Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Logo brzydkie, bransoleta odpustowa - fakt. Z reszta sie nie zgodzę bo uważam osobiście ze cały projekt koperty, tarczy łącznie z lupką bardzo spójny. Sama koperta poza bezelem w większości szczotkowana, jakosc wykonania rewelacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ciągnie mnie do Inżyniera ale mimo " tylko" 43 mm / 13,5 mm w stali to kawał klocka. Masywna koperta i szeroka bransoleta z pełnych ogniw robią swoje. To już moje drugie podejście do stalowego Inge w jakimś słusznym rozmiarze ale wygląda na to że cierpiałyby komfort.

post-55792-0-58753800-1481485585_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert przymiez na gumie, napewno bedzie lepiej


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przypadkowo mierzyłem oba Inge dokładnie takiego GMT i "zwykłą" białą wersję - w rzeczywistości, nawet uwzględniając odmienne postrzeganie białej i czarnej tarczy, przeskok pomiędzy nimi jest OGROMNY :) przy GMT czułem się jakbym założył coś większego od PO w wersji XL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek,

Gumę usprawiedliwia dla mnie tylko regularna plaża i moczenie w wodzie. ( może być też w śniegu ;-) W normalnym użytkowaniu parciak lub OEMowy carbonowy pasek. Ale on się sprawdza tylko w lekkich tytanowych kopertach. Z tego co pamiętam Bartek chyba zamęczył taki pasek stalowym Inge w pół roku. Wygląda na to że Inżyńier dla mnie to albo 43 mm stalowy kloc na bransolecie ( a na drugą połowę dnia jakiś plastikowy swatch dla oddechu ;-) albo jego lżejsza tytanowa odmiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy 676 - tarcza ze szlifem jest super :)

I porównanie z 620 i 392.

Miał tez dojść 1392, którego chciałem obejrzeć, ale nie dotarł :/

50e1d5fb2eed41386be025dc58892411.jpg

04f5a4cd663f9c20a4a7b1a0f4461371.jpg

1a1b7e056616d10342d6d8dc6cd7d87f.jpg

 

 

iP7


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zbyt olbrzymie te Panerai moim zdaniem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tle innych PAM-ów to naleśniczki są ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A mnie taki chodzi po głowie i odczepić się nie chce  :rolleyes:.

 

overseas1.jpg

 

overseas2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednej i drugiej konfiguracji świetnie się prezentuje. Marzenia, się spełniają, czego i Tobie życzę.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

W jednej i drugiej konfiguracji świetnie się prezentuje. Marzenia, się spełniają, czego i Tobie życzę.

 

Dzięki serdeczne  :). Choć nie wiem czy powyższy zegarek mogę jeszcze kwalifikować do sfery marzeń. Waham się między dwoma Vacheronami - ten drugi to Quai de l'Ile. Reszta to już tylko kwestia decyzji  :).

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest piękny, a marka mówi sama za siebie. Całe szczęście (dla mnie), że nie mam tyle kasy, żeby choćby teoretycznie rozważać VC. Z drugiej strony, czasem jestem ciekaw, czy gdybym mógł wydać AŻ tyle na jeden zegarek, to zrobiłbym to, czy raczej kupiłbym kilka (również świetnych). I to jest marzenie - mieć taki dylemat.  :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie taki chodzi po głowie i odczepić się nie chce  :rolleyes:.

 

 

 

 

 

 

Bo to piękny zegarek i to we wszystkich trzech kombinacjach paskowych. Mierzyłem i bardzo mi się podoba, ale to kawał zegarka, trzeba mieć dość solidny nadgarstek.

Nie wiem tylko czy nie za blisko Twojego 15300, ja bym jednak wolał na Twoim miejscu coś bardziej sportowego. No chyba, że ma zastąpić AP ;)

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego jeśli to tylko kwestia decyzji, to już z górki, a później następne marzenia i tak dalej... Gratuluję wybory jaki by nie był. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzięki serdeczne  :). Bardzo mnie cieszy zaplanowany zakup. Mam jednak naturę jednozegarkowca. Nigdy nie odczuwałem potrzeby posiadania większej ilości zegarków tak więc nie wiem co dalej z Royal Oak. Pewnie wyląduje w szufladzie, a co dalej? Czas pokaże  :). Zastanawiam się czy sprzedać czy zostawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieć sześć żon nawet islam nie pozwala... choć Mahomet miał bodaj 12

On miał sześć kolejno, a na to nawet chrześcijaństwo pozwala, możesz mieć nawet kilkanaście, jeśli się pozbędziesz poprzednich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten niebieski na bronsolecie jest faktycznie super

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne  :). Choć nie wiem czy powyższy zegarek mogę jeszcze kwalifikować do sfery marzeń. Waham się między dwoma Vacheronami - ten drugi to Quai de l'Ile. Reszta to już tylko kwestia decyzji  :).

Niebieski wydaje sie być bardziej uniwersalny.

Quai , podejrzewam ze miałby być z szara tarczą.

Spełnienia marzeń .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Spełnienia marzeń .

Dzięki serdeczne :).

 

Ten niebieski na bronsolecie jest faktycznie super

 

To jest odseparowany temat. W zestawie jest bransoleta, pasek skórzany i pasek gumowy. Można je zmieniać bez użycia śrubokręta w taki sam sposób jak w Aquatimerach IWC wyposażonych w sprężynujący mechanizm zatrzaskowy Cartiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.