Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Forumowicze ,czy ktoś jest tu w stanie dorobić mi sprężyny do Gerlachów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, karloss napisał(-a):

Tanioszki, ale cieszą 🙂

Baklash i Terra 

IMG_20230108_142731.jpg

IMG_20230108_141601.jpg

IMG_20230108_142812.jpg

👍👍👍

🤗🤗🤗

IMG20230108143755.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.01.2023 o 16:15, adiblue2 napisał(-a):

3bce814cc64317a5c7cc3bb1b633b5fd.jpg

Co to za wersja bugouta?  Z czego są te okłądziny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, wisniap napisał(-a):

A to mój nowy nóż do kuchni. Wołowinę i łopatkę ciął jak masło.. Podoba mi się, tym bardziej, że złożył go dla mnie mój chrześniak

W końcu prawdziwy nóż w "nożowym" temacie a nie jakieś ozdobniki do garniaka albo miejskiego moro.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W końcu prawdziwy nóż w "nożowym" temacie a nie jakieś ozdobniki do garniaka albo miejskiego moro.. 
Raczej się nie udzielam kiedy wiem, że to nic nie wnosi ale jak widzę takie posty to "ozdobnik do miejskiego moro" mi się w kieszeni otwiera.
Możesz bardziej rozwinąć myśl i opowiedzieć dlaczego "garniakowe" czy inne foldery nie są "prawdziwymi nozami"? Oczywiście nie zamierzam się kłócić, ale kiedy ktoś rzuca takim stwierdzeniem to mniemam że wie o czym mówi i chętnie poznam jego punkt widzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mikas napisał(-a):

Raczej się nie udzielam kiedy wiem, że to nic nie wnosi ale jak widzę takie posty to "ozdobnik do miejskiego moro" mi się w kieszeni otwiera.
Możesz bardziej rozwinąć myśl i opowiedzieć dlaczego "garniakowe" czy inne foldery nie są "prawdziwymi nozami"? Oczywiście nie zamierzam się kłócić, ale kiedy ktoś rzuca takim stwierdzeniem to mniemam że wie o czym mówi i chętnie poznam jego punkt widzenia

Mogę tylko spekulować, ale podejrzewam, że chodzi o przerost formy nad funkcją. I czysto obiektywnie coś może i w tym jest, ale jak zauważył ktoś parę postów wcześniej, ironią jest podnoszenie takich zarzutów przez osobę zalogowaną na forum zegarkowe... 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nóż tnie dla mnie przerostu formy nad treścią nie będzie. Wszystkich pokazywanych w tym temacie narzędzi, funkcją podstawową jest cięcie więc wszystko jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mikas napisał(-a):

poznam jego punkt widzenia

Bardzo dużo pokazywanych tu noży mimo iż "posiadają funkcję cięcia" trafia na półeczkę, albo do szufladki i służą jako ozdoba kolekcji- podobnie jak chińska starożytna waza, albo srebra rodowe.. 

Właściciel będzie z nich dumny i niejednokrotnie pochwali się swoim zbiorem tak jak zbiorem znaczków, które przecież mają swoje własne przeznaczenie (potwierdzenie uiszczenia opłaty pocztowej a nie klaserowanie) .

Prawie wszystko co stworzył człowiek rozpoczynało swój byt jako narzędzie..

 

Zegarek to też narzędzie i pierwotnie pełnił bardzo ważne funkcje a stworzony miał określone zadania.

Nie twierdzę, że narzędzie nie może być ładne, ozdobne i prestiżowe, cenne, ale ja widzę przede wszystkim funkcjonalność i przydatność w praktycznym zastosowaniu.

Na forum zegarkowym własnego zdania na inne tematy nie można mieć? 😋 

 

Nóż pokazany przez kol @wisniap jednocześnie jest ładny, praktyczny, wykonany pod konkretne zadanie i będzie wykorzystywany zgodnie z pomysłem i pierwotnym przeznaczeniem .

 

Oczywiście nie mam nic do zbieraczy, ale bardziej podoba mi się nóż jako narzędzie. 

 

Ot, czasem wstrzelę swój inny sposób patrzenia a później nagle ożywa dyskusja o tym, że mój punkt widzenia jest niewłaściwy.. 😁 

Edytowane przez zadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nowy nóż…nie zaskocze Was 🙈

 

0BDB1245-B3C3-4203-8B25-63F8154F8B1C.jpeg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadra, jasne że można mieć swoje inne zdanie i szanuje Twoje, ale..... Pisząc "w końcu prawdziwy nóż" w temacie takim jak ten zawsze narazisz się na to, że ktoś będzie drążył o co Ci chodzi. Dla mnie np każdy nóż jest normalny i prawdziwy. No może prawie każdy bo Espada od CS szczególnie w wersji xl to nawet dla mnie delikatna przesada, ale tylko ze względu na to że to folder i ma klips. Jako maczeta bym go akceptował bardziej
Tak czy inaczej spoko, że mamy odmienne punkty widzenia i nie mamy oporów aby ich kulturalnie bronić.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest nóż każdy widzi😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, zadra napisał(-a):

W końcu prawdziwy nóż w "nożowym" temacie a nie jakieś ozdobniki do garniaka albo miejskiego moro.. 

👍👍👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z półeczki drugi z szufladki oba od zbieracza . Ja nazywam je „noże”. Oba to narzędzia w pełni funkcjonalne i gotowe do praktycznego zastosowania. Jeżeli kolega Zadra pokaże o czym pisze będę wdzięczny. 

1735B35D-C532-4C58-8DCA-A40B4A49374E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

21 godzin temu, wisniap napisał(-a):

A to mój nowy nóż do kuchni. Wołowinę i łopatkę ciął jak masło.. Podoba mi się, tym bardziej, że złożył go dla mnie mój chrześniak. Kupiłem mu głownie i surowe bloczki z micarty. Jestem zadowolony.

No i gitara. Najczęściej używane u mnie noże a najrzadziej fotografowane ;)

 

Mój podstawowy nóż duży :D

Q19AMYp.jpg

 

Muszę mu spa zrobić...

 

 


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ecipeci napisał(-a):

dla forumowiczów ceny hurtowe :)

zapraszam 

IMG_20230110_183846.jpg

A co to za wyprzedaż? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym takiego zamienił na pieniądze. Mam plany na inny a lewych funduszy ni ma. A i na pewno będę żałował😀

IMG_20221111_122345_6~4.jpg

3 godziny temu, Pamiko napisał(-a):

Jeden z półeczki drugi z szufladki oba od zbieracza . Ja nazywam je „noże”. Oba to narzędzia w pełni funkcjonalne i gotowe do praktycznego zastosowania. Jeżeli kolega Zadra pokaże o czym pisze będę wdzięczny. 

1735B35D-C532-4C58-8DCA-A40B4A49374E.jpeg

Ten Straider jest git

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, loco50 napisał(-a):

A co to za wyprzedaż? 

tak jak tu kiedyś wspomniałem chciałbym mieć maksymalnie 3 noże więc pozbywam się nadwyżek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.