Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Bugs napisał(-a):


Chęć łatwego zarobku

Niekoniecznie, w kolejce spotkałem parę osób, które chciały go mieć dla siebie lub kogoś z rodziny. Tak jak i ja.

 

Byłem pooglądać w Omedze i na żywo niektóre kolory zyskują, np. ziemia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, beniowski napisał(-a):

Mediolan dzisiaj 11 rano - ja akurat jestem w sklepie obok i myślałem że to jakieś zamieszki albo strajk (stoi nawet auto policyjne - po chwili jednak uznałem że ten rodzaj Włochów raczej nie strajkuje 😂). Jeśli ten naród stoi od rana w kolejce po Swatche zamiast wolno się budzić po 9 i pić kawę na mieście, to naprawdę świat się kończy. 
 

 

11DD1DB5-C2E4-4EC1-8261-1519D2C09A71.jpeg

7B9E6D75-9EBE-4516-A952-25968C8A27A3.jpeg

Po pierwsze nie jest dziś trudno zgromadzenie zmontować z dzieciaków którym telefon cały czas mówi co myśleć i gdzie iść… pod drugie Włosi to wyjątkowo ciekawski naród. Za każdym razem jak tam jestem to się gromadzą pod hotelami …obojętne czy jamiroquai czy drużyna AC Milan przed towarzyskim ( sic!) meczem przedsezonowym…także zgromadziło się  30 „przedsiębiorców” a reszta myślała że celebryci są w sklepie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Bugs napisał(-a):


Chęć łatwego zarobku

Część z chęci łatwego zarobku, część z chęci pochwalenia się na Insta czy innym TikToku że mają pierwsi.

BTW, zobaczymy co będzie pod butikami Rolexa 30.03 :D

Edytowane przez Mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgromadzić się żeby zobaczyć kierowcę Ferrari lub graczy AC Milan to inna rzecz niż stać po Swatcha w celach zarobkowych, IMHO. Tu o 9 miasto dopiero się budzi (szczególnie w weekend), więc ja raczej stawiam na „inwestorów”. Niemniej, zapytałem przypadkowo jedną osobę po co stoi i okazało się że to Japonka - tak więc jest nawet międzynarodowo. Ja jednak wybrałem spacer; za stary jestem na kolejki - za komuny się nastałem jako dziecko i mi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że o tej porze to ruch już przerzuci się na wątek „jaki zegarek masz dziś na ręce” .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest w pełni zrozumiałe, każdy chce przyciąć trochę kasy, a stanie w kolejce to mała cena. To że będą sprzedawane online i nielimitowane to nie znaczy że będą powszechnie dostępne. Rolex Sub też nie jest limitowany, a nie jest dostępny. Stawiam że nie będą ich produkować w nieskończoność, mogą dać kilka rzutów online które znikną w sekundę, a jak po kilku miesiącach wyjdą ze sprzedaży to będzie można je opchnąć jeszcze drożej. Do tego nie każdy ma kasę i znajomych kierowników w Kruku żeby doczekać się i wyłożyć kilkadziesiąt koła na Rolexa. Nie rozumiem tego zdziwienia z powodu demokratyzacji skalpowania na zegarkach 🤷‍♂️.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek ma jednak różne pryncypia w życiu. Jedni walczą o wolność, drudzy o plastikowe gówno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to głębokie, to cytat z Paulo Coelho czy sam wymyśliłeś?


image.jpeg.81487ef7a9e5d0fefcc418692fd6abca.jpeg


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nicon napisał(-a):

Ale to głębokie, to cytat z Paulo Coelho czy sam wymyśliłeś?


image.jpeg.81487ef7a9e5d0fefcc418692fd6abca.jpeg

Taka moja konstatacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenujący spektakl, jak bitwa pod Lidlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to się żenujące zrobiło, wstyd by mi było stać w tych zgromadzeniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mzusto
2 minuty temu, Bugs napisał(-a):

Żenujący spektakl, jak bitwa pod Lidlem

Ja tu drugie dno widzę. Tylko jeszcze nie wiem jakie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy wolny wybór, jeden stoi, drugi pier....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tu drugie dno widzę. Tylko jeszcze nie wiem jakie 

Tu jest tylko jedno dno zapoczątkowane przez stalowe Rolexy i niektóre limitki Omegi. Obserwuj teraz Chrono24 i podobne to zobaczysz.

