Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kecupt

Szukam części i sprzedam różne do rusków

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, michsla1981 napisał(-a):

Hej. Poszukiwane szklo do pancernika.

Jak coś identyczne jest w starszych lodówkach bez ringu z indeksami


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupię tarczę do slavy automatycznej która występowa w tej kopercie, zależy mi na jak najlepszym stanie

il_794xN.3657469686_fxg7.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy dał mi m mołnię do renowacji.  W sumie to oprócz mechanizmu, szukam wszystkich części w stanie idealnym. 

Edytowane przez Antiquarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam części do 3056. Najlepiej cały mechanizm ale mogą być też części. Zależy mi głównie na silniku.

Edytowane przez szkodnik655

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Antiquarius napisał(-a):

Znajomy dał mi m mołnię do renowacji.  W sumie to oprócz mechanizmu, szukam wszystkich części w stanie idealnym. 

Przydało by się zdjęcie pacjenta


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Przydało by się zdjęcie pacjenta

Wymęczony życiem ale serce bije mocno;)

IMG_20230912_203834348_HDR.jpg

IMG_20230912_203815737.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijaj do @Zdzisiek

Będzie miał wszystko, może nawet oryginalne wskazówki 


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rysqut napisał(-a):

poszukuję poljota deluxa 23 kamienie z czarną tarczą.

 

Mam tego czarnego, w którym mierzyłem szkło. Ale cały czas zastanawiam się co z nim zrobić, bo koperta ładna ale ma dziurę z tyłu pod wałkiem.

Kilka razy przystawiałem się aby zakupić lepszą kopertę, bo mam gdzie ją kupić. Mam namiar na złotnika, który być może ma możliwość to naprawić.

już kilka razy niezłe pieniądze proponowali mi za sama kopertę ale podejrzewałem, że na przetop więc się nie  zdecydowałem.

Nie wiem co zrobić z tą kopertą i z tym zegarkiem, bo tarcza i sam zegarek bardzo atrakcyjny poza  tą wadą.

 

W dniu 12.09.2023 o 08:43, Antiquarius napisał(-a):

Znajomy dał mi m mołnię do renowacji.  W sumie to oprócz mechanizmu, szukam wszystkich części w stanie idealnym. 

 

Chyba nie jest w stanie idealnym... Za 90 zł, fajna tarcza i wskazówki i jeszcze mechanizm sprawny. Warto się zastanowić.

 

mołnia.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.07.2023 o 23:25, Kacperek_77u napisał(-a):

Nie chce ktoś przygarnąć takiego majaka

Mógłbym pobawić się z tarczą, życie w nim stuka jeszcze?

Szkiełka jakby brakuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam taki wskazówek 

Start-1960-wskazowki.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję tarczy do Rakiety automata w chromowanej kopercie. Z braku laku może być również wersja ze złoconej koperty, ze złotymi indeksami.

https://mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr/raketa?lightbox=dataItem-ighhjajz3


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Po Bieda napisał(-a):

Poszukuję tarczy do Rakiety automata w chromowanej kopercie. Z braku laku może być również wersja ze złoconej koperty, ze złotymi indeksami.

https://mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr/raketa?lightbox=dataItem-ighhjajz3

Najszybciej kupisz dawce z dobrą tarczą, przerabiałem temat


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polak, a nie rusek, ale może się u kogoś przewala?

https://archiwum.allegro.pl/oferta/zegar-minutnik-kuchenny-deska-do-krojenia-prl-i2132920925.html

potrzebuję sprawnego minutnika do "deski" od mery. jak ktoś ma, to proszę o PW :)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm wostoka 2809,sprawny,brak wałka, kiedyś znajomy kupił taki twór atlantica a w środku był wostok,w komplecie pozostałości po pseudo atlanticu tj.tarcza z kołem minutowym, koperta. Niestety nie wiem jak to wycenić a więc na początek może 70zl plus polecony. SPRZEDANE

20230921_152415.jpg

20230921_152335.jpg

20230921_152956.jpg

20230921_153045.jpg

Edytowane przez jarek08s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jarek08s napisał(-a):

Mechanizm wostoka 2809,sprawny,brak wałka, kiedyś znajomy kupił taki twór atlantica a w środku był wostok,w komplecie pozostałości po pseudo atlanticu tj.tarcza z kołem minutowym, koperta. Niestety nie wiem jak to wycenić a więc na początek może 70zl plus polecony

 

Poproszę


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam do sprzedania trochę maneli do radzieckich zegarków. Jest tego trochę około 50 sztuk werków podobna ilość tarcz zegarkowych, kilkanaście bransolet pasków i różnych części. Zdjęcia przedstawiają oferowany do sprzedaży zestaw. Zapewne komuś kto dłubię w ruskich przydadzą się jako dawcy części. Nie sprzedaje na części tylko i wyłącznie całość. A co do kosztów to chciałbym za to co wszystko 200 zł plus koszty Tragarza. Nie rezerwuje nie odkładam chce się po prostu tego pozbyć bo mi zawadza. W razie pytań kontakt na priv 

IMG_20230923_124348.jpg

IMG_20230923_124413.jpg

IMG_20230923_124416.jpg

IMG_20230923_124418.jpg

IMG_20230923_124636.jpg

IMG_20230923_124644.jpg

IMG_20230923_124858.jpg

IMG_20230923_124900.jpg

IMG_20230923_125102.jpg

IMG_20230923_125202.jpg

IMG_20230923_125701.jpg

IMG_20230923_125752.jpg

IMG_20230923_125707.jpg

IMG_20230923_125909.jpg

IMG_20230923_130119.jpg

IMG_20230923_130130.jpg

IMG_20230923_130121.jpg

IMG_20230923_130240.jpg

IMG_20230923_130330.jpg


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.08.2023 o 15:42, michsla1981 napisał(-a):

Hej. Poszukiwane szklo do pancernika.

 

IMG_2525.jpeg

 

 

Można prosić o wymiary szkła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Feymozim napisał(-a):

 

 

Można prosić o wymiary szkła?

Zegarek jest bez szkła. Mogę popołudniu podać wymiary od wewnętrznej strony.💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny dekiel najlepiej z uszczelką do tej sławy, pierścień centrujący mechanizm w kopercie i blaszka baterii do 3056a.

20230930_142749.jpg

20230927_203025.jpg

Edytowane przez szkodnik655

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego. Jak coś to pisz na pw.

20231004_002228.jpg

Edytowane przez rurov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.