Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Ciśnieniowy ekspres do kawy

Rekomendowane odpowiedzi

Misie potrzebuje ekspres do biura, wychodzi około 5000 kaw w roku, sporadycznie coś z mlekiem, 95% schodzi czarna. Jakieś rekomendacje? Budżet do 8k

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówione, dzięki za rady;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy w zasadzie polecaja Jure. A dlaczego nie WMF 890L? Cos nie tak z nimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak modele z ostatnich lat, ja posiadam Jurę już 14-letnią i działa bez zarzutu.

Edytowane przez arturlep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.10.2023 o 11:31, zielony.m napisał(-a):

Zamówione, dzięki za rady;)

Co wziąłeś i jak wrażenia?

Powoli zbieram się do wymiany wysłużonego ekspresu. Budżet mam podobny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.10.2023 o 10:22, Lemax napisał(-a):

Jura E8 - zostanie jeszcze sporo kasy na dobre ziarna

 

I ja poleciłem ten ekspres do pracy bo stara jura nie opłaca się naprawiać. Natomiast przyszły dwie sztuki i w pierwszej był pęknięty pojemnik na wodę a wczoraj w drugim jakiś inny pojemnik. Nie wiem bo nie widziałem ale bardzo słabo.. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.10.2023 o 08:45, zielony.m napisał(-a):

Misie potrzebuje ekspres do biura, wychodzi około 5000 kaw w roku, sporadycznie coś z mlekiem, 95% schodzi czarna. Jakieś rekomendacje? Budżet do 8k

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka
 

 

5000 kaw to dowolny, domowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten ekspres..mam go już pare lat i nic się nie działo. Przy wyborze zwracajcie uwagę na młynek, bo to serducho ekspresu. Miłego 

IMG_7556.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, szukam czegoś głównie do czarnej w różnych formach. Do 3k pln.

Nivona 790/791 czy coś ew. innego patrzeć?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czarnej prosta Nivona albo Jura będą bardzo OK. Ja stawiam na Nivonę bo mam dobre wieloletnie pożycie z takową. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.10.2023 o 22:49, Adi napisał(-a):

Do czarnej prosta Nivona albo Jura będą bardzo OK. Ja stawiam na Nivonę bo mam dobre wieloletnie pożycie z takową. 

Pewnie stanie na 791:)

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolbowy budżetowy, ale automat się przyda.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jura E8
Hej, czy dobrze rozumiem: żeby mieć sterowanie przez wifi czy tam bluetooth (aplikacja) w Jurze, to muszę dokupić dodatkowy moduł? 
Drugie pytanko: jak dokupuję Jurowy pojemnik na mleko, to muszę dokupić przewód mleczny do pojemnika?

thanks from the mountain

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak musisz dokupić moduł Smart Connect żeby móc przez BT sterować.

Do pojemnika na mleko możesz podłączyć przewód ten który jest w komplecie z ekspresem.

Jest dostępny opcjonalny przewód w oplocie stalowym ale to opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam ten ekspres..mam go już pare lat i nic się nie działo. Przy wyborze zwracajcie uwagę na młynek, bo to serducho ekspresu. Miłego 

IMG_4790.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.10.2023 o 12:01, eye_lip napisał(-a):

Czołem, szukam czegoś głównie do czarnej w różnych formach. Do 3k pln.

Nivona 790/791 czy coś ew. innego patrzeć?

Mamy parę lat Phillipsa z serii 5400, bodajże 5444/90; jest ok. Nie znam się na kawie kupiłem ze względu na gości, nie marudzą.

Ma wygodny system LatteGo, ale jak widać kupujesz głównie ze względu na czarną, więc to pewnie nie ma większego znaczenia ;)

Młynek ceramiczny.

Phillips.jpg

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem finalnie Nivone 791, jak na razie bez uwag:)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Louis Cypher napisał(-a):

Jura E8
Hej, czy dobrze rozumiem: żeby mieć sterowanie przez wifi czy tam bluetooth (aplikacja) w Jurze, to muszę dokupić dodatkowy moduł? 
Drugie pytanko: jak dokupuję Jurowy pojemnik na mleko, to muszę dokupić przewód mleczny do pojemnika?

thanks from the mountain

 

 

Aż dziw człowieka bierze, że nie trzeba dokupować mleka dedykowanego tylko i wyłącznie do tego urządzenia. Nikt jeszcze na to nie wpadł?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, souls_hunter napisał(-a):

 

Aż dziw człowieka bierze, że nie trzeba dokupować mleka dedykowanego tylko i wyłącznie do tego urządzenia. Nikt jeszcze na to nie wpadł?


Słabe to jest. Kupujesz ekspres za 5k i sobie dokup moduł wifi/bt, pojemnik na mleko i inne pierdoły. Niedługo, jak nie zapłacisz abonamentu, to nie zrobi podwójnego espresso tylko podstawową kawę…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę tylko nie „dedykowane” 😖.  Nie można po prostu mówić „przeznaczone”? Dedykować to można komuś wiersz lub utwór muzyczny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też kupić akcesoria ekskluzywne dla tego urządzenia ;). Mleko najlepiej tylko z dedykowanej krowy. Tymczasem prosta kolba robi brrrr, a jak się coś 'zakamieni' albo uszczelka przestanie trzymać to czyszczę/wymieniam w 15min śrubokrętem i młotkiem, koszt 21,37zł.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.