Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jeszcze siedze w piżamie, wyglądam przez okno - i z zegarkiem próbuje jakos odczarować jakoś pogode ;-)8aeeab146beee3baa274be79fa17e745.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takiego nakręcam na niedzielę... I nawet godzina jak z reklamy :)

Napiszę coś więcej o w/w zegarku?

Jakieś plusy/minusy, zastanawiam się nad nim tylko na bransie, wersja z srebrnymi wskazówkami i indeksami.

Nad takim:

img_8536e1.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4d610b58c0b61d5cgen.jpg

Edytowane przez Wahnik

pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulubieniec

post-74783-0-24531500-1507455295_thumb.jpg

post-74783-0-14351100-1507455344_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę coś więcej o w/w zegarku?

Jakieś plusy/minusy, zastanawiam się nad nim tylko na bransie, wersja z srebrnymi wskazówkami i indeksami.

Nad takim:

 

Przerabiałem też wersję czarną na bransolecie i z minusów to po założeniu bransolety maskownice mają spory luz i po prostu wyjątkowo głośno tłuką się/grzechoczą przy noszeniu, w żadnym innym z moich zegarków nie jest to tak głośne. Słabo czytelna mała tarczka datownika- trzeba się wpatrywać jak chcesz sprawdzić datę. Luma w czarnej wersji na indeksach i wskazówkach słaba jak to w Orientach, w białej luma tylko na wskazówkach. W tej Twojej nie wiem. A poza tym same plusy :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem też wersję czarną na bransolecie i z minusów to po założeniu bransolety maskownice mają spory luz i po prostu wyjątkowo głośno tłuką się/grzechoczą przy noszeniu, w żadnym innym z moich zegarków nie jest to tak głośne. Słabo czytelna mała tarczka datownika- trzeba się wpatrywać jak chcesz sprawdzić datę. Luma w czarnej wersji na indeksach i wskazówkach słaba jak to w Orientach, w białej luma tylko na wskazówkach. W tej Twojej nie wiem. A poza tym same plusy :)

Dziękuję  :)

drinks.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-

post-33375-0-27192300-1507460246_thumb.jpeg

post-33375-0-79120000-1507460395_thumb.jpeg

post-33375-0-06758600-1507463318_thumb.jpeg

Edytowane przez Slaw

"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.