Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

7 minut temu, oszolom napisał(-a):

to akurat ma swoją historię, porządnych producentów itd. taki wyjątek.

Analogicznie bywa z tzw. modowymi i tam są wyjątki. (przynajmniej cenowe ;) ). 

28 minut temu, Wodolej napisał(-a):

Poprzedni post to świadectwo mojego zakłamania 😳 napisałem go tuż po operacjach w dziale Sprzedam 🤪

Tak właśnie sobie pomyślałem. A najlepsi są Ci, co piszą o dożywociu, zegarku do trumny, itp. :)

43 minuty temu, KobyS0 napisał(-a):

a tak ogólnie nienawidzę napisów marek samochodowych na zegarkach ( takie moje subiektywne zdanie w tym temacie wyraziłem) 

Marka Porsche Design powstała jako odrębna od firmy samochodowej, założona przez członka rodziny Porsche. 

32 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Analogicznie bywa z tzw. modowymi i tam są wyjątki. (przynajmniej cenowe ;) ). 

I jakościowe też, mam wrażenie (Bulgari, na przykład).

Edited by oszolom

Teraz, oszolom napisał(-a):

I jakościowe też, mam wrażenie.

Ze względu na niepełną wiedzę, wolałem to ostrożnie wyrazić. Jest np. firma BULGARI, której zegarki sporo kosztują a mnie wcześniej się kojarzyła z perfumami. 

Ze względu na niepełną wiedzę, wolałem to ostrożnie wyrazić. Jest np. firma BULGARI, której zegarki sporo kosztują a mnie wcześniej się kojarzyła z perfumami. 

Jest Bvlgari, jest Hermes, z drugiej strony jest np. Michael Kors. A jeszcze gdzieś pomiędzy taki na przykład Gucci. Także Twoja ostrożność jak najbardziej na miejscu. Zachowując się zbyt pryncypialnie można wyjść na ignoranta, jak w przypadku Porsche Design na przykład

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

1 minutę temu, rafi napisał(-a):

Jest Bvlgari, jest Hermes, z drugiej strony jest np. Michael Kors. A jeszcze gdzieś pomiędzy taki na przykład Gucci. Także Twoja ostrożność jak najbardziej na miejscu. Zachowując się zbyt pryncypialnie można wyjść na ignoranta, jak w przypadku Porsche Design na przykład emoji6.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bulgari za drogi dla mnie by go sprawdzać a Michael Kors, to nawet dla mnie za słabo ;) . 

48 minut temu, Londek napisał(-a):

Ładnie świeci, a długo?

3 minuty temu, rafi napisał(-a):

Zachowując się zbyt pryncypialnie można wyjść na ignoranta, jak w przypadku Porsche Design na przykład

wyraziłem wyłącznie subiektywną opinię, gdyby każdy się gniewał za coś takiego, wówczas forum nie miało sensu by najmniejszego, podkreślę raz jeszcze : JA nie lubię takich napisów na tarczach, niektórzy nie lubią lumy inni lup na datownikach a jeszcze inni samych wskazań dnia i tygodnia, lubią czyste, minimalistyczne tarcze, więc nie ma co się gniewać i rozpamiętywać :) 

ps. a po główkach to w 1 klasie szkoły podstawowej głaskano ;) i przytakiwano, że wszystko jest dobrze, ładnie i w porządku ...  

9 minut temu, rafi napisał(-a):

Ale ja się nie gniewam emoji846.png
W zasadzie to też tylko wyraziłem swoje zdanie.

Edit: co by nie być całkiem OT:

7c268475f4328afa4e71d71679df9205.jpg

nie niestety nie do końca............... ale zostawmy to już

ps. ładne Seiko :) 

5 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Jaki czas?

Czas nie był dla mnie najważniejszy. Z uwagi na to, że od 6 miesięcy nie realizuję typowego treningu do maratonu, dzisiejszy start miał być lepszym treningiem😉 i takim był. Potrzebowałem solidnego sponiewierania, po to by przypomnieć sobie jak to fajnie jest dać sobie w palnik😉 to miał być bodziec do dalszej pracy i sprawdzian, tak żebym zobaczył, gdzie obecnie jestem. To, że w lesie w stosunku, do tego, co wcześniej prezentowałem, to wiedziałem i przed startem, ale chciałem zobaczyć, jak głęboko😂 A mój wynik … hmmm to może napiszę tak, 3/4 osób startujących przebiegło trasę wolniej ode mnie😉

Teraz tydzień wolnego od biegania i biorę się do solidnej pracy💪💪💪

Edited by rafalmosty

32 minutes ago, sanik said:

Ładnie świeci, a długo?

Spokojnie przez noc można odczytać... myślę że lepiej niż w moich Seiko i Citi, jedna z lepszych lum, może tylko Loggerhead mocniej świeci.