Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, alleck napisał(-a):

Nic nie jest dla picu. To mikroregulacja. Przekładaj śmiało.

Ale nie za śmiało, żeby nie porysować... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, alleck napisał(-a):

Nic nie jest dla picu. To mikroregulacja. Przekładaj śmiało.

Dziękuje! Znalazłem zdjęcie jak to wyglada w rzeczywistości przedłużone i powiem tak - ktoś zmysły w Omedze postradał? Wygląda to fatalnie… jednak spróbuje dołożyć ogniwo. Jak część innej, taniej bransolety.. 

8B122EA3-11E5-4971-BBE2-499EAE610727.thumb.jpeg.4aee3bdeee49172fafa880e639eb5d99.jpeg

 

2 minuty temu, szuwi napisał(-a):

Ale nie za śmiało, żeby nie porysować... 

 To się u mnie nie zdarza, praktycznie zero rys na moich zegarkach! 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Lynx27 napisał(-a):

Przyjemny towarzysz podróży. Obiecuje, że to ostatnia wrzuta niebieskiej w tym

tygodniu 😉

Udanej niedzieli.

90FC3F58-D8B9-4A6F-B1F6-FEBADCA8BDEF.jpeg

Możesz wrzucać nie ma co się wstydzić 😀

 

5 godzin temu, Teufel26 napisał(-a):

Gratuluje klasyki i spełnienia marzenia!

Mam nadzieje ze nie zostanę zle odebrany wstawiając dzień po dniu ten sam zegarek 🤣 ale zaryzykuje 😉 Kolejny dzien AT 

 

 

IMG_6815.JPG

Źle na pewno nie ale to znaczy że bardzo Ci podeszla 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje! Znalazłem zdjęcie jak to wyglada w rzeczywistości przedłużone i powiem tak - ktoś zmysły w Omedze postradał? Wygląda to fatalnie… jednak spróbuje dołożyć ogniwo. Jak część innej, taniej bransolety.. 
8B122EA3-11E5-4971-BBE2-499EAE610727.thumb.jpeg.4aee3bdeee49172fafa880e639eb5d99.jpeg
 
 
No to rzeczywiście nie wygląda to zbyt fajnie. W starszych ref. zarówno mikoregulacja oparta na dziurkach jak i tak szybka wyglądały trochę lepiej. Znalazłem inne zdjęcie wydaje mi się, że tutaj nie wygląda to aż tak tragicznie.
image.png.ca80a17c7df5a15ea21ce70c6c2c34bf.png
Ale dobrze też nie jest.
P. S. Teraz doczytałem opis pod zdjęciem które wstawiłem. To zapinka od chronoscope z szybką mikroregulacją.
Możesz zrobić zdjęcie zapinki od wewnętrznej strony? Ten ostatni link jest naprawdę tak podebrany na końcu?


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę marudzicie… przecież tego i tak nie widać, a poza tym to jak to by niby miało inaczej wyglądać? Na foto klamra z mikro z mojej smpc.

IMG_1648.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szyszkops napisał(-a):

Trochę marudzicie… przecież tego i tak nie widać, a poza tym to jak to by niby miało inaczej wyglądać? Na foto klamra z mikro z mojej smpc.

 

Twoja ma szybką mikroregulację, starsze z mikro na dziurkach były lepiej zrobione.

 

image.png.69a468456db42ebbd03725fa8c1021de.png

ten ostatni link nie był dużo węższy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Szyszkops napisał(-a):

Trochę marudzicie… przecież tego i tak nie widać, a poza tym to jak to by niby miało inaczej wyglądać? Na foto klamra z mikro z mojej smpc.

IMG_1648.jpg

Moim zdaniem widać to bardzo i wygląda to fatalnie, jak ciało obce w tej bransolecie - w Twojej również. 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.01.2023 o 16:48, lort napisał(-a):

Skoro Jeremi przywołałeś moonswatcha.
Jakoś tak czuję się dziwnie po tym spontanicznym urlopowym zakupie...
Nie musiałem stać w kolejce kilku godzin lub kupić od pana Janusza z olx za 4 k emoji38.png
Na razie jednak cieszy. Drugie chrono po Bvlgari w kolekcji
1e9413796af65bdbc8e0941156510a1b.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Czyli jednak. 

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W SMPc mam standardową regulacje, przez około 2,5 roku używałem jej kilka razy na urlopie, kiedy po całodniowym trekingu ręka była odrobine opuchnięta.
Czy wy używacie często mikroregulacji?
Moim zdaniem ciekawa opcja, ale nie ma dramatu jeśli jej nie ma. Podczas ostatnich zakupów nie brałem tego argumentu pod uwagę.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Teufel26 napisał(-a):

W SMPc mam standardową regulacje, przez około 2,5 roku używałem jej kilka razy na urlopie, kiedy po całodniowym trekingu ręka była odrobine opuchnięta.
Czy wy używacie często mikroregulacji?
Moim zdaniem ciekawa opcja, ale nie ma dramatu jeśli jej nie ma. Podczas ostatnich zakupów nie brałem tego argumentu pod uwagę.

