Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Panowie,

czemu na wszystkich zdjęciach i filmach youtube pewne numery na czerwonych kartach Omegi są zawsze zakrywane? Czym grozi ich pokazanie i co to za ważne numery?

Pozdrawiam.

To numer zegarka, a zakrywa się bo zdjęcia są wykorzystywane na lewych aukcjach.

Lub na falszywkach wpisywane są oryginalne numery....( najczęściej cala seria podrób ma te same numery)

Pozdrawiam, Marek

Ej ej od pudełka to się proszę odczepić. Sprzedałem CI piękny box  -_-

pochwal się tym skompletowanym zestawem  :)

Hej. Ja tak napisałem żartobliwie, żeby nie było bo pudełko jest super.Podchwyciłem słowa kolegi z postu powyżej.Pudełko jest git .Jak będę miał wieczorem czas to wrzucę cały ołtarzyk :) To też słowa kolegi z powyższych postów :) Ale wesoło musi być. ;)

I tu wchodzimy na grunt wskazówek. Dziurawe wskazówki to dla mnie istota seamastera, jak mercedes w subie.

Aprops, te wskazówki mają jakąś nazwę?

'Szkieletowane", wypełnione częściowo materiałem luminescencyjnym.

P.S W subie to nie mercedes tylko stringi :)

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

jak masz jakies zbedne to wyslij do mnie za darmo, nic nie sa warte. Pewnie tylko ten ebay klamie i butik Omegi jak chca za nowe 1k PLNow :D

Mam 3  pudła po Omegach. Te czerwone nie dotykane sypią się na potęge w miejscu zgięcia. W limited zamek od szuflady działa tylko w pewnej dziwnej pozycji. Dlatego nawet na darmo wstyd je komuś dawać

Edited by zbyniu70

Ej ej od pudełka to się proszę odczepić. Sprzedałem CI piękny box  -_-

pochwal się tym skompletowanym zestawem  :)

Tak na szybko.Jest git :)

Tak na szybko.Jest git :)

Brakuje zawieszek!!! ;):D

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Lupy nie brałem. Zegar miał mikro paprocha wielkości 1/milionowej części metra :D

Edited by raphael1215

O kuźwa.

Teraz jak otworzą to będzie powtórka z rozrywki. Rysy na deklu, ślady paluchów itp itd

Tak z ciekawości co na to BM? Czy On tego nie widział?

No i co dalej?

Nie wiem jak to jest możliwe aby tyle razy coś podobnego spotykało jedną osobę....

Mariusz

Dobra do rzeczy. Kajdan miał kształt klepsydry (ogólnie to myślałem ze powinien się zwężać ku zapięciu) Brzegi ogniw na krawędzi satyna polerowany bok ostre jak nóż szczególnie w środku bransolety. Dekiel hmm szczeliny na klucz jak w AT. PO ma głębsze i wchodzące w polerowany rant. Ślady klucza zegarmistrzowskiego od otwierania. Na deklu i w szczelinach. Duża widoczna rysa na first linku biegnąca od szczeliny do szczeliny na teleskop. Dalej nie oglądałem.

Paczkę z B.M otwieraliśmy razem. Do tej pory była oryginalnie zapakowana.

B.M zaproponował ze skontaktuje się z siedzibą i..... zapyta ich o możliwość podbicia jutro do Jubitomu celem wybrania innego zegara. Ale to jego pomysł. Musi to jeszcze skonsultować ze Szwajcarią czy się zgodzą. B.M oglądnął zegar i na szybko wyszedł z taką propozycja

Edited by raphael1215

Rafał... Dawaj, nakarm nas, musiało Cię sczyścić, więc nie zgrywaj spoko wodza!

EDYTA: uprzedziłeś o włos

Krótko - nie miał przyjść pachnący szwajcarską fabryką ?

Edited by Burns

No Panowie byłem dziś na spotkaniu z B.M po moja planetę. Przybyłem, zobaczyłem, niestety nie odebrałem zegarka

Ale jaja.

Guest Passero

Rafał, ja to się dziwię, że nie zaproponowali Ci jeszcze roboty w departamencie kontroli jakości ;)

No co ja poradzę na to ze widać gołym okiem ewidentne ślady odnawiania. W zasadzie to pewne elementy raczej pochodzą z mojego 1 zegara. Np bransoleta juz tak wyszlifiwana ze śróbki wychodziły ponad powierzchnię polerowana :D Plus brzydka rysa tym razem na 2 cm.

No nic zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień. B.M został w hotelu i będzie działał w tej sprawie. A w Jubitomie pewnie poszły już ściereczki cape code w ruch :D

Edited by raphael1215

No co ja poradzę na to ze widać gołym okiem ewidentne ślady odnawiania. W zasadzie to pewne elementy raczej pochodzą z mojego 1 zegara. Np bransoleta juz tak wyszlifiwana ze śróbki wychodziły ponad powierzchnię polerowana :D Plus brzydka rysa tym razem na 2 cm.

No nic zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień. B.M został w hotelu i będzie działał w tej sprawie. A w Jubitomie pewnie poszły już ściereczki cape code w ruch :D

cape code to raczej nie uzyja bo zostawia mikroryski :D

No to juz trzeci raz, wiec nie planowali dac nowego zegarka fabrycznego. BM chce wyjsc z twarza, ale chyba juz sie nie da.

Marcin