Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Recommended Posts

19 godzin temu, abir napisał(-a):

na razie tak wygląda

Piękny kot. 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

18 godzin temu, Hefajsto napisał(-a):

To brytyjczyk??

Pozdrowienia od maine coon

20210222_165811.jpg

2 piękne koty do czesania?? chyba nawet dyson nie da rady 😊

mój to ragdoll. 

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

10 godzin temu, Hefajsto napisał(-a):

Smutna wiadomość. Mój Conquest zachorował. Koronka w pozycji 1 zmienia date. W 2 pozycji... ruszają sie wskazówki. Do 3 pozycji nie da sie odciągnąć. 😪

Kurczę, mam nadzieję, że to będzie jakaś błahostka i szybko zostanie naprawiona. Ja w moim miałem kiedyś taką sytuację, że wyciągnąłem koronkę do pozycji ustawiania wskazówek, ale koronka jakoś dziwnie wskoczyła i jej przekręcanie nic nie dawało (ale był jakiś opór, wrażenie stykających się trybów). Docisnąłem z powrotem, a gdy ochłonąłem i spróbowałem ponownie, to już było ok. 

6 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Dobra, koniec żartów - muszę lecieć pod prysznic. :D

Sacchi's Milan, Van Basten, Gullit y Rjkaard, een team van de legende

37 minut temu, Edmund Exley napisał(-a):

Niderlandy w Mediolanie haha 😁 Stare, dobre czasy... Chodziłem dawno temu na angielski do Holendra, który chodził z Marco do klasy w podstawówce (widziałem zdjęcie klasowe z podpisami na odwrocie). Mówił, że był to najspokojniejszy, najbardziej małomówny gość jakiego znał. Zawsze grzeczny, zero problemów w szkole. Ale na boisku nie było mocnych 😄

Conquest żyje. Pan naprawił w trzy minuty. Ale niestety czeka na nas pełny serwis. Dziwne bo zegarek ma dopiero dwa lata. Z drugiej strony nie wiadomo jak długo leżakował w salonie. Koszt pełngo serwisu Longinesa , wraz z polerką koperty wymianą wszystkiego co sie wymienia,uszczelki i inne duperelki... około 730pln. Zegarek po tym ma być jak nowy.

22 godziny temu, Edmund Exley napisał(-a):

Kurczę, mam nadzieję, że to będzie jakaś błahostka i szybko zostanie naprawiona. Ja w moim miałem kiedyś taką sytuację, że wyciągnąłem koronkę do pozycji ustawiania wskazówek, ale koronka jakoś dziwnie wskoczyła i jej przekręcanie nic nie dawało (ale był jakiś opór, wrażenie stykających się trybów). Docisnąłem z powrotem, a gdy ochłonąłem i spróbowałem ponownie, to już było ok. 

Sacchi's Milan, Van Basten, Gullit y Rjkaard, een team van de legende

Ja z takiego okresu że tamten ac milan bedzie dla mnie już na zawsze najlepsza drużyna a van Basten najlepszym napastnikiem

sorki Robert  :)

25 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Super cena jak za firmowy serwis. 

Mówisz serio czy żartujesz?? Nie mam pojęcia jak kształtują się ceny serwisu w aso ;)

24 minuty temu, kingcrimson napisał(-a):

Ja z takiego okresu że tamten ac milan bedzie dla mnie już na zawsze najlepsza drużyna a van Basten najlepszym napastnikiem

sorki Robert  :)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

11 godzin temu, Hefajsto napisał(-a):

... Dziwne bo zegarek ma dopiero dwa lata. Z drugiej strony nie wiadomo jak długo leżakował w salonie. ...

Polecam kontakt z Longinesem. Wysyłasz numer seryjny, referencję, zdjęcia tarczy i dekla zegarka z prośbą o podanie daty produkcji i dostajesz konkretną datę wysłania do dilera :) 

30 minut temu, pijootr napisał(-a):

Polecam kontakt z Longinesem. Wysyłasz numer seryjny, referencję, zdjęcia tarczy i dekla zegarka z prośbą o podanie daty produkcji i dostajesz konkretną datę wysłania do dilera :) 

No jest  to jakaś opcja. A tym czasem Master na rąsie

16170913207874559274122759694915.jpg

To i ja zdjęcie swojego wrzucę:

IMG_3024.jpeg

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

były ostatnio kostki to i swoją wrzucę:

IMG_20210401_102622_edited.thumb.jpeg.fc4c2bda337cc8e4aba3c8a0e397c59c.jpeg

9 minut temu, Jan napisał(-a):

były ostatnio kostki to i swoją wrzucę:

Super sikor

Posted (edited)

A widzieliście tytanowe wersje Spirit? Jest też wersja 40mm bez daty, z szarą tarczą:

Longines-Spirit-L38101536-1.webp

Edited by Edmund Exley

Posted (edited)
10 minut temu, Edmund Exley napisał(-a):

A widzieliście tytanowe wersje Spirit? Jest też wersja 40mm bez daty, z szarą tarczą:

Longines-Spirit-L38101536-1.webp

Prima Aprilis..?  ;)

EDIT: Ooooooo! To nie żart! Oooooooo! :rolleyes:

Edited by Lincoln Six Echo

Trudno powiedzieć, widziałem na razie tylko na stronie Dolińskiego. Zrobili tytanowego BigEye, to Spirit w sumie też mogą...

Niekiedy Longines mnie zdumiewa. Sądząc po wynikach z Google, to wersje przygotowane "ekskluzywnie" na Wietnam, dwa sklepy w małych, włoskich miasteczkach i Dolińskiego.  :lol:

Nie, no - żartuję. Ale ten NO DATE będzie mnie, być może, męczyć, cholera.... ;)