Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gordon & Bros są tańsze od Berwicka, ale skóra trwardsza. G&B bywają też na zalando.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Gordony są minimalnie tańsze, ale skóra jak pisałeś twarda i wykonanie słabsze. Kształt buta też moim zdaniem maja taki sobie, nie zawsze ale w większości tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz na stronie Herringa, jest jeszcze troche butów w wyprzedaży, może coś trafisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scarosso- wysyłka w cenie.

Meermin 160 euro plus wysyłka.

Markowski - na przecenach.

 

Poluj na Ebayu.

Ja kupiłem za***iste Barkery- trzewiki za bodaj 85 funtów a wyglądają jak za 300.

Zrób sobie listę marek i poluj.

Najpierw poczytaj o rozmiarówce na forum but w butonierce- ona różnie wypada u różnych producentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może macie jakieś sprawdzone sposoby na buty obcierające pięty (dokładniej okolice na wysokosci zakonczenia buta)?  Kupilem w świetnej cenie Gordon & Bros na Zalando ale maja strasznie twarda skórę i po 1 dniu moje pięty są strasznie obdarte tak że się chodzić nie da.  Poratujecie jakoś ?

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci może i nie pomogę (poza propozycją naklejenia plastra na pięty <_<), ale połączę się w bólu. W piątek na kawalerski kolegi ubrałem nowe buty (takie zwykłe półeleganckie, nie obcierały nic, przynajmniej na początku). Znieczuliłem się do tego stopnia i zdarłem sobie skórę tak mocno, że buty na piętach są całe we krwi. I weź tu ubierz buty wizytowe na wesele w piątek, może być różnie :D:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może macie jakieś sprawdzone sposoby na buty obcierające pięty (dokładniej okolice na wysokosci zakonczenia buta)?  Kupilem w świetnej cenie Gordon & Bros na Zalando ale maja strasznie twarda skórę i po 1 dniu moje pięty są strasznie obdarte tak że się chodzić nie da.  Poratujecie jakoś ?

 

Są w Rosmannie takie plastry na zapiętki, np. żelowe - przyklejasz to na wewnętrzną część buta. Może pomoże.


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Koledzy może macie jakieś sprawdzone sposoby na buty obcierające pięty (dokładniej okolice na wysokosci zakonczenia buta)?  Kupilem w świetnej cenie Gordon & Bros na Zalando ale maja strasznie twarda skórę i po 1 dniu moje pięty są strasznie obdarte tak że się chodzić nie da.  Poratujecie jakoś ?

Przechodziłem przez to samo z Berwickami, ale mam jeszcze o tyle gorzej, że mam ostrogi, więc zapiętek z twardej skóry trze o jedną małą kosteczkę do krwi :D

Kupiłem spray do rozbijania skóry i pomogło w połączeniu z częstym użytkowaniem obuwia na początku. Miałem jedne Gordony i jak dla mnie były jeszcze twardsze na pięcie niż Berwicki. Założyłem, zrobiłem krok i juz wiedziałem że muszę je odesłać, bo zedrą mi skórę do kości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięty można zabandażować, sposób z wojska, oczywiście nie cała rolka bandażu elastycznego, a z umiarem i pomoże.

 

Gordony są minimalnie tańsze, ale skóra jak pisałeś twarda i wykonanie słabsze. Kształt buta też moim zdaniem maja taki sobie, nie zawsze ale w większości tak.

Zauważalne to prawda, że kopyto GB brogsów zaokraglone, a Berwicków 3561, 3571 szpiczaste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do szewca z nimi,'rozbił pietę' jak zanioslem mokasyny ktore obraly mi nogę 'do kosci', pomoglo, inne niestety musialem oddac ...

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie zaniose do szewca. Chyba są do tego jakies specjalne urządzenia? Czy będzie walił młotkiem jak mi poradził jeden znajomy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Chyba faktycznie zaniose do szewca. Chyba są do tego jakies specjalne urządzenia? Czy będzie walił młotkiem jak mi poradził jeden znajomy?

Raczej wrzuci na rozciągarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 pln zaplacilem na Pradze za rozciaganie.

Fajny sprzet, dziala na dlugość i tegość stopy.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam jakiegoś obuwia różnego od snikersów/kiksów, bo uświadomiłem sobie, że nie mam za bardzo czego założyć do koszuli i spodni (jakieś chinosy lub jeansy na ten przykład). W szafie leży kilka par, które się do tego nadają (żelki, airmaxy czy inne boosty), ale są jednak zbyt sportowe, czasem jest problem z wejściem jak gdzieś się od Wielkiego dzwonu wybiorę ;-)

 

Miałoby to być połączenie butów sportowych z casualowymi, muszą być w uniwersalnym kolorze (głównie do czarnych i granatowych spodni), o ile taki istnieje. Nie chcę wydać więcej niż 300 zł (może być online, ale muszę przymierzyć stacjonarnie we Wrocławiu). Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł? Pomocy :-)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Założyłem we czwartek moje nowiutkie Vansy na podstolik i powiem szczerze, że żadne buty w życiu mnie tak nie zmasakrowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipa  :mellow:

 

co do skórzanych garnitórowców - kiedyś też zawsze zanim but się rozchodził były otarcia, odciski a w przypadku Partenope nic, zero problemów. Trochę bym się zirytował gdybym kupił buty droższe od nich i masakrowałyby mi stopy. Wygląd, technika szycia, cała otoczka psu na budę jak w butach nie da się chodzić bez zaciskania zębów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cibor może jakieś krótkie Martensy albo Solovair???

 

a ja dziś paczkę z takimi dostałem

 

IMG_5175.jpg

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takte ostatnio mi widziałem w gazecie - widział ktoś na żywo ? A moze jakieś alternatywne ?

Alpinestars Rayburn

E4D0DF28-284B-47AF-ACFB-0420156E305C_zps


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takie posiadam. Co chcesz wiedzieć?

Czy nie deformują się z czasem?

Czy czy zamsz jest dobrej jakości?

Czy warte są tych 300 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.