Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, zegarek i karta gwarancyjna i zostawiasz tam zegarek. Szkło oczywiście sygnowane. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie załatwi szkła do nowego moona więc nawet bym się nie zastanawiał. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, a_team napisał(-a):

Wczoraj był 30, dzisiaj jest 30. Cały dzień przechodziliśmy razem z rodziną i Omegą w ZOO. Muszę się nim nacieszyć, bo w tygodniu oddaje do naprawy datownika. Na Chrono24 wciąż trwa mediacja. Bardzo jestem ciekawy jak to się skończy emoji849.png

2d20a55dcd9b8c59b2d27acb8b79871b.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ładna ta devilka... ładna... nosiłbym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, też uważam, że jest godna noszenia, może mało popularna, ale trafiła w mój gust


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit

 

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z winem do serwisu, zdesperowany użytkownik Omegi chwyta się każdej szansy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno, że są kamery, ale sam postaw się w ich sytuacji. Ktoś przychodzi do punktu, w którym zamawia wykonanie usługi i jeszcze przed usługą przynosi "coś" w ramach prezentu. Ja w najlepszym wypadku byłbym zakłopotany i nawet gdyby kamer nie było to sam odmówiłbym przyjęcia prezentu. Zupełnie inna sprawa przynieść coś drobnego po fakcie, jeśli osoba obsługująca, rzeczywiście załatwiła wszystko jak trzeba albo nawet poszła jakiś krok dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj mamy klucz - prezent za pomoc czy profesjonalizm - oczywiście, jak najbardziej. W obecnych czasach to nawet i dobre słowo za usługę potrafi być rzadkością. W przypadku gdzie dopiero przyniosłeś coś na serwis, mamy narzucanie presji i sugestię, że klient z prezentem będzie obsłużony lepiej, niż ten bez :) 

A najbardziej popieprzone w tym wszystkim jest to, ze człowiek chce być po prostu miły, ale przez obecną, szeroko pojętą poprawność polityczną, musi się 10 razy zastanowić czy kogoś nie uraz lubi czy nie narobi problemów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, alleck napisał(-a):

A jak to mawiał jeden z moich szefów, którego żona pracowała w szpitalu emoji6.png Wręczenie czegoś przed - to łapówka, po - to dowód wdzięczności emoji3.png 
 

W sferze publicznej, jedno i drugie to łapownictwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że znasz historie, choćby z tego forum, jak potrafili tam porysować/zniszczyć zegarek. Stąd moja decyzja o takim, a nie innym rozwiązaniu, bo zegarek dużo dla mnie znaczy. Ponadto przyznałem Wam rację, że było to zbędne z mojej strony. Ot, zwykły błąd.

Zdecydowanie lepsza taka pomyłka z czekoladą i winem, niż z narzekaniem i pretensjami do całego świata.
Przynajmniej masz na pocieszenie czekoladki i wino .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, liczyłem na coś nie-kwarcowego. Ale może to i lepiej, bo nie będzie kusiło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ruszyło
W tamtym tygodniu napisałem jeszcze raz email ze szczegółami do opiekuna z Chrono24. Opisałem całą sytuację, co wyszło, że datownik nie działa, że nie ma gwarancji międzynarodowej a nowy zegarek z kartami. Wysłałem katalog i opisałem, na której stronie jest koszt serwisu i ile wynosi po przeliczeni na €. Wysłałem link z nagraniem usterki dstownika. Dzisiaj japoński dealer odezwał się, że proponuje refund 300€ albo odesłanie zegarka i pomoc w odzyskaniu cła i podatku, chrono24 podobno też miałoby pomóc. Pomyślałem, że chrono24 nie odzywa się, może lepiej brać i koniec tematu, ale powiedziałem sobie tak „jadę z grubej rury, albo dostanę cały koszt serwisu, albo wcale i zapłcę ze swoich”.

Napisałem dealerowi z chrono24, że nie zamierzam dopłacać 350€ za to, żeby zegarek wrócił do stanu jak nowy, skoro miał być nowy i nie zamierzam go oddawać i wysyłać do Japonii, bo go używam (używany stracił już na wartości i nie oddaliby mi całości).

Po chwili napisał, że zgadza się na refund 650€ i prosi o info, żeby przelać. Podobną informację dostałem od opiekuna z chrono24, tylko, że mój opiekun rozmawiał z kolegą z Azji, który rozmawiał z dealerem.

Dealerowi nie odpisałem jeszcze, natomiast podziękowałem za wsparcie i pomoc Sophie z chrono24 i powiedziałem, że potrzebuje kilku dni, ponieważ jutro zegarek idzie na serwis a 3100 pln, to koszt serwisu, do którego może dojść opłata za części zamienne (tak zostałem poinformowany). Napisałem jej, że poinformuje ją, czy będą wymagane jakieś części i jaki jest ich koszt, jeśli nie, zaakceptuje refund 650€

W razie pytań piszcie, jednak da się wyegzekwować. Jak tylko zegarek wróci, to dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.