Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega tu kiedyś opisywał zdaje się przypadek dwukrotnej próby sprzedaży tego samego egzemplarza - najpierw przed polerką, później po...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Jeżeli pracujesz w biurze, to w ciągu dnia ciężko nakręcić zegarek automatyczny na 100% samym ruchem ręki,

...

 

Z tym się zgodzić nie mogę.

Mam OSę że wskaźnikiem rezerwy chodu i wiem, że bez najmniejszego problemu jesteś w stanie. Po max 3 godzinach jest nakręcony "do pełna".


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polerka powiadasz Możesz rozwinąć temat. Znasz jakieś konkretne przypadki?

mi zaoferowano takową sztukę - miała być nówka sztuka a ściągnęli leżaka zawiniętego wcześniej w folie, oczywiście sprzedawca myślał ze przyjdzie jakiś jeleń to mu wciśnie , gdy zobaczył ze cokolwiek się orientuje to zwalił winę na kogoś innego, okazało się dodatkowo że musiał być lekko przepolerowany sam tak stwierdził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega tu kiedyś opisywał zdaje się przypadek dwukrotnej próby sprzedaży tego samego egzemplarza - najpierw przed polerką, później po...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Skoro tak to ok. To wg mnie jednak raczej jednostkowy przypadek a nie nagminne stosowane przez AD metody.

 

 

mi zaoferowano takową sztukę - miała być nówka sztuka a ściągnęli leżaka zawiniętego wcześniej w folie, oczywiście sprzedawca myślał ze przyjdzie jakiś jeleń to mu wciśnie , gdy zobaczył ze cokolwiek się orientuje to zwalił winę na kogoś innego, okazało się dodatkowo że musiał być lekko przepolerowany sam tak stwierdził

Czarna owca jak widać w każdej branży może się trafić.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to wie, może czasem lepiej się nie zastanawiać, co jemy w knajpach, jakie ubrania kupujemy, jakie "nowe" lub używane przez "niemiecką emerytkę" samochody są nam sprzedawane itd. Obawiam się, że skala jest większa, niż się wydaje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhy...

 

Skala procederu jest niebagatelna i dotyczy także firmy na K, która sprzedaje zegarki na R. I nie wymyślam sobie tego, tylko potwierdził mi to ktoś bardzo wiarygodny i do tego z pierwszej ręki - sam im takie usługi świadczył. Było to dawno temu, jeszcze przed tą kolejkową gorączką, więc pewnie już tak często tego nie robią.

 

No ale co się dziwicie? Zegarki warte kilkanaście tysięcy przymierzyć może każdy z ulicy, w ciągu roku taki zegarek może być zakładany/zdejmowany setki razy. Firma ma się wyzbywać zysku, niby czemu? Rysy od takiego oglądania są małe, płytkie, więc lekka, profesjonalna polerka załatwia to w sposób praktycznie niewidoczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Skoro tak, to niech więc będzie, że wtorek :-)

post-34987-0-88308700-1549963456_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to ok. To wg mnie jednak raczej jednostkowy przypadek a nie nagminne stosowane przez AD metody.

 

 

 

Czarna owca jak widać w każdej branży może się trafić.

Mariusz to norma, nie przypadek.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18f66fb8548aa2a904e466f977718760.jpg

 

Dzięki uprzejmości kolegi z forum dołączam do klubu a że dziś wtorek to załączam zdjęcie.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz to norma, nie przypadek.

 

Jak to czytam, to zaczynam sie cieszyc ze pojechalem do CH po zegarek, bede zyl w przeswiadczeniu ze jest lepszego sortu ;) prosto z fabryki 

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to czytam, to zaczynam sie cieszyc ze pojechalem do CH po zegarek, bede zyl w przeswiadczeniu ze jest lepszego sortu ;) prosto z fabryki

Do Centrum Handlowego ??

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki uprzejmości kolegi z forum dołączam do klubu a że dziś wtorek to załączam zdjęcie.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gratuluję!! Super jest.

Też wrzucę wtorkowo:

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdjęcie.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajne zdjęcie.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Dzięki bardzo ;)

Nadal cieszy :)

 

 

Wcale się nie dziwię, super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek, super strzał.

 

Nadal cieszy :)

Byłyby jaja, jakby już nie cieszył. :D

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wrzucę wtorkowo:

 

No teraz to pojechałeś Maćku tym zdjęciem, dzięki, już Cię lubię :D Brzytwa.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super foto Maciek.

 

Ja dziś st miałem pod obiektywem.59d58c50f5c64587fbb77042227efd4b.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki Panowie :)

Filip świetny jest!!!

Nie chcesz się przypadkiem zamienić? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a że dziś wtorek to załączam zdjęcie.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Brawo:) swietny zegar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhy...

 

Skala procederu jest niebagatelna i dotyczy także firmy na K, która sprzedaje zegarki na R. I nie wymyślam sobie tego, tylko potwierdził mi to ktoś bardzo wiarygodny i do tego z pierwszej ręki - sam im takie usługi świadczył. Było to dawno temu, jeszcze przed tą kolejkową gorączką, więc pewnie już tak często tego nie robią.

 

No ale co się dziwicie? Zegarki warte kilkanaście tysięcy przymierzyć może każdy z ulicy, w ciągu roku taki zegarek może być zakładany/zdejmowany setki razy. Firma ma się wyzbywać zysku, niby czemu? Rysy od takiego oglądania są małe, płytkie, więc lekka, profesjonalna polerka załatwia to w sposób praktycznie niewidoczny.

to mi przypomina połowę lat 90-tych i tzw.kontyngent bezcłowy na samochody.Ludzie zapisywali sie na auta w typie fiata uno czy fiesty.Kolega z podwórka był bratankiem lokalnego dealera francuskich samochodów na P....równocześnie u wuja dostał pierwszą prace.Pamiętam jak opowiadał,ze wszystkie auta,które zamawiali,a były to głównie P...106 i tym podobne cuda, sprzedawali po polerkach lakieru i drobnych naprawach nadwozia.Poprostu takie zamawiali ,żeby generować zyski,a ludzie wówczas nie marudzili.A jak widać teraz w zegarkach mamy rok a.d.1995 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.