Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Jak to mówią niektórzy - a mógłbyś mieć jeden porządny zegarek - czytaj ROLEX ;). Cóż mogę powiedzieć, jak mawia pewien Góral z Kościeliska, lubię drobnicę i trudno mi idzie odsprzedawanie zegarków (może 15% poszło dalej). 

Jeden zegarek = rolex nie wystarczy... nie ogarniesz wszystkich okoliczności. Wiem co mówię 🙂 Musi być przynajmniej jeden tańszy do zadań typu jazda na rowerze i zamki z piasku. No i coś do garniaka (jeśli nosisz). No i już masz trzy 🙂

Skończyłem poszukiwania i dla mnie: ex1 jako edc, ball fireman enterprise jako edc na hardcore, langusta do garniaka i kwarcowy 300m (niezbywalny prezent) do zadań specjalnych. Pozostale powoli sprzedaję, bo leżą. 

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Jak to mówią niektórzy - a mógłbyś mieć jeden porządny zegarek - czytaj ROLEX ;)

Jeden to za mało. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, alpaczino napisał(-a):

... a u mnie taka nowa sytuacja. emoji4.png
emoji1314.png Moje pierwsze mechaniczne chrono z kołem kolumnowym. emoji3166.png
Muszę przyznać, że ten mechanizm jest rzeczywiście piękny. emoji1305.png
emoji1320.png "Bjedaspidi" mam i ja. emoji6.pngemoji1787.pngemoji23.png
20220730_120950.jpg20220730_123153.jpg

Pozdrawiam
 

Gratuluję. Co do mechanizmu, to pełna zgoda - przyjemnie się ogląda 😊. A jak oceniasz ogólne  wykonanie? 

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, rafalmosty napisał(-a):

😉

2894C313-A7A0-4B2A-AE6D-16D932E892AB.jpeg

Graty, świetny jest,  gdy kiedyś będę szukał "prawdziwego" garniturowca to muszę iść tą drogą 😎💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, szuwi napisał(-a):

Jeden zegarek = rolex nie wystarczy... nie ogarniesz wszystkich okoliczności. Wiem co mówię 🙂 Musi być przynajmniej jeden tańszy do zadań typu jazda na rowerze i zamki z piasku. No i coś do garniaka (jeśli nosisz). No i już masz trzy 🙂

Skończyłem poszukiwania i dla mnie: ex1 jako edc, ball fireman enterprise jako edc na hardcore, langusta do garniaka i kwarcowy 300m (niezbywalny prezent) do zadań specjalnych. Pozostale powoli sprzedaję, bo leżą. 

Szczerze mówiąc, to takiej możliwości nie rozpatrywałbym nawet teoretycznie. Przy moich możliwościach finansowych kupowanie Rolexa byłoby "życiem ponad stan". Trzymam się trzech zasad: zegarek musi mi się podobać, wnosić coś nowego do kolekcji no i po zakupie ma nie być "smutno w portfelu" (czyli ubytek ma być nieodczuwalny). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Szczerze mówiąc, to takiej możliwości nie rozpatrywałbym nawet teoretycznie. Przy moich możliwościach finansowych kupowanie Rolexa byłoby "życiem ponad stan". Trzymam się trzech zasad: zegarek musi mi się podobać, wnosić coś nowego do kolekcji no i po zakupie ma nie być "smutno w portfelu" (czyli ubytek ma być nieodczuwalny). 

Kwestia wyboru - podejrzewam, ze sprzedając swoją kolekcję uzbierałbyś kwotę, za którą dałoby się kupić coś cenowo z okolic rolka. Ale przy docelowych 1-3 zegarkach trudno mówić o kolekcji no i w zasadzie odpada "problem" który dzisiaj wskoczy na nadgarstek 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, szuwi napisał(-a):

Kwestia wyboru - podejrzewam, ze sprzedając swoją kolekcję uzbierałbyś kwotę, za którą dałoby się kupić coś cenowo z okolic rolka. Ale przy docelowych 1-3 zegarkach trudno mówić o kolekcji no i w zasadzie odpada "problem" który dzisiaj wskoczy na nadgarstek 🙂

Kiedyś w tzw. wolnej chwili podliczyłem i wystarczyłoby na zegarek z koroną. Zgadzam się z Tobą, że 3 zegarki to nie kolekcja, co najwyżej kompletny zestaw użytkowy. W kolekcji jest większy wachlarz wyborów: mechanizmy, kolory, producenci, rozmiary etc. No i jest codziennie ta sama zagwozdka, który dziś...? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.