Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam starych zegarków :) Liczysz te moje zegarki? :lol:

Nie, wystarczy, że liczy je Twoja żona - ja za to liczę NA Twoje zegarki

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heritage

post-74783-0-68935200-1538640550_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie, wystarczy, że liczy je Twoja żona - ja za to liczę NA Twoje zegarki

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mako 500 i Airman 18 pewnie wrócą do mnie z "wycieczki", więc jakby coś, zaprasza,  :) Żona już nie liczy, ustanowiliśmy rozdzielność majątkową  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mako 500 i Airman 18 pewnie wrócą do mnie z "wycieczki", więc jakby coś, zaprasza, :) Żona już nie liczy, ustanowiliśmy rozdzielność majątkową ;)

Kupiec okazał się nierzetelny? Z Airmanem i tak zawsze będziesz mi się kojarzył Ty Blumo jeszcze masz, czy już poszło?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kupiec okazał się nierzetelny? Z Airmanem i tak zawsze będziesz mi się kojarzył Ty Blumo jeszcze masz, czy już poszło?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Co do kupca, to jeszcze nie chcę ferować wyroków, bo jutro kończy mu się czas na odbiór przesyłki, która od ostatniej soboty leży już w oddziale DHL, po dwukrotnej próbie doręczenia, z wykupioną przeze mnie opcją uprzedniego kontaktu telefonicznego z adresatem... Na razie jednak wygląda na to, że ...słabo to wygląda  :( Blumo poszło... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kupca, to jeszcze nie chcę ferować wyroków, bo jutro kończy mu się czas na odbiór przesyłki, która od ostatniej soboty leży już w oddziale DHL, po dwukrotnej próbie doręczenia, z wykupioną przeze mnie opcją uprzedniego kontaktu telefonicznego z adresatem... Na razie jednak wygląda na to, że ...słabo to wygląda :( Blumo poszło...

Jeśli to celowe działanie ze strony "kupca", to trzeba być mendą straszną aby tak postępować

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeśli to celowe działanie ze strony "kupca", to trzeba być mendą straszną aby tak postępować

Nie chcę ferować wyroków, bo ciągle ma termin (do jutra włącznie). Niepokoi mnie jednak, że od prawie tygodnia nie ma z nim ŻADNEGO kontaktu (wysyłałem smsy, dzwoniłem, wysyłałem wiadomość na Whats App), nawet przez nasz forumowy komunikator, choć już po wysłaniu przeze mnie ostatniej wiadomości na komunikatorze, logował się na forum  :unsure: Poczekam, a jak paczka wróci, to w granicach wolności słowa, bez przekraczania granicy, za którą jest naruszenie dóbr osobistych, opiszę całą tą sytuację w oddzielnym temacie, bo może kogoś to zainteresuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób to koniecznie jeśli ta osoba się nie odezwie lub nie będzie miała sensownego wytłumaczenia.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę ferować wyroków, bo ciągle ma termin (do jutra włącznie). Niepokoi mnie jednak, że od prawie tygodnia nie ma z nim ŻADNEGO kontaktu (wysyłałem smsy, dzwoniłem, wysyłałem wiadomość na Whats App), nawet przez nasz forumowy komunikator, choć już po wysłaniu przeze mnie ostatniej wiadomości na komunikatorze, logował się na forum :unsure: Poczekam, a jak paczka wróci, to w granicach wolności słowa, bez przekraczania granicy, za którą jest naruszenie dóbr osobistych, opiszę całą tą sytuację w oddzielnym temacie, bo może kogoś to zainteresuje.

Nie spodziewałbym się po klubowiczu takich akcji, no, a wyglądą to tak, jakby nie chciał odebrać. Szkoda

 

 

Żeby offtopa nie robić

 

0132b6aa41cccb721dfc48695193fa39.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczysz te moje zegarki?  :lol:

To akurat jest niewykonalne. :) Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To akurat jest niewykonalne. :)

 

Coś w tym jest  ;) Zmienny jestem. Jak kobieta  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No, nawet avatar nowy. :D

Si, nowy  :) W oczekiwaniu na Moona  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie wysłał za pobraniem dwóch zegarków w życiu.Jak już to po wpłacie zaliczki.Nie odbierze zaliczkę traci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja bym nie wysłał za pobraniem dwóch zegarków w życiu.Jak już to po wpłacie zaliczki.Nie odbierze zaliczkę traci.

Cóż Rafale, ja jestem gość o łagodnym usposobieniu i gołębim sercu, który ufa ludziom  ;) Zobaczymy, może będę miał nauczkę  :) A może Kolega jednak odbierze tą paczuszkę  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż Rafale, ja jestem gość o łagodnym usposobieniu i gołębim sercu, który ufa ludziom  ;) Zobaczymy, może będę miał nauczkę  :) A może Kolega jednak odbierze tą paczuszkę  ;)

 

To przydałoby się takiego usera opisać w osobnym temacie ku przestrodze dla innych.To ktoś aktywny na forum ? .Ja też miałem kilka sytuacji typu biorę zegarek podaj konto a potem kontakt się urwał.W moim przypadku osoba wyłudzającą moje dane był user o nicku kkk.2 tygodnie konwersacji o zegarku i słowo "biorę" , które dla mnie jest święte... , niestety nierzetelny osobnik się okazał. :)

Niestety czasy się zmieniają na gorsze nawet w naszym klubie

 

Dlatego trzeba zachować szczególną ostrożność , szczególnie do tych którzy są b.mało aktywni.

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To przydałoby się takiego usera opisać w osobnym temacie ku przestrodze dla innych.

Wszystko w swoim czasie. Na razie ma czas do jutra. A jak "jutro będzie futro", to będzie i osobny temat w tej kwestii  ;) Na razie EOT  ;)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.