Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Triptical napisał(-a):

Kliknąłem po pijaku około tygodnia temu.

I jak na trzeźwo go oceniasz? Kolorek 👌

2 godziny temu, paul221 napisał(-a):

Dziś z rodzinką odwiedzamy Kolorowe Jeziorka we Wieściszowicach, koło Jeleniej Góry😍

Kolor wody super. Trzeba było nurka zabrać ;). I oczywiście dobrej zabawy Wam życzymy.


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AK&AK napisał(-a):

I jak na trzeźwo go oceniasz? Kolorek 👌

Szczerze powiedziawszy jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Spodziewałem się siermięgi spod znaku chińskiej tandety, a tak nie jest. 
minusy:

- dekiel jest szorstki w wykończeniu - nie jest to wielki problem ale odczuwalny

- klamra o ile solidna (nawet za solidna) to jest miejscami ostra na krawędziach 

- spasowanie endlinków nie jest najwyższej próby, ale w mnie w oczy nie gryzie, a z resztą zegarek i tak wyląduje na jakimś pasku. 
 

…to tyle z minusów.

 

Kupiłem to kierowany absolutnie „wakacyjną” kolorystyką i wygodnym rozmiarem ….i rzecz jasna ciekawością. 
Szafir, zakrecana koronka, bardzo solidna skręcana bransoleta, NH35 i 200m WR za cenę około 400pln brzmi jak majaczenie psychopaty, a jednak da się. 


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Triptical napisał(-a):

Szczerze powiedziawszy jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. (...)

Kupiłem to kierowany absolutnie „wakacyjną” kolorystyką i wygodnym rozmiarem ….i rzecz jasna ciekawością. 

Dziękujemy za opinię. Właśnie kolor jest mega. I duży plus za brak nazwy producenta na tarczy, logo w zupełności wystarcza. Świetnie wygląda na Twoim nadgarstku.

@Paulus57 ekspercie rynku chińskiego, czy ten model z tą tarczą występuje w rozmiarze 36mm lub mniejszym? 


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, AK&AK napisał(-a):

Dziękujemy za opinię. Właśnie kolor jest mega. I duży plus za brak nazwy producenta na tarczy, logo w zupełności wystarcza. Świetnie wygląda na Twoim nadgarstku.

@Paulus57 ekspercie rynku chińskiego, czy ten model z tą tarczą występuje w rozmiarze 36mm lub mniejszym? 

Niestety nie zauważyłem takiego modelu, tym samym dementuję pogłoski jakobym zasługiwał na takie zaszczytne miano. :) 

Spostrzegłem za to, że warto korzystać z ofert "Choice", gdzie ceny przyzwoitych zegarków zaczynają się już na poziomie 130 zł. Warto penetrować Ali, bo okazji sporo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, paul221 napisał(-a):

Dziś z rodzinką odwiedzamy Kolorowe Jeziorka we Wieściszowicach, koło Jeleniej Góry😍

 

 

Czy kamień z Jeleniej Góry żeś Pan przywiózł? Bo Pan wiesz, kto po nim stąpał!


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.