Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Guest tbn

Mnie się nie podoba takie podejście, chociaż nie jest niczym niezwykłym. Zegarek to dzisiaj biżuteria, z dodatkiem inżynierii i historii. :) 

Tonący się brzytwy/majtek chwyta ? :D

Skąd takie przypuszczenia, zaobserwowałeś jakieś objawy kryzysu w Omedze?

Skąd takie przypuszczenia, zaobserwowałeś jakieś objawy kryzysu w Omedze?

Zamknięcie '15 i pierwszy kwartał '16 roku ? Spadek sprzedaży problemy z jakością i coraz częstsze narzekania na wykonanie. Oszczędnośći widoczne na wykonaniu produktu. Nowa linia produkcyjna, nowe budynki, kilku specjalistów METAS na wyłączność plus porażka na rynkach Azjatyckich. Wódki prostytutek i dragów nie wliczam. Ale biorąc pod uwage dzisiejsza kondycję rynków sprzedaży kryzys i pressing na wynik to już pewnie sa koszty stałe zatrudnienia każdego managera odpowiedzialnego za sprzedaż.

A i jeszcze ta cała akcja z cera gold. Hmmm sztab specjalistów badania testy. Ja jakbym juz próbował "stworzyć złoto na nowo" to przy okazji wykorzystał bym tych specjalistów do sztucznego pastarzenia produktu. Kiedyś poszukiwani byli alchemicy którzy z miedzi zrobią złoto. Dziś cenna jest wiedza jak że złota zrobić miedź.

Edited by raphael1215

Rolexów wydaje się istnieć istotnie mniej ale za to jakie imponujące :

Ponadto zdjęcie ukazuje również dobraną jak w korcu maku parę Rolex plus BMW.

post-68982-0-35830800-1472066826_thumb.jpg

Edited by gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Ciekawe czy w hierarchii ta maszyna ma też tak dobra pozycję jak zegarek? :D  

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Ale marka jest bardzo dobrze wypozycjonowana w necie wiec z przedzieraniem się przez gąszcz Omegowych firm ochroniarskich czy salonów kosmetycznych nie ma problemu

Edited by raphael1215

Chłopaki bez przesady, co w tym nadzwyczajnego, że producent zegarków będzie sprzedawał okulary sygnowane swoim logo ?

Czy sprzedaż tych okularów jakoś znacząco wpłynie na zyski firmy, nie sądzę.

Nie słyszałem jeszcze aby ktoś narzekał, że np. Mercedes sprzedaje w swoich salonach obok SLR'a czapeczki, smycze, breloki czy okulary ;).

Specjaliści od marketingu dobrze wiedzą, że fani danej marki chętnie sięgają po gadżety z danym logo aby się dodatkowo utożsamić z marką, więc czemu z tego nie skorzystać ?

Nie twierdzę, że Omega nie ma jakichś tam swoich problemów z jakością, ale czy wspomniany producent samochodów ich nie ma ?

Mariusz

Tak tylko się śmiejemy....:), popatrz na Orlen, niby palwo sprzedaje, ale parówki też kupsz ;). Biznes.

Pozdrawiam, Marek

Chłopaki bez przesady, co w tym nadzwyczajnego, że producent zegarków będzie sprzedawał okulary sygnowane swoim logo ?

Czy sprzedaż tych okularów jakoś znacząco wpłynie na zyski firmy, nie sądzę.

Nie słyszałem jeszcze aby ktoś narzekał, że np. Mercedes sprzedaje w swoich salonach obok SLR'a czapeczki, smycze, breloki czy okulary ;).

Specjaliści od marketingu dobrze wiedzą, że fani danej marki chętnie sięgają po gadżety z danym logo aby się dodatkowo utożsamić z marką, więc czemu z tego nie skorzystać ?

Nie twierdzę, że Omega nie ma jakichś tam swoich problemów z jakością, ale czy wspomniany producent samochodów ich nie ma ?

Może dlatego, że ludzie z Mercedesa nie przedstawiają zrobienia okularów z logo jako ekscytujący punkt w rozwoju marki.

Tak tylko się śmiejemy....:), popatrz na Orlen, niby palwo sprzedaje, ale parówki też kupsz ;). Biznes.

O to chodzi ;)

Ja w sumie jestem zdziwiony, ze do tej pory nie mieli w ofercie okularow. Skoro korzystaja z uslug zewnetrznej firmy to przypomnialo mi sie zagadnienie poruszane tutaj, a nie wyjasnione przy okazji mistrzostw plywackich.

Czy Omega ma swoje sprzety do mierzenia czasow na zawodach sportowych, czy korzysta z uslug kogos, kto sie na tym zna i przykleja tylko swoja naklejke i oczywiscie za to placi?

Dla mnie to żadna ekscytacja ;)

Marek, niektórzy się "śmieją", ale są i też tacy co biorą to na serio ;)

Mariusz

O to chodzi ;)

Ja w sumie jestem zdziwiony, ze do tej pory nie mieli w ofercie okularow. Skoro korzystaja z uslug zewnetrznej firmy to przypomnialo mi sie zagadnienie poruszane tutaj, a nie wyjasnione przy okazji mistrzostw plywackich.

Czy Omega ma swoje sprzety do mierzenia czasow na zawodach sportowych, czy korzysta z uslug kogos, kto sie na tym zna i przykleja tylko swoja naklejke i oczywiscie za to placi?

Tu jest ciekawy artykuł na ten temat.

https://www.crownandcaliber.com/blog/omega-olympics-technology/

Widzialem, ale jest jednak roznica w sprzecie gdy chodzi o mirzenie czasu rowjoczesnie kilku zawodnikom, gdzie roznice to setne sekundy (fotokomorki i te sprawy) do tego miedzyczasy. Zastanawiam sie czy to by sie oplacalo.

Dzieki :)