Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Paulus 57, te archiwalne pisma, które często widzimy to Twój zbiór ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Dzisiaj, przechodząc chyba już czwarty raz tą samą ulicą zauważyłem taki zegar:

7d1ffaf9bf35d90c376ecb0a0ca16a2d.jpg

Co w sumie nie dziwi, bo ulica nazywa się Quai de l’Hourloge emoji6.png

f65ca9351e9af70c4651dec53288a1df.jpg

a przy okazji w tym dniu przymierzyłem jeszcze takie zegarki u nas raczej niedostępne do przymierzenia:

c76a2bf5487496605e1406425668e49b.jpg

191ddb6ce40be6d648fbf79a532c1169.jpg

Ten niestety oglądać mogłem tylko przez szybę:

314bb18ae9c193fbfe6cff28c19e3a83.jpg

Patek głównie kusi niedostępnością, bo ich wygląd do mnie nie przemawia. Kolegom, których mogłem oburzyć moją opinią chciałbym wyjaśnić, że absolutnie nie kwestionuję, choćby z braku wiedzy, mistrzostwa rozwiązań konstrukcyjnych i jakości wykonania. Zwyczajnie to nie są tarcze, których oglądania bym pożądał. No i ostateczny argument - o gustach się nie dyskutuje. ;) Pat(k)ologia mi nie grozi. :) 

 

19 minut temu, Marak napisał(-a):

Paulus 57, te archiwalne pisma, które często widzimy to Twój zbiór ? 

To mój pierwszy bzik. Ze względu na parę powodów, musiał zostać ograniczony. Po pierwsze za dużo miejsca zajmuje. Po drugie - żona. Po trzecie, teraz nr jeden wśród moich hobby są zegarki. 

Pochwalę się, że posiadam nawet gazetkę sprzed ponad 200 lat. Kiedyś posłuży mi pewnie za tło, do moich "prac fotograficznych" :)

Ostatnio często wykorzystuję czasopisma "As" wydawane do 1939 roku. No i jako łodzianin z urodzenia, regularnie korzystam z "Dziennika Łódzkiego". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

To mój pierwszy bzik. Ze względu na parę powodów, musiał zostać ograniczony. Po pierwsze za dużo miejsca zajmuje. Po drugie - żona. Po trzecie, teraz nr jeden wśród moich hobby są zegarki. 

Pochwalę się, że posiadam nawet gazetkę sprzed ponad 200 lat. Kiedyś posłuży mi pewnie za tło, do moich "prac fotograficznych" :)

Ostatnio często wykorzystuję czasopisma "As" wydawane do 1939 roku. No i jako łodzianin z urodzenia, regularnie korzystam z "Dziennika Łódzkiego". 

Wspaniale 👌, zawsze lubiłem bibliotecznie, dawnej niestety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Na koniec dzisiejszej prezentacji. Tym razem Timex w roli głównej (paska mniej ;)). 

 

 

IMG_20220425_085016.jpg

... nie wiesz przypadkiem skąd timex werki bierze w automatach ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, unadarek napisał(-a):

... nie wiesz przypadkiem skąd timex werki bierze w automatach ? 

Miyota bez stopsekundy, Nie pamiętam dokładnie jaki ma symbol, ale z 8 na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Miyota bez stopsekundy, Nie pamiętam dokładnie jaki ma symbol, ale z 8 na początku.

ok dzięki - to nieźle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, unadarek napisał(-a):

ok dzięki - to nieźle 

Przynajmniej tak jest w Marlinie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.