Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Rafał nie oglądaj bo potem znajdziesz wady w swoim drewnie :) np słoje za duże sugerujące że użyli jakieś że starego drzewa

a widzisz kolego das dobrze,że przypomniałeś muszę wziąć miernik wilgotności drewna bo jak jest tak jak mówisz to jeszcze trzeba zbadać czy drewno było odpowiednio leżakowane. Nie chce, żeby mi farba po tygodniu zlazła :D

Edited by raphael1215

post-31778-0-16866000-1472223358_thumb.jpg

sie jeszcze pracuje...... na szczęście w doborowym towarzystwie 

Zanosi się na następny skandal związany z Omega :D

Dzisiaj kupuje wielka paczkę popcorn, już się nie mogę doczekać

Edited by irekm

Beware the fury of a patient man.

Nikt nic nie wie na temat drewnianych pudelek do Omegi ?

A o co Ty dokładnie pytasz? Zwykła PO przychodzi chyba w tym dużym jasnym, takim jak SMP.

Edited by Bugs

Zadzwoń do butiku, tam z pewnością wiedzą jakie pudełka używają do danych linii( modeli)

I nie ma sensu tłuc tematu na kilka stron.

Dziś otwarte do 19

Telefon 22 625 00 98

:)

Pozdrawiam, Marek

No tak przychodzi. Jest pudło kompozytowe czy plastikowe z fakturą przypominającą drewno. Ale BM pisze że mam dostać nie w tym standardowym tylko w pudle z drewna naturalnego. Jeśli dobrze kojarzę to tylko seria Good Planet Foundation tak była pakowana a nie zwykła PO. Z tego co BM tez wspomina to pudło z prawdziwego drewna to taki standard jeśli zegar jest dostarczany indywidualnie klientowi. Ciekawe od kiedy bo poprzednio w normalnym dostałem. Miesiąc temu były inne standardy ? Nie sądzę

Edited by raphael1215

Pewnie im to drewniane gdzies zalega i chca sie pozbyc :)a później przy ewentualnej odsprzedaży będziesz się tłumaczył dlaczego nie masz dedykowanego pudełka do tego modelu.

Jeśli nikt nic nie wie na temat rodzajów pudeł lub ewentualnych przeznaczeniach do modelu czy linii i nie może podpowiedzieć to tyle w temacie

Ja widziałem na YouTube to wieko pudła drewnianego opuszczało się dostojnie i powoli, miało jakiś hamulec, a w moim wali jak wieko od trumny. Co z tym zrobić ? Zgłaszać ?

Jeśli nikt nic nie wie na temat rodzajów pudeł lub ewentualnych przeznaczeniach do modelu czy linii i nie może podpowiedzieć to tyle w temacie

Zadzwoń do butiku, tam z pewnością wiedzą jakie pudełka używają do danych linii( modeli)

I nie ma sensu tłuc tematu na kilka stron.

Dziś otwarte do 19

Telefon 22 625 00 98

:)

Pozdrawiam, Marek

:);), dla rozluznienia....

post-48316-0-00843700-1472229971_thumb.jpg

A gdyby ktos pił duzo, to wątroba po 4,90 :)

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Moim zdaniem trzeba uważać z pudlami, bo jest sporo fejków. Nawet dostawa z Omegi nic nie gwarantuje. Kto wie co tam w Chinach się dzieje, może ta sama fabryka robi fejki na grey market i oryginaly. Niestety. Jak coś to tylko wlasnoreczne sprawdzenie ze specyfikacja pudla pobrana ze strony omegi.

Na WUS jest wątek gdzie wyjaśniają ze te nowe pudła to modyfikowany rodzaj plastiku przypominający drewno. W butiku twierdzą że to drewno nie modyfikowany plastik. Wiec sam już nie wiem byly/są jakieś 2 rodzaje tego nowego pudla

Edited by raphael1215

Moim zdaniem to nie jest drewno.

Drewniane - a dokładnie bambusowe - było do wersji GoodPlanet GMT.

Moim zdaniem trzeba uważać z pudlami, bo jest sporo fejków. Nawet dostawa z Omegi nic nie gwarantuje. Kto wie co tam w Chinach się dzieje, może ta sama fabryka robi fejki na grey market i oryginaly. Niestety. Jak coś to tylko wlasnoreczne sprawdzenie ze specyfikacja pudla pobrana ze strony omegi.

:D

Na WUS jest wątek gdzie wyjaśniają ze te nowe pudła to modyfikowany rodzaj plastiku przypominający drewno. W butiku twierdzą że to drewno nie modyfikowany plastik. Wiec sam już nie wiem byly/są jakieś 2 rodzaje tego nowego pudla

Cała Omega, myślę że niedługo się okaże że ceragold to jest cerata pomalowana na złoty kolor a następnie zostaje przyklejona na dedykowane elementy.

A już do rzeczy do wg mnie najlepsze pudla miałem w Breguet

Beware the fury of a patient man.

:D

Cała Omega, myślę że niedługo się okaże że ceragold to jest cerata pomalowana na złoty kolor a następnie zostaje przyklejona na dedykowane elementy.

Hahaha Irek mistrz! Co do pudel to ja lubie IWC i ich swietne szmatki ktore dodaja do czyszczenia zegarow.