Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Lechu wroc - zdjęcie robiłem telefonem z małej odległości stąd może to wrażenie ale fakt faktem zegar do małych nie należy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpiew AP potem B&M - jak dla mnie dzisiaj KO :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można prosić więcej zdjęć tego Baume? Najlepiej w galerii.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modowany?

Tylko piaskowany i pokryty DLC.

 

Pzdr.

 

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można prosić więcej zdjęć tego Baume? Najlepiej w galerii.

 

jak najbardziej, w najbliższym wolnym czasie postaram się coś sensownego dodać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny AP, gratulacje. A ten zenith carlito podoba mi sie coraz bardziej. Jaka srednica tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten zenith carlito podoba mi sie coraz bardziej. Jaka srednica tam?

42mm.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się mieć rozmiar podobny do mojego inge(46mm) ,szczególnie na Twoim nadgarstku :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Franek to chyba najbardziej skomplikowany zegarek pokazany tu na forum . Gratuluje , chciaz mnie osobiscie nie specjalnie sie podoba , za te pieniadze raczej kupilbym cos innego .

Pokazywalem kiedys tutaj Harry Winston z turbinka , swietne zegarki


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ten Franek się niezbyt podoba..Zresztą zegarki z ich kolekcji jakoś do mnie nie trafiają,być może jeszcze do nich nie dojrzałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubel

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się mieć rozmiar podobny do mojego inge(46mm) ,szczególnie na Twoim nadgarstku :rolleyes:

 

Heh to prawda nadgarstek wypełnia w całości. Tak mi się ten zegar podoba, że nawet jak mi ktoś powie,że za duży to się nie obrażę ;)

Generalnie mam trochę inne kryteria jeśli chodzi o dobór zegara. Ja patrzę na ogólną budowę ciała,wzrost itp a nie tylko na obwód nadgarstka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę niezły ten Frank . Ciekawe jak to się sprawuje na co dzien - bo jak widac Kolega go uzytkuje i zegarek nie lezy w szufladzie ( rotomacie) .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie - wy tak serio ???

 

zegarek oczywiście nie jest mój - kosztuje, bagatela, 3.600.000PLN (słownie: trzy miliony sześćset tysięcy złotych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto bogatemu zabroni :rolleyes: ?A cena powalona,franek wszystkie swoje zegarki mocno przeszacowuje,szukają jeleni i o dziwo znajdują je..:rolleyes:

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.