Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież oglądałeś ostatnio Bartek moją smpc z tym zapięciem- czyżbyś nawet nie zauważył?

 

Nie zauważyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze oficjalne zdjęcie z nowego filmu o Bondzie (premiera 3 kwietnia 2020 r.).

 

z24959974IH,Materialy-promocyjne.jpg

Clm0ig8.png

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMPc, tytan, a bransoleta to może być nawet bardziej milanese niż mesh.

 

793700-451c3a3e98666d50ad9d7cd0035486be.fC25Lb7.jpg

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windsor/DB5 v.s. Ciechocinek/FSO125p.

 

 

Każdy naród ma swój klimat vintage.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo na tym mashu.

Ale wygląda lżej niż na tradycyjnej bransolecie B)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ktoś tu spać nie może...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszecie słabo a jak Omega wpuści na rynek to bedą same ochy i achy;

Wg mnie wygląda świetnie a sam mesh ostatnio jest jakoś pomijany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszecie słabo a jak Omega wpuści na rynek to bedą same ochy i achy;

Wg mnie wygląda świetnie a sam mesh ostatnio jest jakoś pomijany.

Właśnie ta lekkość jest w meshu urokliwa. :P

Do szczęścia brakuje jakiś endlinków z prawdziwego zdarzenia, bo te rurki na teleskopach to biednie wyglądają ;)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pierwsze oficjalne zdjęcie z nowego filmu o Bondzie (premiera 3 kwietnia 2020 r.).

 

No i rozmiar jak dla mnie jakiś nie full size. Wygląda na mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Ja liczyłem, ze Bond z Craigiem mógłby speediego założyć, a tu jakieś odpustowe wersje Smpc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda super! i szlachetnie.

nie spodziewałam się, żeby Bond biegał, walczył w zapoconym pasku... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczyłem, ze Bond z Craigiem mógłby speediego założyć, a tu jakieś odpustowe wersje Smpc.

Moonwatch może i był w kosmosie ale głupiego wepchnięcia do basenu nie wytrzyma...nie to co Daytona ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się mylisz , osobiście widziałem jak jakiś anglik pływał z moonwatchem przez tydzień codziennie w basenie  :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tutaj się mylisz , osobiście widziałem jak jakiś anglik pływał z moonwatchem przez tydzień codziennie w basenie :)

Ale codziennie miał inną sztukę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh nie wydaje mi się :)   Miał przecież wyrażnie napisane WR 50 metrów więc nie zdziwiłbym się jakby jescze z nim poszedł nurkować z butlą :D

Z zaciekawieniem przyglądałem sie czy zegarek ma jeszcze sprawny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gotowanie jajek lepszy jednak minutnik w telefonie albo w g - Shocku.

Moonwatch służy do brylowania na forum ( nr 1 w kategorii cena/uznanie) ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doceniasz maniaków Seiko z tym cena/uznanie :P

Czy kolega orientuje się ile kosztuje "dobre Seiko"? :)

Seiko to nie tylko lina "5" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się. Co nie zmienia faktu, że już SKX wywołuje często szybsze bicie serca, seria Presage to już często zegarek na całe życie, a SDGM001 to już prawie GrandSeiko, więc zjada wszystko dookoła :)

 

Nie mam nic do Seiko, ale chyba żadna marka nie ma tak bezkrytycznych fanów wychwalających ją pod niebiosa.

 

No ale, koniec offtopu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się. Co nie zmienia faktu, że już SKX wywołuje często szybsze bicie serca, seria Presage to już często zegarek na całe życie, a SDGM001 to już prawie GrandSeiko, więc zjada wszystko dookoła :)

 

Nie mam nic do Seiko, ale chyba żadna marka nie ma tak bezkrytycznych fanów wychwalających ją pod niebiosa.

 

Seiko to nie tylko lina "5" i "SKX", ale też linia SLA i GS sprzed dwóch lat.

 

Jest taka marka związana z tramwajem konnym....  :)

 

 

To prawda z tymi fanbojami, ja nie mogę do tej pory zrozumieć jak ktoś może uważać SKX007 za dobry stosunek cena/jakość. Jeszcze rozumiem nostalgię jak w przypadku moonwatcha, ale jakość wykonania SKX to jest nieporozumienie za tę cenę.

To znajdź proszę szwajcarski zegarek w cenie do 1000 zl w zbliżonej jakości do SKX.

 

{nieporozumieniem jest przywoływanie najbardziej niszowego produktu firmy jakim jest SKX, a nie na przykład linii SLA, Seiko w odmienności do Omegi ma w ofercie produkty budżetowe i wysokiej klasy, i te drugie miałem na myśli pisząc o Seiko).

 

https://www.fratellowatches.com/rolex-submariner-hulk-versus-seiko-sla019/

Edytowane przez PiotrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Nie zgodzę się, że SKX jest modelem niszowym, powiedziałbym wręcz, że jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych modeli.

 

2) Seiko jest tak dużą firmą z taką historią, że moglibyśmy się przez kolejny tydzień przerzucać modelami/liniami marki.

 

3) A dlaczego zamykasz się tylko do Szwajcarii? Mamy microbrandy, mamy wiele innych krajów gdzie produkuje się zegarki, w samej Japonii też jest konkurencja. Ja np stając przed wyborem diver do 1000 zł wybrałem Orienta Ray. Spokojnie możemy je stawiać w tej samej linii, natomist Ray2 już od SKX-a jest zegarkiem lepszym. Nie wspominając już choćby o takim koreańskim Tisellu.

 

4) Ale nie o samym SKX tutaj i nie róbmy proszę offtopu. Podsumuję tylko, wg mnie Seiko ma specyficzne grono fanów, jest ono bardzo szerokie i bardzo często bezkrytyczne dla produktów ulubionego producenta. Może dlatego, że często jest to "ten pierwszy zegarek", może z racji wspomnień, a czasami po prostu hype-u na dany model. Tak czy inaczej opinie i pochwały, które niektórzy potrafią napisać o najprostszych Seiko, sprawia, że człowiek patrzy na nadgarstek i mając na nim cokolwiek innego niż Seiko zaczyna myśleć, że gdzieś zrobił błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był w Galerii Bronowice w jakimś sklepie na dolnym poziomie, nie pamiętam jakim ale chyba tylko jeden ma mechaniczne Seiko, tylko że to było jakoś w lutym chyba.

Dzieki.

Jest taki, maja tez Eposy i Certiny chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.