Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy model dla jednozegarkowca  

Trochę Cię poniosło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, a_team napisał(-a):


Trochę Cię poniosło emoji14.png

No nie wiem - ja się zgadzam. Gdybym musiał zostawić sobie tylko jeden zegarek, to zostawiłbym exa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, szuwi napisał(-a):

No nie wiem - ja się zgadzam. Gdybym musiał zostawić sobie tylko jeden zegarek, to zostawiłbym exa. 

 

Tak samo, zakładając, że musiałby to być Rolex. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tylko nie Ex! Sub, Datejust albo GMT.

c6644141c4533772fba59be066c46103.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Mam pewien dylemat i bede wdzieczny za opinie

Posiadam obecnie DJ 36 Wimbledon w TT. Jakis czas temu dobralem mu do towarzystwa nowego Ex 36 mm, ktorego z blachych powodow sprzedalem. Teraz udalo mi sie dostac OP 36 mm z zielona tarcza. Wrzucilem go na bazarek ale zastanawiam sie czy go sobie jednak nie zostawic. Czekam rowniez na kolejnego Ex 36. Pytanie i dylemat, Ex 36 czy ten OP lepiej uzupelni kolekcje?

Za Ex przemawia historia, 3,6,9 tarcza i ksztalt wskazowek, ktore lubie + plaski bezel i zapiecie bransy

Za OP przemawia, szersza bransoleta (bo ta wezsza w Ex jakos nieporzebnie pomiejszala zegarek) + fajny klimat zegarka w nietuzinkowym (Roleksowym ) kolorze

Co zrobic, sprzedac OP i czekac na Ex czy zostawic sobie OP i odpuscic Ex? fa212abd92bdd127564777d64ae4fa47.jpg
d02c0899741305486a6648556c269bc4.jpg
2c2c48a40e044993584b66865b8d1ab0.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez maze123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze twierdzę, że jeśli tworzyć ciekawą parę, to muszą się między sobą zauważalnie różnić. Dlatego moim zdaniem do Wimbledona, szczególnie ze złotem i karbowanym bezelem, lepszym uzupełnieniem będzie Ex. Wimbledon jest zdecydowanie bardziej elegancki w tej konfiguracji, a Ex zdecydowanie bardziej sportowy i surowy. OP nie jest ani taki, ani taki. W dodatku jest zielony ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delikatny problem z Ex jest taki, ze dopoki nie mialem nowego DJ to wydawal mi sie rozmiarowo idealny. Natomiast jak zaczalem nosic DJ to stwierdzilem, ze chcociaz na papierz srednica jest taka sama to jednak DJ lepiej mi lezy na nadgarstku i wydaje sie wiekszy. OP jest w tym zakresie podobny do DJ. Druga kwestia, ktorej nie moge do konca wytlumaczyc to to, ze OP wlasnie w tej kolorystyce wydaje mi sie bardziej casualowy a zarazem uniwersalny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, maze123 napisał(-a):

Panowie,

Mam pewien dylemat i bede wdzieczny za opinie emoji846.png

Posiadam obecnie DJ 36 Wimbledon w TT. Jakis czas temu dobralem mu do towarzystwa nowego Ex 36 mm, ktorego z blachych powodow sprzedalem. Teraz udalo mi sie dostac OP 36 mm z zielona tarcza. Wrzucilem go na bazarek ale zastanawiam sie czy go sobie jednak nie zostawic. Czekam rowniez na kolejnego Ex 36. Pytanie i dylemat, Ex 36 czy ten OP lepiej uzupelni kolekcje?

Za Ex przemawia historia, 3,6,9 tarcza i ksztalt wskazowek, ktore lubie + plaski bezel i zapiecie bransy

Za OP przemawia, szersza bransoleta (bo ta wezsza w Ex jakos nieporzebnie pomiejszala zegarek) + fajny klimat zegarka w nietuzinkowym (Roleksowym emoji846.png) kolorze

Co zrobic, sprzedac OP i czekac na Ex czy zostawic sobie OP i odpuscic Ex? emoji846.pngemoji2357.pngfa212abd92bdd127564777d64ae4fa47.jpg
d02c0899741305486a6648556c269bc4.jpg
2c2c48a40e044993584b66865b8d1ab0.jpg


Sent from my iPhone using 

 

Zostaw wszystkie trzy 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

W sumie to masz rację, bo Hulk jest uzupełnieniem kolekcji. 

Mario! Co tu dużo gadać, jesteś dobrym wzorem kolekcjonera. Zmierzasz do celu, bez spinki, w swoim tempie, masz co chcesz. I wiesz co chcesz mieć, co bardzo ważne. Jednemu ten zegar się podoba, inny się nie podoba, drugiemu odwrotnie. Dla każdego, w Twej kolekcji, coś miłego. Bez spinki podchodzisz. Gratulacje i szacunek! Byle wichrzyciele nie mącili nam krwi. 💪


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, agremi napisał(-a):

Mario! Co tu dużo gadać, jesteś dobrym wzorem kolekcjonera. Zmierzasz do celu, bez spinki, w swoim tempie, masz co chcesz. I wiesz co chcesz mieć, co bardzo ważne. Jednemu ten zegar się podoba, inny się nie podoba, drugiemu odwrotnie. Dla każdego, w Twej kolekcji, coś miłego. Bez spinki podchodzisz. Gratulacje i szacunek! Byle wichrzyciele nie mącili nam krwi. 💪

Yep. 😊


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, a_team napisał(-a):


Trochę Cię poniosło emoji14.png

Nie trochę. 

