Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Karol, no bo jak tu się nie cieszyć z takich fajnych zabawek ? :) Napisz coś więcej jak wrażenia z przymiarki, chętnie poznam Twoje zdanie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle w pracy :)

ru8usa2a.jpg


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, właśnie miałem napisać, ze po kazdym sie podobnie cieszysz :) To dobrze, o to w tym chodzi.

 

Dzisiaj widzialem sie z jednym z forumowiczow w Kruku i mielismy okazje zobaczyc Twoj zegar na pasku. Ale bydle :D

Potwierdzam, zegar nawet w gablocie wyglądał na kosmicznie wielki ( a za towarzystwo miał min Big Pilota ) ale na Twoim nadgarstku Carlito wygląda bardzo dobrze.

Minus jest taki że przy tych wymiarach zmniejsza Ci się grupa potencjalnych nabywców z rynku wtórnego ( jak już się znudzisz oczywiście ; ) Ja powyżej 42 mm nawet nie szukam dlatego zadowolę się starszą wersją ( przynajmniej była tańsza ; )

post-55792-0-61595000-1406411151_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan mi kazał nosić bo jeszcze parę miesięcy gwarancji ...to noszę ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie. Wczoraj z kolegą porównywałem ten zegar do jego Omegi PO 45,5 i wcale nie było widać różnicy w wielkości.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grunt to dobrego partnera do porównania wybrać ; ) Najważniejsze że na Twoim nadgarstku wygląda dobrze a resztą będziesz się martwił jak przyjdzie czas odsprzedaży.

Gorzej jak wróci moda na mniejsze zagarki ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wielkością czy grubością zegarka wcale nie sugeruję.

Patrząc na nowości różnych firm to 44 mm niedługo może być standartem.

Jak dobrze leży i jest wygodny to dlaczego nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś Delbana. Zdjęcie stare!

post-44476-0-84406300-1370064439_thumb.jpg

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grunt to dobrego partnera do porównania wybrać ; )

Ale zauważ, że Omeg PO 45,5 jest od groma i nikt wcale nie piszę, że to "kosmicznie wielki" zegar :) Dlatego uważam, że trochę przesadzacie. No chyba, że faktycznie się jest z metra ciętym przecinakiem i się ma chłopięcą budowe ciała, to wtedy rozumiem ;) Natomiast dla dobrze zbudowanego faceta ten zegar wcale taki ogromny nie jest, mały oczywiście też nie.

 

Tutaj ten Inge na mniejszym nadgarstku od mojego :

 

post-27475-0-13924800-1406440646_thumb.jpg

 

post-27475-0-97979700-1406440678_thumb.jpg

 

Chłopaczyna na zdjęciu ma nadgarstek 16,75".

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie wyglada dobrze , szczególnie pierwsze zdjecie to pokazuje , uszy nie wystają za nadgarstek wiec jest ok.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zegarek po ciemnej stronie nadgarstka wink.gif

 

klamra-margrette-008.jpg?1406442857

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słonecznie i ciepło

post-57210-0-56462500-1406453368_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy tydzień to wracamy do Citka. Serdeczne powitanie elektroników ;)

 

 

post-72726-0-46580700-1406453916_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.