Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Super kolor. Żadnego rosyjskiego jeszcze nie miałem, ale chodzi mi po głowie ten model, tylko w kolorze takim prawie zielonym. Swojego kupiłeś w Polsce, czy import?

Brałem z komandirskie.com albo soviet market, nie pamiętam dokładnie.

Tu jest zielony

http://komandirskie.com/catalog/amfibiya/amfibiya_klassika/710к/chasy_amfibiya_710386n/

Edytowane przez karloss
Edycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, karloss napisał(-a):

Brałem z komandirskie.com albo soviet market, nie pamiętam dokładnie.

Tu jest zielony

http://komandirskie.com/catalog/amfibiya/amfibiya_klassika/710к/chasy_amfibiya_710386n/

Dzięki. Tylko teraz import z Rosji chyba nieaktualny. Pozostanie trochę przepłacić w kraju. 

6 godzin temu, Mr_X napisał(-a):

Poor man's roleks 😄

Przy okazji zapytam  , jest jakieś ograniczenie dla nowych ? - nie mogę dodawać reakcji na zdjęcia 🤔

 

20220323_091002.jpg

Dopiero jak zbierzesz 50 postów i dostaniesz status "użytkownik" zamiast "nowy użytkownik" będziesz mógł lajkować do oporu. Póki co pozostaje Ci się zaktywować albo uzbroić cierpliwość a tymczasem "podziwiać opisowo". To ostatnie przyśpieszy osiągnięcie uprawnień. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SEI_pat_KO napisał(-a):

IMG_20220323_171403.jpg

Nareszcie coś złotego. Bałem się, że jestem jedynym na Forum zwolennikiem tego koloru ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mario1971 napisał(-a):

Przesadzasz... ;)

To już nas jest trzech!! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Dzięki. Tylko teraz import z Rosji chyba nieaktualny. Pozostanie trochę przepłacić w kraju. 

Dopiero jak zbierzesz 50 postów i dostaniesz status "użytkownik" zamiast "nowy użytkownik" będziesz mógł lajkować do oporu. Póki co pozostaje Ci się zaktywować albo uzbroić cierpliwość a tymczasem "podziwiać opisowo". To ostatnie przyśpieszy osiągnięcie uprawnień. :) 

... allegro :) 

Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

To już nas jest trzech!! :) 

czterech ja też  lubię tyle że  w sztabkach :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcie, piękny zegarek, lecz dla mnie jednak Submariner tylko na bransolecie. 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,.Też go finalnie wolę na bransolecie ale nie mam monotonii z tym paskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.