Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Witam.A co panowie powiecie na moją ciężką pracę.Wiadomo że te zegarki mają to do siebie że łapią rysy.kupując mój zegar klamerka miała trochę rysek i mnie to drażniło.Wszystko musi u mnie grać.Żona mówi nie ruszaj tego bo zepsujesz a ja mówię nie znasz się i do ataku.Szkoda tylko że nie zrobiłem zdjęcia przed polerką.Teraz to wygląda tak.Te ciemne plamy to tylko cienie.Bałem się tej polerki jak ognia ale dałem radę?Jak to wyszło waszym zdaniem?Uwagi mile widziane jak te dobre tak i te złe najwyżej jeszcze poprawię :) .Pudełko już też kupione od kolegi z forum. Pozdrawiam Mirek

Bo wiesz, jeśli zmywakiem Jan Niezbędny to wygląda to ok ale jeśli zmywakiem marki Tesco to wujowo to wygląda ;)

Jak dla mnie ładnie to wygląda ale nie wiem jak zachowały się krawędzie logotypu i napisu...

Edited by gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

A czym to polerowałeś?

Najpierw kupiłem pastę polerską k2 .Ale wszystko nie zeszło a zapięcie świeciło się jak psu jajca.I też mnie to drażniło :) Wczoraj w castoramie kupiłem papier ścierny na gąbce tak bardzo drobniutki jak wszystkie rysy zeszły do dobiłem tą klamerkę  jeszcze cape codem.dwie godziny harówki.

Bo wiesz, jeśli zmywakiem Jan Niezbędny to wygląda to ok ale jeśli zmywakiem marki Tesco to wujowo to wygląda ;)

Jak dla mnie ładnie to wygląda ale nie wiem jak zachowały się krawędzie logotypu i napisu...

Napis starałem się mijać bo tam rys nie było.Choć troszkę tam maznąłem na koniec.

Po co to wszystko jeśli za kilka dni będą nowe rysy?Przedstawione przez Ciebie zabiegi to ingerencja w zegarek.Minimalna ale jednak.

Tisell Klub Polska

Zdjęcie takie se, ale wydaje mi się, że zatraciła fabryczną satynę.

Edit. Mocno była porysowana przed polerkami ?

Może masz zdjęcia sprzedającego ?

Edited by mikolaj78

Mariusz

Trochę była choć może nie aż tak.Wiadomo fabryką nie jestem ale na górnika emeryta myślę ze ujdzie w tłoku :) Kolega dzisiaj jak to zobaczył to mnie zapytał czy mam nową klamerkę a widział jak to wyglądało przed.

Po co to wszystko jeśli za kilka dni będą nowe rysy?Przedstawione przez Ciebie zabiegi to ingerencja w zegarek.Minimalna ale jednak.

Będą .Ale to będą moje rysy.Takie dziwactwa zegarkowe :)

Ja zapięcie swojego Seamastera który w momencie odświeżania miał około 6 lat potraktowałem pilniczkiem do paznokci z Rossmanna (4 rodzaje gradacji) i wyszło super. Zajęło mi to góra 5 min :).

Myślę, że cape cod na koniec był zbędny w Twoim przypadku .

Edited by mikolaj78

Mariusz

Trochę była choć może nie aż tak.Wiadomo fabryką nie jestem ale na górnika emeryta myślę ze ujdzie w tłoku :) Kolega dzisiaj jak to zobaczył to mnie zapytał czy mam nową klamerkę a widział jak to wyglądało przed.

Będą .Ale to będą moje rysy.Takie dziwactwa zegarkowe :)

Jesteś kolejną Osobą w tym wątku, która buduje ołtarzyk z pudełka i zegarka ?

jak to mówią:

- to tylko rzecz nabyta,

- do grobu tego nie zabierzesz,

- zwariujesz przez tą rzecz,

- ta rzecz przeżyje Ciebie,

- fabryki nie podrobisz,

- nie ma rzeczy niezniszczalnych,

Zrobiłem jak zrobiłem tu na forum czytałem o różnych metodach ale i tak w przyszłości będę dokupić klamerkę z mikro regulacją więc straty nie ma .Sprzedający nie dał zdjęcia klamerki.Ale zegarek odbierałem osobiście więc widziały gały co brały.

