Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

Eee winieta dodana ale efekt jak widać osiągnięty :P

Dodam tylko że winieta jest naturalna, optyczna (zbyt mały konwerter close-up na zbyt dużym obiektywie), a nie sfotoszopowana ;)

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Dziś - oldskul. Taki mam dziś nostalgiczny nastrój...

05092011342.jpg

Pozdrawiam,

Wasyl
Mam różne zegarki

Seiko:

MM12.jpg

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Seiko:

Nie jesteś na czasie. Od niedawna piszemy "Tylko Seiko" ;)

img36182.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img36252.jpg

Uploaded with ImageShack.us

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Słoneczko już wyszło :)

alp2.jpg

To tylko Seiko :)

Piekne Seiko - ale to tylko Seiko hehe ;)

Ile masz w lapce?

Bo tez choruje na ten zegarek i nie wiem czy nie bedzie troszke za maly - bo ja mam 18,5cm

No piękności, piękności, ale zalecałbym jakiś brązowy paseczek :) Może strusinę? ;)

Ale ten pełny dekiel jest piękny, ma b. głęboki grawer.

Edited by lechu_wroc

No piękności, piękności, ale zalecałbym jakiś brązowy paseczek :) Może strusinę? :)

Ale ten pełny dekiel jest piękny, ma b. głęboki grawer.

Ano ma fajny grawer....ale jednak szkoda tracić tak pięknie zdobionego Unitasa...może można zamówić przeszklony dekielek? zainteresuje się tym.

A co do paska? ....Niech Cię struś kopnie!!!! ;)

No Marcin, zawsze mi się podobał - gratuluję :)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

...może można zamówić przeszklony dekielek?

Marco odpuść. Zanim do Ciebie dojdzie to zegarka już dawno nie będziesz miał ;)

Ty masz ADHD tak samo jak ja :)

Ps. Gratulacje

Edited by krystekomega

Guest Logos

Mały OT.

Carlito, nie wkurza Cię noszenie zegarków za kostką nadgarstka? Przyciski chrono i koronka nie wbija Ci się w dłoń przy manipulacjach? :-) Pytam ponieważ czasami jak mi zegarek przeskoczy za kostkę, to mnie to wkurza bardzo, a ciekawi mnie czy inni noszą zegarki rzeczywiście za kostką, czy tylko do zdjęcia tak zakładają - bo rzeczywiście lepiej to wygląda. :-)

Mały OT.

Carlito, nie wkurza Cię noszenie zegarków za kostką nadgarstka? Przyciski chrono i koronka nie wbija Ci się w dłoń przy manipulacjach? :-) Pytam ponieważ czasami jak mi zegarek przeskoczy za kostkę, to mnie to wkurza bardzo, a ciekawi mnie czy inni noszą zegarki rzeczywiście za kostką, czy tylko do zdjęcia tak zakładają - bo rzeczywiście lepiej to wygląda. :-)

Każdy ma inną kostkę. Niektórzy mają bardzo wystające....u stóp zazwyczaj wtedy także i rzeczywiście noszenie zegarków szczególnie na bransolecie może powodować dyskomfort. Ja na ten przykład praktycznie nie mam kostek....ledwo wystają....mam dosyć gładkie i jednolite nadgarstki. To już sprawa genetyki :)

To zależy od rozmiaru zegarka, ale w większości przypadków nosze zegarek za kostką, znaczy się miedzy dłonią a kostką :) Wyjątkiem są np moje Steinharty (47mm).

Edited by carlito1