Ja od kiedy zakupilem pierwszy zegarek z szybka regulacja (ponad 10 lat temu) praktycznie nie wyobrazam sobie zegarka bez. Tylko w ciagu 2 lat uzytkowalem w tym czasie AP RO i niestety bardzo mi tego brakowalo. Oczywiscie, ze to nie tragedia i da sie z tym zyc, tylko czemu nie mialoby byc wygodniej? A na Twoje pytanie czy czesto uzywam - w lecie jak jest goraca, to potrafie nawet kilka razy dziennie - ale to pewnie wszystko zalezy od czlowieka jak mocno reaguje na upaly. Niektorzy pasek nosza latami a innych juz po kilku miesiacach nadaje sie do smieci 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Nomateus napisał(-a):

Moim zdaniem widać to bardzo i wygląda to fatalnie, jak ciało obce w tej bransolecie - w Twojej również. 

Od trzech lat jakoś z tym żyje, ale za to jak mi wygodnie. Poza tym prawda taka, że po pierwsze serio, tego nie widać, a po drugie i tak najczęściej mikro używa się w ograniczonym zakresie - ze dwa, trzy kliki, więc ten element nie wystaje za bardzo...

46 minut temu, Teufel26 napisał(-a):

W SMPc mam standardową regulacje, przez około 2,5 roku używałem jej kilka razy na urlopie, kiedy po całodniowym trekingu ręka była odrobine opuchnięta.
Czy wy używacie często mikroregulacji?
Moim zdaniem ciekawa opcja, ale nie ma dramatu jeśli jej nie ma. Podczas ostatnich zakupów nie brałem tego argumentu pod uwagę.

Nie że często, ale na pewno wygodniej raz na jakiś czas wysunąć lub skrócić sobie kawałeczek, niż wykręcać śrubki i bawić się z ogniwami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Czyli jednak. 

 

nie chciałeś się zamienić, to choć tak poprawiłem sobie humor 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.01.2023 o 21:02, piotralski napisał(-a):

To tak celem rozluźnienia, bo chyba w dobrym temacie piszę :)

Co do Omesi, ziściło się dzisiaj moje marzenie (czaiłem się ze dwa lata, może dłużej).

Fakt z drugiej ręki, ale tarcza miała być niebieska, bezel zresztą też i średnica największa - lubię duże zegary :D

Przepraszam, za takie wymuszone zdjęcie, na dniach się poprawię 🙃

IMG_8123.JPG

👍 

Niech się nosi.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Nomateus napisał(-a):

Moim zdaniem widać to bardzo i wygląda to fatalnie, jak ciało obce w tej bransolecie - w Twojej również. 

 

Wygląda kiepsko, ale ile w sumie patrzysz na spod nadgarstka. :) Ja się przyzwyczaiłem i zapomniałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lort napisał(-a):

nie chciałeś się zamienić, ...

Jeszcze nie czas na zamianę. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W SMPc mam standardową regulacje, przez około 2,5 roku używałem jej kilka razy na urlopie, kiedy po całodniowym trekingu ręka była odrobine opuchnięta.
Czy wy używacie często mikroregulacji?
Moim zdaniem ciekawa opcja, ale nie ma dramatu jeśli jej nie ma. Podczas ostatnich zakupów nie brałem tego argumentu pod uwagę.
Ja w smpc używam kilka razy dziennie
Ale mam też taga bez mikroregulacji i tam moge tak ustawić branse że cały czas jest ok, w omedze miałem albo za luźno albo za ciasno

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Jubitomie już nowe ceny na stronie wjechały na pełnej. 40k za Moona pękło (dokładnie to jest 40900).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40K za moona.Za zegarek z naciągiem ręcznym?absurd.Co z tego że zegarek z histroią.Nawet box odchudzili.

Mówcie co chcecie ale Świat zdziadział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, robol1 napisał(-a):

40K za moona.Za zegarek z naciągiem ręcznym?absurd.Co z tego że zegarek z histroią.Nawet box odchudzili.

Mówcie co chcecie ale Świat zdziadział.

Człowieku, Omega to nic Patek i Lange drożej sprzedają a nawet nie mają hesalitowego szkła. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, logann napisał(-a):

W Jubitomie już nowe ceny na stronie wjechały na pełnej. 40k za Moona pękło (dokładnie to jest 40900).

 

Divery jeszcze po staremu.

Pamiętam jak Moona sprzedałem za 18k po roku noszenia z zyskiem ok 4k i myślałem, że zrobiłem inwestycję życia 😈


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak patrzę na to nowe zapięcie z szybką regulacją o 2-3mm (chyba tyle jest tego powiększenia?) i zastanawiam się, czemu ma taki krótki skok. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A ja tak patrzę na to nowe zapięcie z szybką regulacją o 2-3mm (chyba tyle jest tego powiększenia?) i zastanawiam się, czemu ma taki krótki skok. 

 

Bo miejsca więcej nie starczyło ;)

No i nie wiem czy widziałeś moje wideo - to jest regulacja dwupozycyjna.

Tak czy siak dla większości te 2-3mm starczą na dzienne letnie zmiany obwodu nadgarstka.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.