Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość ATCmike

Pilot watch fanclub :)

Rekomendowane odpowiedzi

Tez sie pochwale - moj budrzetowy pilot ticino na bondowym pasku ktory ostatnio najczesciej mam na nadgarstku

 

u3x58j2qwjzr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Narazie bez zdjęcie ale jak najbadziej zapisuje sie do klubu ze swoim nowym fortisem  b 42 pilot professional day date :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Narazie bez zdjęcie ale jak najbadziej zapisuje sie do klubu ze swoim nowym fortisem  b 42 pilot professional day date :)

 

zapodawaj foty - FORTIS jedno z moich marzeń ;):]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takiej pięknej Alpinie wstyd coś marniejszego pokazać. Ale co tam. Ostatnio miałem ciśnienie na jakiegoś pilota. Tyle, że nie mogłem się na nic konkretnego zdecydować. Wobec obfitości różnych opcji, postanowiłem problem odłożyć w czasie - żeby wszystko na spokojnie i bez stresu sobie poukładać. Niemniej, żeby presji zbytniej nie odczuwać, do kolekcji trafił Junkers 6664-2.

71IxOlFWLcL._UY550_.jpg

Fotka z netu, bo w domu ze sprzętu foto to mam tylko średni format i slajdy w lodówce :-/ Jak dorwę cyfrówkę i porobię fajne zdjęcia, to może do galerii wrzucę. Albo nawet na krótką recenzję się pokuszę? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matb bardzo fajny pilocik gratulacje! Sam bym takiego nabyl bo gdyby firma nie kojarzyla mi sie z piecykiem gazowym ktory mam w lazience. Pewnie to glupie ale to mnie troche odrzuca,a stosunek jskosc cena jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja może też bym do tego klubu z jakże szacownym gronem wstąpił ze swoim skromnym stenkiem... bo to pilot przecież...

 

64f1d6bd.jpg

 

74cd4a22.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to i ja dołączę do klubu ze swoim pilotem ze stajni Steinharta

 

 

post-69167-0-44369900-1413101588_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja może też bym do tego klubu z jakże szacownym gronem wstąpił ze swoim skromnym stenkiem... bo to pilot przecież...

ale jaki za to zacny :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fly Film Festiwal i zegarki Aviator

 

- informacja na Zegarki i Pasja: http://zegarkiipasja.pl/branza-w-kraju-i-na-swiecie/454-fly-film-festiwal-i-zegarki-aviator

zachęcamy do lektury

 

super!

 

szkoda jedynie, że o takiej inicjaatywie po faktach mozna sie dowiedziec :(


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super!

 

szkoda jedynie, że o takiej inicjaatywie po faktach mozna sie dowiedziec :(

 

Szkoda, że nie czytujesz dobrych portali ( :D ), wiadomość o festiwalu pojawiła się 30 września

 

e tam. nie kupuj u ruska

 

Może i tak, ale Aviator jest szwajcarski.

Otworzyli firmę w Szwajcarii i tam produkują zegarki, byś mógł kupić bez obawy.

 

pozdrawiamy naszych czytelników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie czytujesz dobrych portali ( :D ), wiadomość o festiwalu pojawiła się 30 września

 

(...)

 

hehehe

jasne

w takim razie oficjalnie zapodaj nazwę tego "dobrego portalu" co bym następnym razem dowiedział się wcześniej aniżeli po fakcie :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość run

Nie chcę zakładać nowego wątku bo to chyba za mały temat i tutaj chciałbym się Was zapytać o poradę. Jaki pasek najlepiej pasuje do pilota?

 

Planuję teraz zakup Hamiltona Day Date ale bransoleta z zestawu średnio mi pasuje. 

Chciałbym również się z Wami serdecznie przywitać, to mój pierwszy post na forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

IMO bardzo ciekawie piloty komponują się z brązowymi paskami z przeszyciami i elementami stalowymi - masz przykład kilka postów wyżej u kolegi Daito.

Wpisz w google "pilot watches" i przejdź na grafikę - znajdziesz wiele inspiracji :)

Hami którego pokazałeś jest świetnym zegarkiem.

Jeśli zaś chodzi o bransolety - warto kupić zegarek właśnie na niej - szczególnie na lato, gdy nadgarstek się poci jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latem Piloty fajnie wyglądają na NATO...chyba bardziej wojskowa koncepcja niż bransoleta. Są też podgumowane skórki ale to już niebagatelny koszt...swoją drogą ciekawe czy nasi forumowi "strapmakerzy" już próbowali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasuje mu także czarny pach - jakiś taki gruby


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nocne zdjęcie wyśmienite, tak właściwie to zasługa zegarka :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.