bubus 776 #324126 Posted October 3, 2025 (edited) Dobrego dnia! Edited October 3, 2025 by bubus 15 Share this post Link to post Share on other sites
hrabia 31388 #324128 Posted October 3, 2025 11 godzin temu, ireo napisał(-a): Natomiast kostka brukowa to w tym wątku gwiazda drugiego planu. Mam wrażenie, że szczególnie upodobali ją sobie właściciele Roleksów, ale nie tylko. I jeszcze nogi. Zdjęcia zegarków z nogami w tle to też fajna kategoria. polbruk pasuje do każdego zegarka, nie tylko do rolka. patrz, jak się ładnie komponuje z chińskim carnivalem. z nogami też nieźle. a tak serio, to strasznie ta kostka paskudna, ale całkiem praktyczna. 23 Share this post Link to post Share on other sites
MarcinEck2 3819 #324131 Posted October 3, 2025 (edited) Citek to Citek. Jak dla mnie bardzo ładny klasyczny diverek, Jeden z moich najulubieńszych. Szczególnie przystojny z granatową tarczą. Solidny, punktualny, z genialnie umiejscowioną koronką i znakomita lumą (najlepszą w mojej stajni). Cena nieprzyzwoicie przyzwoita :-). Pomarańczowy silikon ma ponoć ułatwić znalezienie ciała w odmętach Loch Ness lub podobnego zbiornika ... *(ale na wszelki wypadek nie nurkuję... ;-). Miłego dnia wszystkim ! PS. Tak, tak, wiem - trzeba poprawić dzień tygodnia 🙂 Edited October 3, 2025 by MarcinEck2 31 Share this post Link to post Share on other sites
Teufel26 25217 #324132 Posted October 3, 2025 Udanego piątku, ja mam już Wochenenden.Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 27 "Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein Share this post Link to post Share on other sites
huba_buba 1163 #324133 Posted October 3, 2025 45 minut temu, oszolom napisał(-a): polbruk pasuje do każdego zegarka, nie tylko do rolka. patrz, jak się ładnie komponuje z chińskim carnivalem. z nogami też nieźle. a tak serio, to strasznie ta kostka paskudna, ale całkiem praktyczna. Budżetowiec z H3 to podstawa, mam już z 10 lat takiego i świeci i nie chce przestać, przyzwoicie wykonany, bardzo dokładny 1 Share this post Link to post Share on other sites
hrabia 31388 #324134 Posted October 3, 2025 4 minuty temu, huba_buba napisał(-a): Budżetowiec z H3 to podstawa, mam już z 10 lat takiego i świeci i nie chce przestać, przyzwoicie wykonany, bardzo dokładny ten zegarek to jeden z najlepszych chińskich, jakie miałem. a trochę się tego przewaliło (oczywiście nie tyle, co u stałych bywalców chińskiego działu, ale jednak). tryt po paru latach dalej ładnie świeci, werk bez przygód (ronda, o ile pamiętam), koperta nieźle wykonana i szczelna. tarcza czytelna. ostatnio zakładam go prawie codziennie na wieczór/noc/poranek. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Markol 3162 #324137 Posted October 3, 2025 (edited) Miłego piątku 🙃 P.S. O kurde balans , daty nie przestawiłem 🙄 Edited October 3, 2025 by Markol 27 Share this post Link to post Share on other sites
Butik 12156 #324140 Posted October 3, 2025 Już za 10min święto. 3-tygodniowa uczta 31 Kto rano wstaje ten leje jak z cebra... Share this post Link to post Share on other sites
wtch.ghst 575 #324141 Posted October 3, 2025 Wysłane przez Tapatalk 37 Share this post Link to post Share on other sites
gszydlowsky 16472 #324142 Posted October 3, 2025 36 Share this post Link to post Share on other sites
Mirosuaw 38579 #324143 Posted October 3, 2025 Już za 10min święto. 3-tygodniowa uczta No brawo. Jesteś tam wśród uczestników/ jurorów/ inna rola? 0 Share this post Link to post Share on other sites
Domingo66i6 5173 #324146 Posted October 3, 2025 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 28 Share this post Link to post Share on other sites
pbozek75 12256 #324149 Posted October 3, 2025 Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka 31 Share this post Link to post Share on other sites