Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Sadze że wzsystko zależy od perspektywy tudzież położenia, napewno fajne miejsce na wakacje, krótkoterminowy kontrakt :wink: ale raczej zostac na stale z mojego prywatnego punktu widzenia nie warto. Jednakze kazdy z nas ma inna mentalnosc i potrzeby - ja po kilkuletniej pracy w Europie wolę jednak tam wrocic, nie dlatego ze tu gdzie jestem jest zle tylko poniewaz nie zamierzam zmieniac pewnych rzeczy, a na dłuższa mete zebym mógł rozwazyc to miejsce jako fajne czekałaby mnie daleko posunieta adaptacja - z mojego punktu widzenia za daleko.

 

pozdrawiam

a aby zostac w temacie to na wieczór bedzie ten:)

[url...http://img444...

Dziekuje za rozsadna (wyjasniajaca i pozbawiona agresywnosci wzgledem USA i wszystkiego co amerykanskie -- plucie an Ameryke wydaje sie byc obecnie w modzie...) odpowiedz.

BTW, czy pisalem juz ze powyzsze Seiko jest niesamowicie cool? :)

 

__________

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co - nie mam w zwyczaju łatwo osadzac, a wspomniana moda rzezcywiscie istnieje, i czesto wynika z braku wiedzy, aby byc do konca szczerym czesciej spotykam sie z mocno zakorzeniona odwrotna opinią - kraju mlekiem i miodem płynacego, gdzie zyje sie łatwo i przyjemnie, :wink: zasadniczo nie staram sie zaszczepic komukolwiek swojego punktu widzenia - zgodze sie ze zyje sie łatwo, ale w moim osobistym przypadku i podkreslam wyłacznie osobistym minusy przysłonily mi plusy :), nie lubie jednak przegiec w zadna ze stron wiec staram sie zwalczac opinie o raju na ziemi - miejsce do pracy ok, ale zasuwac trzeba jak wszedzie, ludzie jak wszedzie dobrzy, zli a w wiekszosci szarzy:), mentalnosc inna nie wiem czy lepsza czy gorsza, poza tym ja jestem na południu a to dosc specyficzny region.... :wink: w kazdym razie pozdrawiam cie chrono serdecznie, i mam nadzieję że nie draznie cie cynicznymi wstawkami ta temat us-poprostu czasem w gorszy dzien poprawia mi to humor:) i pozwala zachowac dystans nie tylko do tego miejsca ale i do siebie, w kazdym razie poprawie sie...

dzieki za pochwałe dla seiko -lubie go ale zastanawiam sie nad rozstaniem :cry: - jednakze jedynie w sytuacji nabycia nowej zabawki do codziennego noszenia.


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tessio nareszcie na bransolecie :) :wink:


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT:/

Pozdrowienia dla Rafala z USA od Rafala z USA :)

 

Masz racje, aczkolwiek to tez zalezy od stanu. Mimo wszystko jest wiele rzeczy za i przeciwko mieszkania tutaj. Mi sie tu bardzo podoba i przez najblizsze kilka/kilkanascie lat nie zamierzam wracac do Polski.

 

 

EOT:/

 

Ja to mam na reku:

post-4194-0-75820600-1330690758.jpg


Rafal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OT:/

Pozdrowienia dla Rafala z USA od Rafala z USA :)

 

Masz racje' date=' aczkolwiek to tez zalezy od stanu. Mimo wszystko jest wiele rzeczy za i przeciwko mieszkania tutaj. Mi sie tu bardzo podoba i przez najblizsze kilka/kilkanascie lat nie zamierzam wracac do Polski.

 

quote']

 

Dziękuje i również pozdrawiam,

Bardzo fajne seiko:), cóz Boston bardzo fajne miasto-jedyna wada ktora przychodzi mi do głowy to fakt ze wysokie koszty życia :wink:

Birmingham i Alabama to jak zapewne wiesz temat do zartow, ale cóz mnie sie tez wiele rzeczy tutaj podoba ale max jeszcze z 5 lat.

Goraco pozdrawiam i zapraszam do ALABAMY na piwko albo polska wodeczke.


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no, pojawiło się wiele wspaniałych zegareczków, ale Omega od kolegi stork'a...ach brak słów :shock:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękny :shock: tak prosty ze az piekny:), ja choruje na okrągłego:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
piękny :shock: tak prosty ze az piekny:), ja choruje na okrągłego:)

 

okraglego tez mialem- niestety wydawal mi sie za malutki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas mysle o Orionie, terra tez mi sie podoba ale gamma :wink: - nawet namierzyłem - nie wykluczam jezeli uda mi sie zbic z cena :wink: , póki co jeszcze raz gratuluje, strasznie mi sie podoba ten design


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Вставай, Страна огромная :)

 

post-1432-0-40288500-1330690777.jpg


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Birmingham i Alabama to jak zapewne wiesz temat do zartow, ale cóz mnie sie tez wiele rzeczy tutaj podoba ale max jeszcze z 5 lat.

Goraco pozdrawiam i zapraszam do ALABAMY na piwko albo polska wodeczke.

Faktycznie, poludnie Stanow to inny swiat. Mieszkalem tam ('wieeeeki' temu) przez pewien czas (OKC, Norman, OK i Corpus Christi, TX) i przenioslem sie do Nowej Anglii. Chociaz przyznac trzeba ze 'South' tez ma swoj urok i zycie tam rowniez ma swoje dobre strony.

 

__________

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Вставай, Страна огромная :)

 

post-3565-0-15957800-1330690829.jpg

 

Radek cупep час :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis taki:

Niby kwarc, ale jaki fajny!!! Kupiłem go za kilka dych, dla dzieciaka. Ale tak mi sie spodobał, że będę prowadził (chyba trudne) negocjacje w celu przejęcia go. Full stal, WR 200m. Niby nie za wielki, bo średnica 40mm, ale to pancerny, cięzki zegar i bardzo ładnie wykonany. Już ich nie robia niestety.

reefgear1sx5.jpg

reefgear2gq2.jpg


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-7564-0-21390000-1330690921.jpg

 

Samurai na moim chudym nadgarstku :) Noszę go prawie cały czas. Do paska jeszcze nie dojrzałem :)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro

Dziś taki (od wczoraj :)):

 

19761483kd2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

awangarda wiecznie żywa :mrgreen:

post-7884-0-75162200-1330690964.jpg

post-7884-0-01455500-1330690966.jpg

img0161q1zm9.jpg


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

awangarda to teraz to:

post-0-0-06420100-1330690970.jpg

post-0-0-99093900-1330690971.jpg

pic00033ir2.jpg

pic00037tb9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
awangarda to teraz to:

post-7884-0-91612400-1330690975.jpg

 

mnie to się z awangardą nie kojarzy tylko z PRL-em :wink:


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
mnie to się z awangardą nie kojarzy tylko z PRL-em

 

ciekawe masz skojarzenia,

ale quizu na temat Prl byś raczej nie wygrał

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale quizu na temat Prl byś raczej nie wygrał

:twisted:

 

pewnie nie, w zamian wygrałem kilka fajnych płyt CD w konkursach internetowych dotyczących wykonawców rzeczonych nagród i to mnie bardzo ucieszyło :)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj najnowszy nabytek, dopiero co przyszla paczka, z kilkoma zegarkami w srodku :) . Najpiekniejszy jednak jest ten:

 

 

post-10448-0-17169500-1330691119.jpg

 

 

Od razu powedrowal na nadgarstek i pozostanie tam pewnie dluzszy czas...


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.