 

3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Nie no, tylko nie Ex! Sub, Datejust albo GMT.
c6644141c4533772fba59be066c46103.jpg

Ja na pierwszym miejscu dałbym Pepsi. Reszta bez różnicy bo pierwszy jest jedynie słuszny. Oczywiście z Rolka. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, maze123 napisał(-a):

Panowie,

Mam pewien dylemat i bede wdzieczny za opinie emoji846.png

Posiadam obecnie DJ 36 Wimbledon w TT. Jakis czas temu dobralem mu do towarzystwa nowego Ex 36 mm, ktorego z blachych powodow sprzedalem. Teraz udalo mi sie dostac OP 36 mm z zielona tarcza. Wrzucilem go na bazarek ale zastanawiam sie czy go sobie jednak nie zostawic. Czekam rowniez na kolejnego Ex 36. Pytanie i dylemat, Ex 36 czy ten OP lepiej uzupelni kolekcje?

Za Ex przemawia historia, 3,6,9 tarcza i ksztalt wskazowek, ktore lubie + plaski bezel i zapiecie bransy

Za OP przemawia, szersza bransoleta (bo ta wezsza w Ex jakos nieporzebnie pomiejszala zegarek) + fajny klimat zegarka w nietuzinkowym (Roleksowym emoji846.png) kolorze

Co zrobic, sprzedac OP i czekac na Ex czy zostawic sobie OP i odpuscic Ex? emoji846.pngemoji2357.pngfa212abd92bdd127564777d64ae4fa47.jpg
d02c0899741305486a6648556c269bc4.jpg
2c2c48a40e044993584b66865b8d1ab0.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Zostawiłbym zielonego OP (jest naprawdę cool), a sprzedał Wimbledon'a, bo w mojej opinii jest szkaradny. ten pojedyczyny indeks z lumą kłuje mnie w oczy niemiłosiernie.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ten trójki Wimbledon jest najfajniejszy. Ex jest wybierany przez flegmatyków i stare zrzędy, a bober nie powinien w ogóle powstać. 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wimbledon napewno zostaje. W tej konfiguracji z rozowym zlotem robi niesamowite wrazenie na mnie i na innych co do OP i Ex, sklaniam sie delikatnie w strone OP moze Dlatego ze Ex juz mialem


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ładnie tam w Warszawie macie.

Przeciez to Katowice, na 1szej ewidentnie wodac Spodek.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Ex jest wybierany przez flegmatyków i stare zrzędy


Jeśli kiedyś oprócz lajków będzie można dawać dislajki, to:



Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, artme napisał(-a):

w swojej kolebce powstania

 

Ale dałntałn w tej Genewie ...

Choleera jassna, jak mawiał Pan Sułek 😉

Zazdroszczę wyjazdu - udanego pobytu ! 

P.s. rozeznaj jak tam z zapisami 😃

Edytowane przez mroova
To jest wieżowiec byłego PANAM-u ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bibbi napisał(-a):


Przeciez to Katowice, na 1szej ewidentnie wodac Spodek.


bibbi

Nic się nie znacie. Przecież to jest Radom, tylko 2050 rok. Najpierw im wybudowali lotnisko, a właśnie w 2050 ukończą dzielnicę biznesową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jedziesz. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mirosuaw napisał(-a):


 

 


Jeśli kiedyś oprócz lajków będzie można dawać dislajki, to:

 

 

 

 

 

 

 

Spoko, zawsze się trafi jakaś czarna owca w stadzie, znaczy się wyjątek. 🤝


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafalmosty napisał(-a):

Brudna ta szyba🤷🏻‍♂️

90F83C2A-C410-415C-A5D3-2BC14248E80D.jpeg

No No No… czekamy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mroova napisał(-a):

Ale dałntałn w tej Genewie ...

Choleera jassna, jak mawiał Pan Sułek 😉

Zazdroszczę wyjazdu - udanego pobytu ! 

P.s. rozeznaj jak tam z zapisami 😃

Dzieki - niestety z zapisami tak jak u nas 😞

Wczoraj za to bylem w NYC Wempe i to samo - tylko z ta roznica, ze wszystko przymierzyc mozna.

Jednak do kupienia od reki bez problemu kilka rodzajow GP Laureato, Cartier Santosow, Zenithow pand czy IWC z zielonyim tarczami do wyboru do koloru. Za to w dziale VC... gabloty puste... 😞 I na koniec PP - tutaj sporo - nawet Nautilus w bikolorze z damskimi odmianami rowniez a i Aquanat w wielu rodzajach - jakby normalnie dalej produkowali 🤨

 

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.