Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to to ładne.

Ja dziś przewietrzyłem pomarańcze. 140 km wleciało 

received_3086385421655723.jpeg

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.04.2023 o 06:39, Kacperek_77u napisał(-a):

Było jeżdżone 😎

WSK M21 W2?

Pierwsza połowa lat siedemdziesiątych XX wieku?

Serdecznie gratuluję.

A te "paski" na osłonie łańcucha, jakby jakieś zacieki?

Pozdrawiam serdecznie. Waldek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Wagro56 napisał(-a):

 

Tak, nawet pierwszy rok produkcji :P

A na osłonie łańcucha jest poprostu błoto


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, just_nobody07 napisał(-a):

4,5K km w 8 dni, już tęsknię :)

20230512_143030-01.jpeg

Super sprawa, te KTM-y adventure też kozak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachłysnąłem się techniką..

Muszę przyznać, że widać te 20lat różnicy między moją CeBulką a jej nową kuzynką. 

 

20230526_150805.jpg

20230526_150832.jpg

20230526_150927.jpg

 

Było miło, było znacznie szybciej niż zazwyczaj jeżdżę, strasznie przyjemnie i na luzaku. 

Najwieksze zaskoczenie (choć się tego spodziewalem) na stacji paliw.. 

Jazda znacznie tańsza niż moim ekonomicznym autem na lpg.. 

Edytowane przez zadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę by dobrze się kręcił. Szerokiej drogi , gumowych drzew i do zobaczenia na ścieżce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj runda po Śląsku, nie spodziewałem się, że w Katowicach jest tak dużo terenów zielonych. Jedno spotkanie z Policją, ale w przyjacielskiej atmosferze 🙂

IMG20230528114312.jpg

IMG20230528124934.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało po raz pierwszy na tym moto nad Bałtyk zajechać na coroczne rozpoczęcie sezonu FKP. Zawsze autem jadę ale ponieważ tym razem sam i pogoda miała być spoko to się wybrałem na motocyklu. Zjazd z A1 koło Torunia i reszta drogi krajówkami, wojewódzkimi. W piątek zmoczyło mnie 3 razy, 2 razy musiałem się zatrzymać na stacjach tak mną telepało z zimna. W niedzielę za to było 25stC i jechało się wybornie. Na zdjęciu wiadukt kolejowy nad DK25

moto i wiadukt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, pechagto napisał(-a):

Mi się udało po raz pierwszy na tym moto nad Bałtyk zajechać na coroczne rozpoczęcie sezonu FKP. Zawsze autem jadę ale ponieważ tym razem sam i pogoda miała być spoko to się wybrałem na motocyklu. Zjazd z A1 koło Torunia i reszta drogi krajówkami, wojewódzkimi. W piątek zmoczyło mnie 3 razy, 2 razy musiałem się zatrzymać na stacjach tak mną telepało z zimna. W niedzielę za to było 25stC i jechało się wybornie. Na zdjęciu wiadukt kolejowy nad DK25

moto i wiadukt.jpg

Jakiś szybciej jadący tir lub dostawczak mógłby zdmuchnąć twoje moto na barierki,   


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pechagto napisał(-a):

Mi się udało po raz pierwszy na tym moto nad Bałtyk zajechać na coroczne rozpoczęcie sezonu FKP. Zawsze autem jadę ale ponieważ tym razem sam i pogoda miała być spoko to się wybrałem na motocyklu. Zjazd z A1 koło Torunia i reszta drogi krajówkami, wojewódzkimi. W piątek zmoczyło mnie 3 razy, 2 razy musiałem się zatrzymać na stacjach tak mną telepało z zimna. W niedzielę za to było 25stC i jechało się wybornie. Na zdjęciu wiadukt kolejowy nad DK25

moto i wiadukt.jpg

Tam zginął Bogumił Kobiela.

DK25 dawno temu była dosyć spokojną trasą, ale później ruch na niej stał się nie do zniesienia, no i ta nawierzchnia...

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolny poniedziałek to w końcu znalazłem czas by odkurzyć maszynę.
Wymiana oleju smarowanie filtra i jazda
85388f68258fd048cf6242b6172869e5.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - jakby ktoś szukał rozważam sprzedaż:

BMW 900XR - 2020 rok, 15k km przebiegu, salon PL
Husqvarna 701 Enduro - 2017, 12k km przebiegu, salon PL+koła SM

 

 

Może być zdjęciem przedstawiającym motocykl, skuter, motocykl crossowy i tekst

Może być zdjęciem przedstawiającym motocykl, motocykl crossowy i tekst


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, zielony.m napisał(-a):

Panowie - jakby ktoś szukał rozważam sprzedaż:

BMW 900XR - 2020 rok, 15k km przebiegu, salon PL
Husqvarna 701 Enduro - 2017, 12k km przebiegu, salon PL+koła SM

 

 

Może być zdjęciem przedstawiającym motocykl, skuter, motocykl crossowy i tekst

Może być zdjęciem przedstawiającym motocykl, motocykl crossowy i tekst

 

Jakie interwały serwisu ma ten Husky? Co ile olej? Co ile zawory itp? To jest normalnie zarejestrowane do jazdy na ulice? W jakiej cenie? Gdzie są te moto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, pechagto napisał(-a):

 

Jakie interwały serwisu ma ten Husky? Co ile olej? Co ile zawory itp? To jest normalnie zarejestrowane do jazdy na ulice? W jakiej cenie? Gdzie są te moto?

