Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie deformują się z czasem?

Czy czy zamsz jest dobrej jakości?

Czy warte są tych 300 zł?

 

Nie, bryła po roku użytkowania jest w bardzo dobrym stanie. Buty są intensywnie noszone. Tylko ja raczej nie niszczę butów. Zamsz, jak to w Timberland, dobrej jakości. Skóra miękka, ale cienka. Raczej na ciepłe dni. Podeszwa dobrej jakości, nic się nie ściera. Średnio wygodne, bo guma i wkładka są bardzo cienkie, jakbyś po ziemi stąpał. 

 

Warte 300 zł, bo sam wydałem chyba nawet więcej rok temu. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dziś drugie podejście do Vansów. Wyszło tak jak pisali w sieci. Założyć do pierwszej krwi, odłożyć na tydzień. Założyć i cieszyć się :) U mnie się sprawdziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się jesień i zima, a to fajny czas na wykrojenie jakiś dobrych promocji w butach wiosennych i letnich. Dlatego zastanawiam się nad zakupem czegoś dobrego, najlepiej markowego. Spóźniłem się trochę na promocję w wittchen. Ale z tego co widzę, to tutaj mają duży wybór mokasynów: https://gomez.pl/pl/sale/men/obuwie/

 

Larph Lauren i te sprawy. Myślicie, że w przyszłym sezonie nadal będą popularne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o jakości i trwałości dzisiejszych Martensów 1460. Mam takie z 2000 roku, wiele lat były nie do zdarcia lecz starła się w końcu podeszwa i zastanawiam się czy warto kupować je ponownie bo mam taką dziwną przypadłość, że wkurza mnie współczesna tandeta :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Od znajomych wiem, że lipa straszna i kupują Solovair. Oczywiście nie wszystkie Martensy współczesne są do d*py, bo mają też wersje Made in England, które nadal są nie do zdarcia, ale wypadają dużo drożej od angielskich Solovair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solovair też nie są jakieś super. Po roku pękła mi podeszwa (gdzieś w tym wątku jest zdjęcie). Zażądałem wymiany podeszwy w ramach gwarancji. Serwisant w Polsce mógł jedynie zeszlifować i skleić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem Solovairy i muszę tylko jeszcze podpytać które są odpowiednikami moich starych 1460 gdyż szukam tzw skóry olejowej. 

 

Edyta

W Martensach też zawsze zdarzały się pękające podeszwy, nawet te naście lat temu kiedy jeszcze były to buty nie do zdarcia.

Edytowane przez Darecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Miałem bordowe 1460, chyba tzw "ósemki". Nie wspominam ich tak miło jak np "dziesiątki" Highlandery, które miałem z 6-7 lat i gdybym na rybach nie zasnął przy ognisku i nie stopił jednej z podeszw, idę i zakład że miałbym do dziś. Mam też jeden model adidasa - leader z kolekcji originals - mają już lekko 15 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam kupiłem w jednym czasie zielone Marteny i czerwone Solovairy na Martenach po miesiącu zaczęła pękać farba, a Solo wyglądają cały czas jak nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kolejna para "Amerykanów" wjechała do kolekcji. NB998

 

IMG_20161001_214903_zpstlcjtrga.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jaka tam kolekcja :D na tę chwilę tylko 998 i 997 z Rockabilly Packu oraz zwykłe 670 plus 996 żony. Chyba, że masz na myśli wszystko co mam, nie tylko NB :D

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To może być ciężko, bo mam to w 3 różnych miejscach, ale może kiedyś będzie mi się chciało to sfotografować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana pogody = zmiana obuwia

 

f86dd6fa5d4fac74aba5cdacca2f76ef.jpg

 

Sent from my E6653 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super się prezentują.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip, tak mi się podobają że kupiłem dwie pary tego samego koloru, chociaż przez chwilę myślałem o drugiej wersji kolorystycznej


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bardzo zachwalałem tutaj buty marki Heschung, do dzisiaj nie trafiłem na lepsze buty. Przeglądając zdjęcia z Londynu trafiłem na foto butów z lotniska, pomyślałem, że wstawię. 


Ostatnio kupiłem mokasyny firmy TOD'S i jestem bardzo zadowolony. Takie gładkie, brązowe, zwykłe. 

 

Największym zaskoczeniem były buty firmy Loding. Brat kupił na szybko w galerii handlowej. Spodziewałem się więc kiepskiego stosunku jakości do ceny poprzez wysoką marżę, jednak buty okazały się rewelacyjne.

 

Tyle z moich opinii na temat trochę lepszych w moim odczuciu butów.

post-42582-0-96959200-1475520381_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Kanada, ale moze wiesz czy gdzies w Polsce mozna je pomacac? :)

 

Gdzies wczesniej czytalem o twoich, ze to rewelacyjne buty.

 

Juz kiedys trafilem w necie na ciemne frye chambers low.

Edytowane przez kroll_czarli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia gdzie można te buty przymierzyć


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.