Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
roberto266

Nasze Budziki

Rekomendowane odpowiedzi

Jest  i  GB  centralna sekund a szukajcie  a  znajdziecie  ...

Jesli wspominasz o ofercie GB z Pruszcza Gdańskiego to o ile dobrze widze to nie centralna sekunda a wskazówka od budzika. Chyba , że obaj mamy inne oferty na myśli:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli wspominasz o ofercie GB z Pruszcza Gdańskiego to o ile dobrze widze to nie centralna sekunda a wskazówka od budzika. Chyba , że obaj mamy inne oferty na myśli:-)

Puscilem jednego ze  swoich  na naszym forum  celem rozpoczecia  zbiorki  na  Budowe  Pomnika  Gustava Beckera,kolega Leskos  juz kupil ....Beda  jeszcze  inne  aukcje  ....


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha:-) a możesz podlinkować mi ten wątek z G.B i gdzie na naszym forum szukać licytacji ciekawych budzików?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje blachy...

 

post-27317-0-56612800-1577297749_thumb.jpg

post-27317-0-78879200-1577297770_thumb.jpg

post-27317-0-84589200-1577297797_thumb.jpg

post-27317-0-32847500-1577297818_thumb.jpg

post-27317-0-63678200-1577297839_thumb.jpg

 

 


Aha:-) a możesz podlinkować mi ten wątek z G.B i gdzie na naszym forum szukać licytacji ciekawych budzików?

Powiem tak... eee... rusz się chłopie, to łatwe do znalezienia...  ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo:-) nie mam żadnego z tych zegarmistrzów wśród swoich blaszaków;-) podeślę fotki swoich:-)

No szukam po całym forum i w aukcjach i nic :-( proszę o choć małą podpowiedź:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My takie zegary zamieszczamy w pierwszym podpiętym poście i tylko tam... "Kupię, Sprzedam, Zamienię"...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po sprzedaży i tysiącu komentarzy oferta jest usuwana :P


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to?!!! 

No co za... dobra, nic nie powiem... :angry:  :angry:  :angry:

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem ułomkiem ale nadal nie mogę znaleźć. Nie widze "Kupie , sprzedam , zamienie " a jedynie " Sprzedam" i tam nic takiego nie znalazłem. Przeglądam forum na smartfonie. Zobacze jutro na komputerze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem ułomkiem ale nadal nie mogę znaleźć. Nie widze "Kupie , sprzedam , zamienie " a jedynie " Sprzedam" i tam nic takiego nie znalazłem. Przeglądam forum na smartfonie. Zobacze jutro na komputerze..

Bo cała historia sprzedaży budzika GB, wystawionego przez użytkownika, została usunięta, więc nic nie znajdziesz...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na spokojnie, jak przyjdzie do mnie, obiecuję że będzie "relacja z naprawy" prawie na żywo. Mam nadzieję że wszystko się uda  ;)


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po sprzedaży i tysiącu komentarzy oferta jest usuwana :P

 

 

Może jestem ułomkiem ale nadal nie mogę znaleźć. Nie widze "Kupie , sprzedam , zamienie " a jedynie " Sprzedam" i tam nic takiego nie znalazłem. Przeglądam forum na smartfonie. Zobacze jutro na komputerze..

 

 

Bo cała historia sprzedaży budzika GB, wystawionego przez użytkownika, została usunięta, więc nic nie znajdziesz...

Piszcie bez przeczytania poprzednich wpisów, a zaprawdę, i koło, i Amerykę ponownie odkryjecie :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

Piszcie bez przeczytania poprzednich wpisów, a zaprawdę, i koło, i Amerykę ponownie odkryjecie :D

Przeczytałem i zrozumiałem. Nie mniej z racji na kluczowe "..i po tysiącu komentarzy jest usuwany" liczyłem, że odnajde jeszcze ten stosunkowo świeży wątek. Nikt na povzątku nie napisał, że już go nie ma tylko żebym szukał. Myślałem, że jeszcze jest do wglądu i czeka na nabranie mocy "tysiąca" komentarzy :-) 

Edytowane przez Dymar3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam kilka egzemplarzy budzików reklamowych z mojej kolekcji. Zdjęcia wykonane tak żeby byly widoczne głownie tarcze z napisami a nie same budziki, gdyż są to modele powszechnie znane:-)

Na pierwszy rzut budziki GF "Joker" z Nowej Wsi i Rybnika.

Kolejne GF "Joker" i "Baby" z Łodzi.

Itd..

post-74377-0-71180200-1577527066_thumb.jpg

post-74377-0-68139100-1577527179_thumb.jpg

post-74377-0-27311000-1577527256_thumb.jpg

post-74377-0-03470900-1577527275_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-32711-0-21388900-1577566037_thumb.jpgpost-32711-0-40385300-1577566083_thumb.jpgpost-32711-0-14803000-1577566124_thumb.jpgpost-32711-0-48037600-1577566184_thumb.jpgpost-32711-0-90372900-1577566237_thumb.jpgPrzed Świętami nie zdążyłem pokazać mojego kareciaka który wrócił z naprawy i przeglądu u Kiniola i nawet nie będę się chwalił że dostarczył mi go osobiście :) bo zaraz każdy by tak samo chciał :D świetna robota i efekt kapitalny!  Czemu mi te zdjęcia tak poobracało?

Edytowane przez mechanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ładny zegar Pan masz...rolleyes.gif


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj piękny, piękny... Napisz może co to za jeden.

 

Wysłane z mojego SM-A105FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedza moja jest niewielka,na pewno francuski,z funkcją budzika,powtarzaniem ostatniego bicia,złocony i jak na moje budzikowe zdolności ,bardzo skomplikowany :D na pewno więcej może napisać Kiniol 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie to wyrób manufaktury francuskiej AB&D... Alfred Baveux&Delepine współpracowali z taką sławą jak Henri Jacot. Produkowali wysokiej klasy zegary podróżne, od chodzików, przez budziki z repetycją godzin oraz repetiery z funkcją grande sonnerie... Przystawki balansowe dostarczał mu Soldano... był najlepszy, mamy chyba ze dwie takie na repetierach kwadransowych...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zdjecia jak wyglądał przed odrestaurowaniem? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie był restaurowany, on był tylko umyty bez polerowania, bo tego nie stosuję... :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne reklamowe GF z Polski,Junghans z Wiednia oraz HAU Phonos z Dortmundu.

post-74377-0-67099900-1577633258_thumb.jpg

post-74377-0-07961100-1577633401_thumb.jpg

Edytowane przez Dymar3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.