Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę tylko potwierdzić powyższe stwierdzenia. Sam miałem obawy co do jego średnicy ale jest w nim coś co sprawia, że jest naprawdę bardzo proporcjonalny i pomimo swoich rozmiarów wygląda świetnie. Zwłaszcza tak jak koledzy pisali wyżej, w świetle dziennym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 15% w jubitomie to od końcówki roku nie do końca chyba aktualne, podobno SG ponownie próbuje uszczelniać politykę rabatową..

 

Wiesz nie do końca. Jakiś miesiąc temu oglądałem speedmastera z fazami księżyca i 15% po telefonie do menadżera zostało dane plus punkty na kartę co mnie zdziwiło bo myślałem ze dają je tylko przy rabacie na kartę. Na smpc jak u nich brałem to tez wyszło kapkę więcej niż 12% bo zaokrąglili kwotę a przy Fois to już w ogóle bo byly kupony świąteczne wiec rabat wyszedł ponad 20%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiadywałem się miesiąc temu o cenę globemastera i usłyszałem że 15% jest od jakiegoś czasu nierealne, ze względu na SG, to było info z Warszawy, może w innych miastach nie mają takich obostrzeń, albo po prostu już przestałem się łapać na rabaty dla stałych klientów:) swoją smpc w 2015 kupowałem też z 15%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiadywałem się miesiąc temu o cenę globemastera i usłyszałem że 15% jest od jakiegoś czasu nierealne, ze względu na SG, to było info z Warszawy, może w innych miastach nie mają takich obostrzeń, albo po prostu już przestałem się łapać na rabaty dla stałych klientów:) swoją smpc w 2015 kupowałem też z 15%

To jak to jest z tym jednozegarkowcem? To jakieś mity :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zastanawiam się nad wymianą mojej smpc na speedmastera z podwójnym szafirem. Miałem już speediego i tęsknię :-) Moja jest 10 na 10 zakładana tylko do zdjęć ;-). Jest ktoś chętny? interesuję  mnie stan taki jak mój, czyli  10/10. Oczywiście z moją dopłatą. Nie jestem na 100% przekonany, dlatego nie wystawiłem jeszcze na bazarku :-). Może mnie od tego zamiaru odwiedziecie :-).

Edytowane przez bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokup speediego. Trzeba mieć oba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by było doskonałe :-). W życie jednak ciężko, więc trzeba wybrać :-)


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest z tym jednozegarkowcem? To jakieś mity :)

Żadne mity, mówiłem że mam zamówionego speedytuesday :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zastanawiam się nad wymianą mojej smpc na speedmastera z podwójnym szafirem. Miałem już speediego i tęsknię :-) Moja jest 10 na 10 zakładana tylko do zdjęć ;-). Jest ktoś chętny? interesuję  mnie stan taki jak mój, czyli  10/10. Oczywiście z moją dopłatą. Nie jestem na 100% przekonany, dlatego nie wystawiłem jeszcze na bazarku :-). Może mnie od tego zamiaru odwiedziecie :-).

Bobwoj- jak można miec zegarek i cieszyć sie z niego używając go tylko do zdjęć? Ty nosisz czy tylko fotografujesz :-)

Ponoś smpc i może zmienisz zdanie - to świetny zegar.

Oczywiście moon-owi tez niczego nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zastanawiam się nad wymianą mojej smpc na speedmastera z podwójnym szafirem. Miałem już speediego i tęsknię :-) Moja jest 10 na 10 zakładana tylko do zdjęć ;-). Jest ktoś chętny? interesuję  mnie stan taki jak mój, czyli  10/10. Oczywiście z moją dopłatą. Nie jestem na 100% przekonany, dlatego nie wystawiłem jeszcze na bazarku :-). Może mnie od tego zamiaru odwiedziecie :-).

Sprzedawać leżakowaną SMPc żeby za większe pieniądze leżakować Moona - trochę bez sensu. Ponoś ten zegarek, jest świetny a rys wcale tak łatwo nie łapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta leci leci. Już trzeci raz widziałem. Chyba zawsze leci przy star wars :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że promuje nowego kloca...a nie ponadczasowego klasyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zawahania brałbym własnie tego nowego kloca z faza księżyca niż klasyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Zdecydowanie nie zgadzam się z trzema przedmówcami ;)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą i nie zgadzam z trzema przedmówcami  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadka - co to jest : Ponad 44 mm średnicy i niemal 17 mm grubości w cenie Daytony....podpowiedź - nie Panerai ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem czy się zgadzam czy nie z kimkolwiek ;) ale stwierdzam, że Omega, to fajna firma jest, bo jak widać z ich portfolio prawie każdy dla siebie może coś znaleźć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadka - co to jest : Ponad 44 mm średnicy i niemal 17 mm grubości w cenie Daytony....podpowiedź - nie Panerai ;-)

Można też podobne pytanie zadać w zaprzyjaźnionym wątku. Co to jest: ma 44 mm średnicy, prawie 19 mm grubości i też w cenie Daytony i nie Panerai ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.