Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ricardo216

Policzmy SUMO

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny ten zegarek :wub:

Ale dokładny to on nie jest :unsure:

 

A ja mam Sumo od ponad 5 lat, jeszcze z ładnym napisem Automatic, zamiast krzyżyka czy gwiazdy, i chodzi cały czas +2 do 7 sek na dobę, na rotomacie szaleje, ale na ręce stabilnie j.w. Fajny zegarek, bardzo ładne wzornictwo, mechanizm jak by nie patrzyc in-house :) Mimo że nie jako jedyny ale u mnie ma dożywocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Wierzę, że niedługo dołączysz tutaj ze swoją sztuką. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też w to szczerze wierzę  ;) , a tak profilaktycznie, to do Twojego miasta nie mam daleko , jak będziesz chciał się z nim rozstać to daj znać  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takiego choruję ;), niech się nosi..szczerze zazdroszczę :)

Napisz na priv, zaproponuj coś a może Cię ulecze:-D

 

Wysłane z mojego E5823


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta ściągnięta. Nosił jej nie będę. Na razie paski, a z czasem może i dedykowana guma. Zobaczymy.

 

6789189_IMG_20161201_093802.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląda całkiem niezle. Sam do NATO nie jestem przekonany - alpinist wytrzymał godzine na nim zanim zostało porzucone. Jakieś to takie babskie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląda całkiem niezle. Sam do NATO nie jestem przekonany - alpinist wytrzymał godzine na nim zanim zostało porzucone. Jakieś to takie babskie. 

 

No nie ludzie!, to ja Alpinista na skórzanym nato dźwigam, a teraz dowiaduję się, że mało męski jestem  :D  ;) .

Ale Sumo z nato, czy na bransie..fajny jest :)

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale skórzane nato ciężko nazwać szmatą  :P  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babskie? Poczytaj o historii paska NATO i dla kogo był przeznaczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babskie? Poczytaj o historii paska NATO i dla kogo był przeznaczony.

sddefault.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Zależy, są zegarki którym taka parcianka za $3 najbardziej pasuje.
Są też bardzo wygodne do pływania, po 2-3 miesiącach blakną, performują się, wyrzucasz i masz prawdziwy powód żeby sprawdzić następny pasek :) 

 

Istvan, Blumo na nato z niebieskimi akcentami dobrze wygląda, nie jestem tylko pewien tego kremowego. Co myślisz o navy-grey ?

 

Classic-Nato-Black-Navy-Grey.jpg

G10NatoMatteBlueBondL.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kremowy na żywo wygląda bardzo ładnie i pasuje. Dzięki za podpowiedź. Na pewno skorzystam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde, historia historią ale pasek to musi być pasek 

wtedy kupujesz zulu i masz porządny pach a nie sznurówkę ;)

 

co do blaknięcia - moje pomarańczowe zulu na Rayu może minimalnie straciło soczystość ale od 2 lat mi służy na wakacjach, basenie itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś z nato sumo nie widzę . d54f2c880de5ae0245d20c73bc8570c4.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Sumo to idealny nurek, powoli zaczynam za nim tęsknić. Według mnie Sumo tylko w skórze wyglada niekorzystnie, bransolety i nylony to jego deal

 

e8a2e658b605f71538100db182399d2a.jpgde66e50ccf95d7f5bfd657f90a51cb60.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po jaką cholerę go sprzedałeś?

 

@Brzoza, może i tak, ale na pewno nie na stockowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie balansu - chińszczyzna droga nie jest! Moje doświadczenia co do cen są podobne. Co do usługi - zegarmistrz pewnie by go wyczyścił lub "naprostował" koszty te same, różnica w czasie usługi, ale jak należycie -warto poczekać!

Co do 211 - to moim zdaniem najbardziej dowalona 5oiątka jaką widziałem (nato profesjonalnie wygląda tylko na zdjęciach, poza tym to zwykła szmata - ja nie lubię)

@Istvan - nie wiem co się doj**ałeś do tej bransolety, w tej cenie użytkowo jak na Seiko to najlepsze co może być - zrozumiesz jak latem pojedziesz na wakacje przy ~30C! Żółw, niby ta sama jakość czy brak jakości, ale tych 20mm nie da się nosić. Naprawdę węższa szerokość, daje niesamowity komfort co widać, że wyznaje również Rolex. Zamienniki, które masz w domyśle to dla mnie jeszcze większe g niż oryginał. Jedyne co warte grzechu to dedykowana guma crafterblue dla nadgarstków nieprzekraczających 19cm lub pogrubiana skóra do 6mm szyta przez paskorobów.

Naprawdę wypad z tym twoim nato, bo oszukujesz sam siebie  próbujesz przekonać innych - może być, ale jednym słowem średniawka! (szmata to szmata!)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jest Najmniej mi się podoba z moich zegarków a zaczynam najchętniej go zakładać .

39ab032704e12cfa23da34c8231985a9.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.