Jesteś kolejną Osobą w tym wątku, która buduje ołtarzyk z pudełka i zegarka ?

jak to mówią:

- to tylko rzecz nabyta,

- do grobu tego nie zabierzesz,

- zwariujesz przez tą rzecz,

- ta rzecz przeżyje Ciebie,

- fabryki nie podrobisz,

- nie ma rzeczy niezniszczalnych,

jest tu na forum taki temat o dziwactwach zegarkowych.Więc powiem ze są jeszcze lepsi ode mnie :)

nadal nikt na tym forum nie przyznał się do lakierowania zegarka i/lub bransolety lakierem bezbarwnym...

są tacy, którzy oklejają taśmą ogniwa bransolety przy zapięciu, które lubi się na nich odciskać pod wpływem ruchu elementów składowych, ale to żadna nowość bo folia w PL zadomowiła się od czasu pojawienia się telewizorów z pilotem - to już nasza cecha narodowa  :D

Jak miałem pierwszego pilota to też go miałem we worku śniadaniowym i ładnie taśmą oklejonym żeby czasem nie wypadł i się porysował.. :)

Przypomniało mi się...;)

Biedna rodzina, 11 dzieci...

Zona pyta męża:

-a to co ?

-to prezerwatywa...

-bieda w domu aż piszczy, a ten ciula sobie będzie stroił !

Pozdrawiam, Marek

Rafał sprawdzilem moje pudełko i niestety są luzy z prawej strony dużo większe niż z lewej tak spokojnie z 3mm radzę dokładnie sprawdzić przed odbiorem. Plus na karcie gwarancyjnej pieczątka nie jest idealnie równo, tak z 13 stopni w prawo przechylona. Także nie tylko Omega robi fuszere ale też sprzedawca.

Edited by das

Znowu z tym Tisellem jest jakaś akcja ? :D

Najsłynniejszy Tisell na bazar wylądował, ale cenę trzyma :)

No właśnie coś słyszałem, że nie ustępuje Rolkowi :)  w zasadzie to się czasem nie dziwie takim twierdzeniom Jeśli  ktoś miał zegarek "z wyższej półki" z babolami a trafił się mu budżetowiec praktycznie idealny to po co przepłacać za jakość która nie istnieje i staje się już tylko mitem tak naprawdę.

A i widzę, że niektórzy to onanizują się już od rana. Echh coraz bardziej sfrustrowane społeczeństwo mamy, dzień bez docinki dniem straconym a i przy okazji można sobie ulżyć co nie ? :D Nie wiedziałem, że takie podniecenie może wywołać temat materiału pudełka.

Edited by raphael1215

w przyszłości będę dokupić klamerkę z mikro regulacją

Zapięcie z mikroregulacją jest super tylko warto od razu zdjąć jedno ogniwo bransolety bo jest trochę dłuższe niż fabryczne i najlepiej wygląda w pozycji +1, ew całkiem złożone.

Pasuje bez jakichkolwiek przeróbek  czy dodatkowych części.

Zapięcie z mikroregulacją jest super tylko warto od razu zdjąć jedno ogniwo bransolety bo jest trochę dłuższe niż fabryczne i najlepiej wygląda w pozycji +1, ew całkiem złożone.

Pasuje bez jakichkolwiek przeróbek  czy dodatkowych części.

Dzięki .Wezmę to pod uwagę.

Rafał ja z sympatii, chce ci pokazać absurd dywagacji nad pudełkiem. Wrzuć do szafy i zapomnij :)

Pudełka Omegi nie są warte złamanego grosza, szkoda o nich dyskutować.

jak masz jakies zbedne to wyslij do mnie za darmo, nic nie sa warte. Pewnie tylko ten ebay klamie i butik Omegi jak chca za nowe 1k PLNow :D

Rafal, to juz trzecia Twoja Omega bedzie. Bedziesz mial latwe porownanie z poprzednimi i nie przyjezdzaliby znowu aby sie upokorzyc ;)

Marcin

Rafał ja z sympatii, chce ci pokazać absurd dywagacji nad pudełkiem. Wrzuć do szafy i zapomnij :)

Nie mam do Ciebie kolego urazy. Już po prostu krew mam popsutą sarkazmem i chamstwem po perypetiach z Omegą :D Tak to jest jak BM wciska Ci kity o fabrycznym pochodzeniu zegarka. A Ty widzisz ślady od narzędzia po zdejmowaniu/przekładaniu na bezlu i słyszysz trzeszczenie"piachu" jak nim kręcisz bo nie doczyścili resztek pasty polerskiej jak domowymi sposobami robili nówkę z używki

Edited by raphael1215

A ja kupiłem używkę i też bym się doszukał śladów jakbym szukał .Przeczyściłem tylko klamerkę ,kupiłem ponoć nic nie warte pudełko omegi i się już nie przejmuję bzdurami bo bym zwariował :D I ołtarzyk w komplecie. :)