Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, sanik napisał(-a):

W tym roku różne są rocznice, więc podejrzeń trochę jest, w tym powiększenie daytony.

Gdzie w Polsce dają szampana przy zakupie? 

W Warszawie widziałem w Butiku Omegi, ale w Kruku to nie.

W Aparcie. W Kruku musi wystarczyć audiencja u obsługi i możliwość zapisu na listę chętnych z której nic nie wynika   ( choć ten przywilej wbrew obietnicom telefonicznym nie dotyczy ludzi którzy jadą specjalnie 300 km )listę , z której Cię za rok wyrzucą. 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, desmo napisał(-a):

W Aparcie.

Ok. A oni jeszcze coś mają z ciekawszych marek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, sanik napisał(-a):

Ok. A oni jeszcze coś mają z ciekawszych marek?

JLC, IWC, Zenith, Breitling…Hublot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, nicon napisał(-a):

. . Sprzedaż stacjonarna musi umrzeć razem z pokoleniem ludzi którzy oglądają jeszcze telewizję, dzisiaj nawet do pracy nie muszę dojeżdżać, 

🤣🤣👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KrysH napisał(-a):

Zaczynam dochodzić do wniosku ze trudno się pomylić jeżeli chodzi o daytone. Wiadomo ze w stali to chyba najlepszy wybór ale biorąc pod uwagę ich niedostępność myślę ze inne konfiguracje też są super. Nic tak się nie układa na nadgarstku jak daytona - słyszę to od każdego właściciela i muszę się zgodzić, trudniej o wygodniejszy zegarek...

 

Co myślicie o two-tone? Jest jeszcze szampańska i biała tarcza. Biała była moim drugim typem, widziałem na żywo i tez piękna ale czarna miała ten sport, kontrast i testosteron. 

 

IMG_1923.thumb.jpeg.4afef2242198c9c4eac98bf4e046e695.jpeg

Biała też fajna :)

Screenshot_20230109_190900.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Ja piszę o tym utraconym customer experience i zakładam że jak wydasz niemałe pieniądze to się sklep na szampana może szarpnąć. Chyba 🤣.

 

W przypadku deweloperów jak kupuje się inwestycyjnie pospolitą kawalerkę z dala od centrum, 30 m.kw. za 300k od Robyga to się dostaje prosecco, a jak apartament w centrum 30 m.kw. za 800k od Moderny to nalewkę wiśniową. Wychodzi na to, że Kruk za Rolexa powinien dać Frugo. 😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Biała też fajna :)

 

 

Nawet bardzo fajna ! 

A jeżeli rozmawiamy o two-tone to mnie się również podoba Sub Bluesy. Dzisiaj miałem możliwość obejrzeć i według mnie kombinacja żółtego złota, stali i niebieskiego koloru wygląda wystrzałowo. Jako jedyny to może nie, ale jako kolejny w kolekcji to ciekawa propozycja dla kogoś kto chce coś bardzo ładnego i rzucającego się w oczy. Ja bym chętnie nosił.

 

Rolex-Submariner-Bluesy.jpeg

Edytowane przez mylof

" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, mylof napisał(-a):

 

Nawet bardzo fajna ! 

A jeżeli rozmawiamy o two-tone to mnie się również podoba Sub Bluesy. Dzisiaj miałem możliwość obejrzeć i według mnie kombinacja żółtego złota, stali i niebieskiego koloru wygląda wystrzałowo. Jako jedyny to może nie, ale jako kolejny w kolekcji to ciekawa propozycja dla kogoś kto chce coś bardzo ładnego i rzucającego się w oczy. Ja bym chętnie nosił.

 

Rolex-Submariner-Bluesy.jpeg

To mój ulubiony zegarek. Jeździ ze mną na każdy wyjazd, tak jak teraz:

20230109_201733.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

To mój ulubiony zegarek. Jeździ ze mną na każdy wyjazd, tak jak teraz:

 

 

Gratuluję kolekcji w bardzo dobrym guście !

