Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Cenione? Daj spokój było sporo na temat klakierow tej marki.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenione? Daj spokój było sporo na temat klakierow tej marki.

 

Zatem nie jest tak kolorowo? :)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu się zaczęło...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj szukając wątków i fotek Gerlachów, aż mnie zatkało jako zobaczyłem, że te zegarki są bardzo cenione za granicą i nie byle gdzie:

 

http://uhrforum.de/d...gerlach-t143154

http://forums.watchu...ion-877460.html

http://forums.watchu...iew-895792.html

http://forums.watchu...ead-779454.html

 

 

może nie cenione co zauwazone. Ale fakt robi się ciepło w duszy jak można coś i o naszych krajowych czasomierzach poczytać na forach zagranicznych. Nota bene ładne zdjęcia ktoś tam zamieścił - pierwszy link ;):]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie cieszy, że można poczytać o polskich zegarkach, które kupują i recenzują ludzie z zagranicy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to bardzo ważne, że ktoś coś robi w tym kierunku żeby zauważono nas w Europie i Świecie :) A zegarki są bardzo ciekawe bo chociaż nie mam żadnego to dwa mogłem sobie po kilka dni ponosić :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem nie jest tak kolorowo? :)

 

Jest okej, kolega Tik Tak żywi osobistą urazę do właścicieli G.Gerlach :)

Edytowane przez mazok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje relacje z właścicielem Garlach nie mają nic do rzeczy.

Moja ocena dotyczy samych zegarków i formy ich promocji.  Nic więcej.  W tym wątku BEZ MOJEGO udziału było o tym sporo więc nie ma tu co komentować.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to ci klakierzy nabili w sumie ponad 200 stron na podanych stronach? Ogarnij się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to ci klakierzy nabili w sumie ponad 200 stron na podanych stronach? Ogarnij się.

 

Ważne że komuś się te zegarki podobają i kogoś cieszą... o to chyba chodzi? Czyż nie? 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Ale zawsze się znajdzie ktoś, komu przeszkadza, że innemu się coś podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla rozluźnienia nowe na horyzoncie :)

 

ecpw.jpg

 

x467.jpg

 

gwzc.jpg

 

Trudno uwierzyć, że ogarniają to wszystko dwie (trzy?) osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialbym wypisac z zakupu Navigatora/Kompresora ze wzgledu na to, ze chyba przed 3000 rokiem go nie bedzie :-)

Wplacilem kilka miesiecy temu pierwsza rate na pre order i chce ja odzyskac. Napisalem do producenta za pomoca formularza na stronie Fundacji Gerlach, ale bez odpowiedzi. Wiem, ze Fundacja ma swoje forum, ale wole tam sie nie udzielac, bo moge wylapac bluzgi.

 

Czy mam prawo zrezygnowac i odzyskac kase?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialbym wypisac z zakupu Navigatora/Kompresora ze wzgledu na to, ze chyba przed 3000 rokiem go nie bedzie :-)

Wplacilem kilka miesiecy temu pierwsza rate na pre order i chce ja odzyskac. Napisalem do producenta za pomoca formularza na stronie Fundacji Gerlach, ale bez odpowiedzi. Wiem, ze Fundacja ma swoje forum, ale wole tam sie nie udzielac, bo moge wylapac bluzgi.

 

Czy mam prawo zrezygnowac i odzyskac kase?

 

Najłatwiej będzie przez PW na CW :) - nikt się nie dowie wtedy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

PZL P.37B Łoś. Bardzo udany projekt. Żeby tylko nie przesadzili z ceną, to powinien być rynkowy sukces. Fundacja powinna go sprzedawać razem z modelem słynnego samolotu, choćby takim do sklejania w skali 1:72 :) .

Edytowane przez norbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem niezbyt dobre spotkanie z Fundacją. Zamówiłem zegarek, zapłaciłem - i cisza. Nic. Żadnego maila z potwierdzeniem przez tydzień. Po tygodniu napisałem mail. Dostałem odpowiedź po 3 czy 4 dniach. Suchą. Na pograniczu niegrzecznej. Zawierającą szczątkową (i błędną) informację na temat numeru przesyłki (tyle, że nie powiedziano jaką firmą wysłano). Ostatecznie przesyłkę dostałem po upływie blisko 2 tygodni. Powód - nie wysłano na adres wskazany do doręczenia ... Samo życie. Wnioski też same się nasuwają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe pytanie : czy to normalne, że ruch balansu w kopercie jest bardzo głośny, słyszalny jako mocny szelest mechaniczny? Mam wrażenie jakby balans tarł o koperte, czy jestem przewrazliwiony i Gerlachy tak mają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe pytanie : czy to normalne, że ruch balansu w kopercie jest bardzo głośny, słyszalny jako mocny szelest mechaniczny? Mam wrażenie jakby balans tarł o koperte, czy jestem przewrazliwiony i Gerlachy tak mają?

Balansu-nie, wahnika -tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe pytanie : czy to normalne, że ruch balansu w kopercie jest bardzo głośny, słyszalny jako mocny szelest mechaniczny? Mam wrażenie jakby balans tarł o koperte, czy jestem przewrazliwiony i Gerlachy tak mają?

Nie tylko Gerlachy tak mają W mechanizmach ST25 (a taki jest w Batorym którego nabyłeś jak wynika z tematu w którym szukasz paska) zdarza się że łożysko wahnika pracuje dość głośno i jest to słyszalne. 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

850 - dziekuję za informację, przepraszam za niefachowe użycie słownictwa, nie jestem fachowcem, ani zegarmistrzem, po prostu lubię takie mechanizmy ...
Daito - dziękuję, uspokoiłeś mnie - w Longinesie Admirale mego Ojca wahnik przesuwał się z lekkim tylko szmero-grzechocikiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie'ma za co przepraszac, forum jest po to zeby sie czegos dowiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre tak mają, dzik/sokół tak samo. Jest nawet o tym napisane w gwarancji;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.