Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje Rolka:)

U mnie do południa pomarańcza a na wieczór czerń

IMGP7678.JPG


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z przed kilku dni, ale u mnie też dziś B42:

 

3fj6.jpg


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fortis rewelka:) coż ja nie wiem - pomarańczowa jest ze mną od lat, zaś czarna to nowy nabytek więc  cieżko decydować:)

pozdr

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sub bez daty zaczyna sie robic jednym z "must have " , swietny . Gratuluje 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poszukiwaniu zaginionej wskazówki:

6w5m.jpg

 

Pozdrawiam

Tomek

Jak to by był jednowskazówkowiec, to szukanie byłoby ciekawe  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Aksim, to prawda, że on ma pełny dekiel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akis fajne to Seiko ale nie będę Ci gratulować bo i tak pójdzie do ludzi. Nie jesteś stały w uczuciach!

Popraw się!


Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aksim, to prawda, że on ma pełny dekiel?

Dekiel pełny,ale mnie to nie przeszkadza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akis fajne to Seiko ale nie będę Ci gratulować bo i tak pójdzie do ludzi. Nie jesteś stały w uczuciach!

Popraw się!

Właśnie chyba się starzeję,bo ostatnio pozbywanie się zegarków po prostu mnie smuci:)Zmieniam się,np.Rolek jest u mnie miesiąc i podoba mi się coraz bardziej,z GS-em będzie stanowił świetny tandem.Oba zegarki mają co innego do zaoferowania.Rolex to sport,czarna tarcza,GS to bardziej casual,bardzo uniwersalny.Obydwa zegarki wywołują uśmiech po wzięciu do ręki,wykonanie,waga,ogólny design wzbudzają zaufanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chyba się starzeję,bo ostatnio pozbywanie się zegarków po prostu mnie smuci:)Zmieniam się,np.Rolek jest u mnie miesiąc i podoba mi się coraz bardziej,z GS-em będzie stanowił świetny tandem.Oba zegarki mają co innego do zaoferowania.Rolex to sport,czarna tarcza,GS to bardziej casual,bardzo uniwersalny.Obydwa zegarki wywołują uśmiech po wzięciu do ręki,wykonanie,waga,ogólny design wzbudzają zaufanie.

No dobra to Ci jednak pogratuluję!

Pozdrawiam


Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debiut na Szanownym Forum. Pierwszy "poważny" zegarek a już jest apetyt na więcej :)

post-64675-0-35787600-1379008250_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.