A białą Daytonę two-tone jak Ci się nosi ? Czy uważasz, że bardziej się rzuca w oczy od Suba Bluesy czy odwrotnie ?


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mylof napisał(-a):

 

Gratuluję kolekcji w bardzo dobrym guście !

A białą Daytonę two-tone jak Ci się nosi ? Czy uważasz, że bardziej się rzuca w oczy od Suba Bluesy czy odwrotnie ?

Przyznam, że miałem ją na ręce dwa razy...jakoś nie miałem zbytnio okazji jej ponosić i chyba troche o niej zapomniałem.

Uważam, że Daytona jest bardziej "flashy" przez złoty bezel.

Suba nie traktuję jako jakiś wyjątkowo rzucający się w oczy zegarek...Daytona nawet ukradkiem wystając spod mankieta daje po oczach. 

To tylko moja subiektywna opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bluesy jest tez piękny! Ta kombinacja złota z niebieskim jest dojrzała ale wciąż sportowa no i submariner.... Rolex robi niesamowicie dobrą robotę balansując aspektami wyglądu, wygody i UCZUCIA w głowie. Bluesy jest tego bardzo dobrym przykładem. 

34 minutes ago, Just1MoreWatch said:

To mój ulubiony zegarek. Jeździ ze mną na każdy wyjazd, tak jak teraz:

20230109_201733.jpg

Bardzo fajne trio. Ostatnio myślę nad tym trochę... że coś jest w trójkach... Zegarki nie chodzą w parze, lecz w trójkach :) 

 

Może byśmy zaczęli taki wątek (dla tych którzy maja taka możliwość) "Zegarkowe Trio". Mario moim zdaniem ma bardzo mocne trio - Lange Up/Down, miętus i pepsi. Czy ktoś się pokusi o lepsze trio??? Acha no i musi być zdjęcie aby stanąć do konkursu lol 

Edytowane przez KrysH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, KrysH napisał(-a):

Może byśmy zaczęli taki wątek (dla tych którzy maja taka możliwość) "Zegarkowe Trio". Mario moim zdaniem ma bardzo mocne trio - Lange Up/Down, miętus i pepsi. Czy ktoś się pokusi o lepsze trio??? Acha no i musi być zdjęcie aby stanąć do konkursu lol 

 

Trójkąty mogą być ciekawe 😉 

Można by założyć nowy wątek.  Moją trójkę znasz; ale może bym jednego podmienił na PRX syna, żeby lepiej wyglądało...

Chyba, że mówimy wyłącznie od Rolexowych trójkątach, to odpadam z moim jednym egzemplarzem.

Edytowane przez mylof

" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, beniowski napisał(-a):

 

Prosty test: zegarek np. z renomowanej sieci dilerskiej gdzieś z UE. Cena? Niech będzie 10 tysięcy euro - odbiór ubezpieczonej przesyłki w Żabce😀. Ten sam model zegarka kupowany w Polsce za, powiedzmy 52 tysiące zł (różnica ok 5 tysięcy zł na korzyść zegarka z UE). Plusy zakupu zegarka w Polsce: kawa/szampan w salonie zamkniętym dla klienta na czas odbioru plus możliwość dokładych oględzin odbieranego zegarka. Plusy zakupu poza Polską: niższa cena, ale brak możliwości nieodebrania modelu w przypadku wykrycia jakichś wad (z tym, że detektywów z lupami nawet na forum mamy niezbyt wielu, ale zaliczmy to do minusów). Należy zaznaczyć, że każdy produkt z wadą można odesłać. Może ktoś bardziej biegły niech zrobi ankietę co kto wybiera.

