różnych aktywności przewyższa Suunto, gps jest tak samo dokładny jak w Suunto, czasy reakcji, łapania sygnału, bardzo podobne.

Ja polecam, zostawiam sobie Suunto bo to dobry sprzęt, i wszystkomającego Garmina.

 

a czego nie ma jeden vs drugi ? (Garmin ma wbudowany pulsometr ?pomijam kwestie programowe, chodzi mi o sam sprzęt / czujniki )

zastanawia mnie też wspomaganie wysokościomierza barometrycznego przez GPS 

no i co z kopertą Garmin ? - też plastik

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2dl6b7p.jpg

 

30rlavm.jpg


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diver33 to jest orginalna bransoleta? Pytam bo strasznie słabo spasowana z koperta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enicar Sherpa GMT, bo w Himalajach słoń powiesił się na $&@&ch...

 

post-90070-1474043337,5684_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.