Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dorian g.

Co chciałbym zmienić aby poprawić funkcjonowanie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Miłoby było dostawać powiadomienia kiedy zostały dodane odpowiedzi w tematach w których się wypowiadamy lub aby dodać możliwość otrzymywania powiadomień z tematów które nas interesują.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miłoby było dostawać powiadomienia kiedy zostały dodane odpowiedzi w tematach w których się wypowiadamy lub aby dodać możliwość otrzymywania powiadomień z tematów które nas interesują.

 

Pozdrawiam

To proste, wystarczy dodać temat do obserwowanych, na gorze każdego tematu, blizej prawej strony...( brązowe okienko)

Dodatkowo radze zainteresować sie opcją " powiadomienia" we wlasnym profilu, chetnie pomogę

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłoby było dostawać powiadomienia kiedy zostały dodane odpowiedzi w tematach w których się wypowiadamy lub aby dodać możliwość otrzymywania powiadomień z tematów które nas interesują.

 

Pozdrawiam

Wystarczy odhaczyć to co się chce w Ustawienia forum => Opcje powiadomień


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym poddać dyskusji możliwość wprowadzenia drobnej modyfikacji w dziale sprzedam. Aktualnie można wystawić przedmiot mając min. 50 postów. Jak rozumiem ma to na celu zapobieganie sytuacji w ktorej ktoś rejestruje sie na forum tylko po to aby sprzedać zegarek. Proponuje zmianę 50 postów lub staż na forum np. 1 rok+. Co o tym myślicie?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka forma juz dziala od dawna, wystarczy zwrócić sie z prośbą do administracji.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do Moderatorów, a raczej pytanie. Jest możliwość aby w dziale Podróbki i zapytania o autentyczność, po stwierdzeniu iż zegarek jest podróbką temat został zamknięty? Rozumiem dwa, trzy posty stwierdzające że "wygląda jak worek zgniłych ziemniaków" albo że "dziadek Cię nie kochał" jest ilością wystarczającą do potwierdzenia nieautentyczności, następne posty to tylko wyżywanie się użytkowników na być może nowych fascynatach zegarków i obniżające poziom jednego z bardziej kulturalnych forów w sieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest robione, ( np tu: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/153165-zegarek-a-lange-s%C3%B6hne-glash%C3%BCtte-1sa/ )

niestety moderatorzy nie pracują 24h/ na dobę.

Rozwiazaniem jest informacja użytkowników poprzez przycisk " zgłoś " znajdujący sie po prawej u dołu każdego posta.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał zaporoponować by w dziale „Sprzedam” ograniczono liczbę „podbić” tematów do tylu alby nie przekraczały jednej strony, a po tym by można było temat z ofertą zakładać jako nowy i tak do końca obecności oferty. Zauważyłem, iż niektórzy sami tak robią i to jest lepsze rozwiązanie niż późniejsze przebijanie się czytelnika przez kilka stron postów typu „up”, „podbijam” itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może minął już"jakiś czas" i można by było przywrócić schoutbox ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co? Jak chcesz pokrzyczeć, to masz temat Rolexa ;):P


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Czy jest możliwość zeby jak ktos mi usuwa tenat napisal PW dlaczego?

Nie ! Regulamin jest dla Leszczy a nie dla Dobrej Zmiany :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co? Jak chcesz pokrzyczeć, to masz temat Rolexa ;):P

Chciałem napisać o turnieju w ruskim dziale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał zaporoponować by w dziale „Sprzedam” ograniczono liczbę „podbić” tematów do tylu alby nie przekraczały jednej strony, a po tym by można było temat z ofertą zakładać jako nowy i tak do końca obecności oferty. Zauważyłem, iż niektórzy sami tak robią i to jest lepsze rozwiązanie niż późniejsze przebijanie się czytelnika przez kilka stron postów typu „up”, „podbijam” itp.

 

A można tak robić ?  Sam ostatnio pierwszy raz "podbijałem" a przecież mogłem skopiować i wystawić nowy temat tylko myślałem że tak nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

???

Regulamin, rozdział IV, pkt 2 Moderator w przypadku ingerencji w tytuł tematu lub treść wpisu zobowiązany jest zamieścić o tym informację, wskazując na przyczynę oraz charakter ingerencji.

:ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Koledze chyba chodziło o usuwanie jego postów a nie edytowanie. Jeśli usuwa się jakiś post, nie ma obowiązku informować go o tym, że na przykład nie dotyczy tematu lub to zwykłe potyczki słowne z innymi użytkownikami  :ph34r:

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dałoby się zrobić tak, żeby dostęp do tematu '' Jak wyglądamy?,, był tylko dla zarejestrowanych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby poprawić funkcjonowanie forum chciałbym zmienić... -  :P  :) ,

 

Czy można jakoś wyegzekwować pisanie po Polsku na naszym forum, nieco mnie irytuje jak przeglądam oferty gdzie nabazgrane po angielsku co sprzedawca oferuje. Rozumiem, że kolega jest Czechem, ale ja tam na watchuseek po polsku nie bazgram.

 

Jesteście na Polskim forum to naumcie się pisać po Polsku - bardzo proszę. 


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby poprawić funkcjonowanie forum chciałbym zmienić... -  :P  :) ,

 

Czy można jakoś wyegzekwować pisanie po Polsku na naszym forum, nieco mnie irytuje jak przeglądam oferty gdzie nabazgrane po angielsku co sprzedawca oferuje. Rozumiem, że kolega jest Czechem, ale ja tam na watchuseek po polsku nie bazgram.

 

Jesteście na Polskim forum to naumcie się pisać po Polsku - bardzo proszę. 

 

po polsku, na polskim forum

 

No i jak tu egzekwować :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie skojarzyłeś celowości :(

może jakbym po angielsku... ech :(


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.