 

Ja np. b. miło pamiętam zakupy z żoną w Tiffanym w NY i wielką pompę jaką nam zrobiono podczas odbioru biżuterii, ale gdybym mógł kupić ten produkt z dobrym rabatem np. przez znajomych z NY którzy by mi go za jakiś czas przywieźli, to wolałbym niższą cenę, bo produkt byłby taki sam. 

Zgadzam się Z Tobą. A w czerwcu miałem sytuację że przyszedl nowy Longines spirit chronograph w foliach i przy moich przymiarkach zobaczyłem coś pod szkłem. Zrobiłem kilka zdjęć odesłałem do sklepu nie każdy to widział ale okazała się rysa na ar od wewnątrz za dwa tygodnie przyszedł kolejny. Może trochę nerwów ale pewnie w sklepie też bym tego nie zauważył. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KrysH napisał(-a):

41mm

Z kategorii two tone to jeszcze GMT rootbeer jest fajny i explorer 36mm. 

Ja bym dodał do tego Yacht Mastera 40 TT z czekoladową tarczą - piękny jest i bardzo wygodny, dużo bardziej niż Sub czy GMT.

W ogóle YM to bardzo niedoceniany a bardzo udany model, trochę "na bogato" ale takie były założenia projektu.

 

 

Yacht_Master_timeandwatches2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, c7qu2ak napisał(-a):

Dzień dobry! 
jestem nowy na forum, a na powitanie DJ 16200 :) 

8D6F9C4E-1C10-401F-8D06-1C2F72CE6B7E.jpeg

czesc  i czołem.Witaj 

Bardzo ciekawy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Ja piszę o tym utraconym customer experience i zakładam że jak wydasz niemałe pieniądze to się sklep na szampana może szarpnąć. Chyba 🤣.

Jak odbierałem Pepsi to szampana ani żadnych gratisów nie dostałem. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie miałeś krawata?? 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Bugs napisał(-a):

Ja bym dodał do tego Yacht Mastera 40 TT z czekoladową tarczą - piękny jest i bardzo wygodny, dużo bardziej niż Sub czy GMT.

W ogóle YM to bardzo niedoceniany a bardzo udany model, trochę "na bogato" ale takie były założenia projektu.

 

 

Yacht_Master_timeandwatches2.jpg

Potwierdzam: YM to świetny i w sumie niedoceniany model.

035B3EA3-9BF0-4AE9-8073-C8B4FF02AADD.jpeg

7FA59ECB-B946-4FE3-93B1-45397BFE3E45.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Jak odbierałem Pepsi to szampana ani żadnych gratisów nie dostałem. 

Mówisz serio? 

15 minut temu, beniowski napisał(-a):

Potwierdzam: YM to świetny i w sumie niedoceniany model.

 

7FA59ECB-B946-4FE3-93B1-45397BFE3E45.jpeg

Uwielbiam tego typu fotki, gdzie jeden zegarek kiereszuje koronką bok drugiego. 😬 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Może nie miałeś krawata?? 

Filipie, nie noszę krawatów. Ale również staram się w sklepie nie awanturować.  : :D 

2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Mówisz serio? 

Tak. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Mówisz serio? 

Uwielbiam tego typu fotki, gdzie jeden zegarek kiereszuje koronką bok drugiego. 😬 

A ja to się dziwię że ty swoich zegarków w foliach nie nosisz. Nic tu się nie stało. Zegarek, rzecz nabyta i użytkowa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Jak odbierałem Pepsi to szampana ani żadnych gratisów nie dostałem. 

Jak odbierałem langustę, to zaproponowano mi wodę. Ale miałem wybór "sparkling or still". 

Sklepu też nie zamknęli. 

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, beniowski napisał(-a):

A ja to się dziwię że ty swoich zegarków w foliach nie nosisz. Nic tu się nie stało. Zegarek, rzecz nabyta i użytkowa. 

Ja z kolei dbam o wszystkie rzeczy użytkowe, zarówno swoje, jak i te powierzone. Tak już mam, i dobrze mi z tym. 🙂


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.