Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze na czerwono TWIN SENSOR co w wolnym tłumaczeniu oznacza "czujnik bliźniak" (tłumaczenie google tłumacz).

 

Jako anglista powiem: z daleka od Google Tłumacza! ;)

 

"Twin sensor" to po prostu "podwójny" tudzież "zdwojony" czujnik, jakby się kto pytał :]


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jest to podwójny czujnik do termometru i kompasu....

 

Przecież 7 napisał Ci już odpowiedź.

 

Nie barometr, a kompas + termometr. :)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tik-tak... :)

 

 

1100083.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Zacny ;) Ale to mi się właśnie nie podoba w tej dużej dacie, moim zdaniem lepiej by wyglądało 0-2, a nie puste okienko.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna Delbana do wietrzenia.

post-57210-0-93152100-1359846893_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ikona Brajtka :)

 

Masz rację navitimer to najstarsza i najbardziej rozbudowana linia breitka zupełnie jak sub w rolku..Nareszcie wyprodukowali 43mm niby to niecałe 2mm więcej ,ale zegarek leży super na łapie.Fajny werk,właśnie byłem świadkiem szybkiego przeskoczenia daty punkt 12.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież 7 napisał Ci już odpowiedź.

 

Tak, tylko jak odczytać wskazania termometru. O wskazania kompasu nie pytam, bo pewnie po naciśnięciu któregoś przycisku sekundnik wskazuje kierunek? W ogóle bajery przy wskazówkowym zegarku są bezużyteczne no bo kto korzysta z chronografu, albo w przypadku divera nurkuje na głębokość kilkudziesięciu metrów. Mimo, że nikt nie będzie z tego korzystał jest koniecznym, aby spełniało swoją funkcję!

 

Ps. Nie udało mi się znależć takiego Citizena, ale znalazłem dwa podobne. Ten czujnik jak wnioskuję służy do pomiaru głębokości.

 

Za udzielenie mi wyczerpującej odpowiedzi na temat wyżej rzeczonego Citizena serdecznie dziękuję :wacko:

 

Ps 2.

Szczególne podziękowania kieruję do wujka Google!!!!

 

 

 

nb433_pioro.jpg

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle bajery przy wskazówkowym zegarku są bezużyteczne no bo kto korzysta z chronografu, albo w przypadku divera nurkuje na głębokość kilkudziesięciu metrów. Mimo, że nikt nie będzie z tego korzystał jest koniecznym, aby spełniało swoją funkcję!

A już Ci odpowiadam- podstawową zasadą bezpieczeństwa w nurkowaniu jest dublowanie sprzętu od aparatów oddechowych po sprzęt pomiarowy . Dlatego zegarek z głębokościomierzem może być takim użytecznym pod wodą sprzętem.

Osobiście używałem do tego celu seiko . Dlatego wcale nie uważam tych "bajerów" za bezużyteczne. Pomiary ciśnienia atmosferycznego w górach z tego co wiem również są pomocne . Ale robi się już trochę off więc w temacie:

Na nadgarstku PAM24 nurek choć bez pomiaru głębokości

Edytowane przez @rtur

@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek :)

 

7aBNL6W.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę tylko, bo dla bratanka kupiony. Pewnie jeszcze nie zna się na zegarku, ale też mu kupiłem :)

 

yvb6rtnr99j7_t.jpg

 

 

 

nb433_pioro.jpg


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P

ui822_D_and_S.jpg

Sorki za jakość

8437472173_93b597fd2d_b.jpg

 

 

 

 

Gratuluję, super zegarki :)

 

Darek, zaskoczyłeś!


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie po nowemu czyli takpost-42675-1359894349,2179_thumb.jpg

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.