b540e352770d62cb9512ce70afd09777.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że tu tylu prawdziwych fanów Omegi mamy. Ja swoje 26 szt. dla licealistów dostałem (towar w drodze do Poznania - fajne zdjęcia). Koledze X dziękuję za pomoc, za wszystko. :) Swoją drogą, jak On tego dokonał?! :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Nie wiedziałem, że tu tylu prawdziwych fanów Omegi mamy. Ja swoje 26 szt. dla licealistów dostałem (towar w drodze do Poznania - fajne zdjęcia). Koledze X dziękuję za pomoc, za wszystko. :) Swoją drogą, jak On tego dokonał?! :lol:

ale na biologię czy na podstawy przedsiębiorczości ? 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, desmo napisał(-a):

ale na biologię czy na podstawy przedsiębiorczości ? 😎

Na zakończenie roku szkolnego. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, kacperqq napisał(-a):

Żenada, to, co zrobiła Omega - skok na kasę i rozmienianie się na drobne. Nie mogę już patrzeć na tę markę, bo za każdym razem przychodzi mi do głowy to plastikowe gówno, które wypuścili.

Ile trzeba mieć postów na forum, żeby móc wystawić zegarek na sprzedaż? Chcę puścić dalej swoją Aqua Terrę :P

spacer.png

 

 

Ale kto to kupi teraz? Przecież to "prestiż" na poziomie swatcha, może za grosze ktoś weźmie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, kacperqq napisał(-a):

Żenada, to, co zrobiła Omega - skok na kasę i rozmienianie się na drobne. Nie mogę już patrzeć na tę markę, bo za każdym razem przychodzi mi do głowy to plastikowe gówno, które wypuścili.

Ile trzeba mieć postów na forum, żeby móc wystawić zegarek na sprzedaż? Chcę puścić dalej swoją Aqua Terrę :P

No nie wiem czy ci wystarczy na Moonswatcha, szczególnie na tego Tiffany Blue 😂.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Bugs napisał(-a):


Tu jest tylko jedno dno zapoczątkowane przez stalowe Rolexy i niektóre limitki Omegi. Obserwuj teraz Chrono24 i podobne to zobaczysz.

b540e352770d62cb9512ce70afd09777.jpg

 

jak bardzo trzeba mieć nasrane w głowie, żeby taki skok cenowy sobie uroić na januszowy interes ?

 

Rozumiem, gdyby same zegarki Swatch chciały się wyżej pozycjonować. Powiedzmy dzisiaj mamy plasticzki za 1125zł a za kwartał serię irony za 2000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotka z Warszawy dziś z 9:30

Kolejka bez żadnego porządku,  w pewnym momencie było bardzo nerwowo i zaczęły się bluzgi. Podejrzewam że to zdernerwowani fliperzy, którzy liczyli na szybkie zyski a tu nic z tego.

Sklep zamknięty, mieli na stanie 200 zegarków (info od pracownika)

 

 

swatch ZT.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, tbn napisał(-a):

 

Ale kto to kupi teraz? Przecież to "prestiż" na poziomie swatcha, może za grosze ktoś weźmie. 

No właśnie widzę, że na razie zainteresowanie zerowe (wystawiłem na różnych grupach) 😕 Zegarek w stanie idealnym, kupiony u AD 2 miesiące temu. Katalogowo wołają za niego 28700, a ja chcę tylko 21,5 :D Szkoda, żeby kurzył się w pudełku, więc fajnie byłoby go na szybko puścić dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, mzusto napisał(-a):

Ja tu drugie dno widzę. Tylko jeszcze nie wiem jakie 

te Swatche udające Omegi nie dolecą na ciała niebieskie, którym są dedykowane, być może jak Omega była w d*pie a nie na Księżycu, jeżeli lądowanie było sfingowane 🤪😂🤣 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kacperqq napisał(-a):

Żenada, to, co zrobiła Omega - skok na kasę i rozmienianie się na drobne. Nie mogę już patrzeć na tę markę, bo za każdym razem przychodzi mi do głowy to plastikowe gówno, które wypuścili.

Ile trzeba mieć postów na forum, żeby móc wystawić zegarek na sprzedaż? Chcę puścić dalej swoją Aqua Terrę :P

spacer.png

 


🤦🏼‍♂️
 

A postów dokładnie tyle ile jest wskazane w regulaminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.