 

normalne jak motocykl szosowy - co 10k km, moto jest zarejestrowane - cena 38000 zł (2 komplety kół)

 

Edit: i Bydgoszcz

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, nav napisał(-a):

Dzisiaj runda po Śląsku, nie spodziewałem się, że w Katowicach jest tak dużo terenów zielonych. Jedno spotkanie z Policją, ale w przyjacielskiej atmosferze 🙂

IMG20230528114312.jpg

IMG20230528124934.jpg

jeden z niewielu aktualnie oferowanych motocykli które mi się podobają..

oczywiście szyba musiałaby wpaść,  bo inaczej ciężko oddychać ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zadra napisał(-a):

jeden z niewielu aktualnie oferowanych motocykli które mi się podobają..

oczywiście szyba musiałaby wpaść,  bo inaczej ciężko oddychać ;)

 

Bardzo lubię tą Hondę, jak na zwykłego nakeda sporo na niej zwiedziłem. Możliwe, że pojawi się jeszcze jakiś turystyk, ale jako kolejne moto, nie zamiast CB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.05.2023 o 10:24, goral_ napisał(-a):

Życzę by dobrze się kręcił. Szerokiej drogi , gumowych drzew i do zobaczenia na ścieżce

Kręcił się nadzwyczaj dobrze :)

jechało się zbyt łatwo i zbyt szybko a spalanie jest zdecydowanie zbyt niskie, żeby czuć satysfakcję  ;)

 

Skorzystałem z oferty "jazda próbna" , czy tam " jazda testowa" regionalnego dielera hondy  żeby popróbować czegoś z nowej oferty.

Jestem zachwycony, ale wygląd mi do konca nie odpowiada a poza tym ojciec  mówi : to nie motocykl,  ani nie ma lampy, ani zbiornika :)

starszych trzeba słuchać -zatem nabijam dalsze kilometry na " ernim".. 

Edytowane przez zadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend odbył się zlot pod grodem rycerskim w Biskupicach pod Byczyną. W tym roku piękna pogoda i motocykli było duuużo.

Czarna trajka Triumph ciekawa. Jedna ze 100szt. zrobiona przez Triumpha. Po lewej hamulec ręczny a po prawej nożne sprzęgło przy podnóżku. Te modyfikacje zrobił właściciel.

 

IMG_20230527_163507404_HDR.jpg

IMG_20230527_162157988_HDR.jpg

IMG_20230527_162427639_HDR.jpg

IMG_20230527_161815040_HDR.jpg

IMG_20230527_161208743_HDR.jpg

IMG_20230527_160837661_HDR.jpg

IMG_20230527_160815241_HDR.jpg

IMG_20230527_170620714_HDR.jpg

Edytowane przez markali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. W wątku motocyklowym i Rolexowym mnie jeszcze nie było. Rolex jeszcze musi poczekać, a na motocyklowy właśnie wpadam 😉

Ponieważ na motocyklach się nie znam i nie bardzo wiem co jest dobre jakościowo, co obecnie modne i co się sprawdza w codziennym użytkowaniu, to chciałbym skorzystać z Waszej wiedzy i doświadczenia.

 

Potrzebuję zakupić na prezent kask motocyklowy. Dla mężczyzny w wieku około 50 lat do kompletu do takiego skutera Piaggio MP3 500 HPE. Czy w budżecie 500 PLN znajdę coś sensownego? Jakiejś w miarę renomowanej firmy? Nie chcę na prezent kupować czegoś "no name", nawet jeżeli miałoby to być całkiem dobre i porządne. Wolałbym coś z jakiejś znanej i szanowanej wśród fanów marki. Niekoniecznie topowej, ale uznanej i solidnej. Czy to realne oczekiwanie? Co do takiej kwoty polecilibyście?

 

obraz.png.a8d59c7d16359e0897439cc54a18d613.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ktoś na moto/skuter może mieć dosyć sprecyzowane oczekiwania z racji na to że kask to dosyć indywidualna i skonkretyzowana sprawa, nie wiem czy kupowanie tego typu akcesorium na prezent to dobry pomysł. Chyba, że konkretnie wiesz że masz kupić kask bo ktoś kupił skuter i wyraził taką chęć to nie ma tematu. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było wiedzieć czy ten ktoś chce pełny czy otwarty kask. Najlepiej mieć 2.

Integrala i otwarty. Może jeden ale modułowy.... Temat niby prosty ale rzeka.

W każdym razie ja bym się kierował poziomem bezpieczeństwa z testów i zwrócił uwagę na kolor tj. biały, żółty itp.

Widać kierowcę z daleka. Kiedy jest już szarówka najpierw widać kask a później motocykl (jeśli w Ciebie nie świeci oczywiście)

A w mieście - gdzie głównie używa się skuterów- często wyjeżdżają z za samochodów i też wtedy jasny kask pomaga zauważyć motocyklistę. 

Fajna i znana stronka z testami.

https://sharp.dft.gov.uk/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.