Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja najwięcej Rolków widziałem w Kemer w Turcji. Co ulica to stoisko z Rolkami. Pod gołym niebem, bez ochrony, bez zamykania na czas płatności i nikt nie się nie bał o towar,pełne zaufanie do oglądających. Nawet były takie mobilne, jednoosobowe butiki na plaży.  

Dawali rabat z karty? ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lukebor napisał(-a):


Dawali rabat z karty? 😉

 

30% po minucie rozmowy. 50% po 5-10 minutach, 60-70% na odchodne. Czyli taki turecki standard. Ale to było 12 lat temu. Nie wiem jak teraz wygląda Kemer i czy nadal połowa turystów to Rosjanie. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

30% po minucie rozmowy. 50% po 5-10 minutach, 60-70% na odchodne. Czyli taki turecki standard. Ale to było 12 lat temu. Nie wiem jak teraz wygląda Kemer i czy nadal połowa turystów to Rosjanie. 😉

Prawie ich tam nie ma, a jeśli już są, to starają się nie rzucać w oczy. Za parę dni znów tam lecę służbowo, sprawdzę i dam znać co i jak. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, aviato napisał(-a):

A nie przyszło Wam do głowy ze cześć/znaczna cześć tych zegarkow widzianych jednak z pewnej odległości to fake…

jednak we EU tez podroby się sprzedają, ewentualnie zawleczone z Turcji/Egiptu. 
A przecież fajnie mieć „Rolo” na łapce obsługując klientów w restauracji. 

 

To jeszcze gorzej. Wybiera się człowiek na wakacje do Hiszpanii, a tu jakiś byle kelner z fejkiem na ręce irytuje i psuje wypoczynek. Okropne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tbn napisał(-a):

 

To jeszcze gorzej. Wybiera się człowiek na wakacje do Hiszpanii, a tu jakiś byle kelner z fejkiem na ręce irytuje i psuje wypoczynek. Okropne.

Trzeba dyskretnie sprawdzić czy ma może willę i porządną furę - wtedy status może się zgadzać i nie będzie dysonansu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z torebkami LV. Co chwila widać na ulicy. A czy każdą kobietę stać na taki luksus… 

Ja wiem ze posiadacze Rolexa to w dużej mierze ludzie majętni. Jednak wydając w obecnych czasach 50k+ na zegarek to niemało zważywszy ze są w życiu jeszcze inne wydatki i potrzeby. 
A życie nie jest idealne i jednak większość społeczeństwa ma mniej pieniędzy niż by tego oczekiwała. 
Wiec nie patrzmy na innych swoją miara. 
Czesto tez jest tak ze biedni otaczają się biednymi a bogaci bogatymi. I wówczas ci zamożni maja wyidealizowany obraz świata. 
milej soboty!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, aviato napisał(-a):

Jak z torebkami LV. Co chwila widać na ulicy. A czy każdą kobietę stać na taki luksus… 

Ja wiem ze posiadacze Rolexa to w dużej mierze ludzie majętni. Jednak wydając w obecnych czasach 50k+ na zegarek to niemało zważywszy ze są w życiu jeszcze inne wydatki i potrzeby. 
A życie nie jest idealne i jednak większość społeczeństwa ma mniej pieniędzy niż by tego oczekiwała. 
Wiec nie patrzmy na innych swoją miara. 
Czesto tez jest tak ze biedni otaczają się biednymi a bogaci bogatymi. I wówczas ci zamożni maja wyidealizowany obraz świata. 
milej soboty!:)

Społeczeństwo tego kraju trwa na kredytach i leasingach 🤗🤭🥴
Jeśli wierzyć KRD, połowa żyje na kredyt

Edytowane przez Osmodeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakaś wada tego zegarka, mała dyskoteka świetlna w samochodzie, jak pada na niego słońce 😉 

 

IMG20230916122442.jpg

IMG20230916125153.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo
27 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

W końcu jakaś wada tego zegarka, mała dyskoteka świetlna w samochodzie, jak pada na niego słońce 😉 

 

IMG20230916122442.jpg

IMG20230916125153.jpg

Prawie jak gwiezdny sufit w Rolls-Royce :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, mario1971 said:

Tak aktualnie wygląda mój kwaRtet po wielu, czasami dziwnych i niezrozumiałych do końca roszadach. Nie będę go powiększał, ewentualnie podmieniał sztuka za sztukę.



4e36191c6811b3d5045c341cd453279a.jpg

Piękna kolekcja Rolexów  - można by się jeszcze tutaj pokusić i zredukować do trzech : hulk, daytona i pepsi - dla mnie to mistrzostwo świata. Do tego z boku na tronie Lange UP/DOWN. 3 sportowe zegarki w stali na codzień i jeden elegancki w złocie na specjalne okazje. Ale ja się nie powinienem odzywać bo sam mistrzem redukcji nie jestem 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.09.2023 o 18:58, mario1971 napisał(-a):

Poczuć się jak sprzedawca w Starbucks - bezcenne! default_smile.png
 

Dwie flat white poproszę 😜


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Matt2405 napisał(-a):

Cieszę się że moje przemyślenia tak ładnie pobudziły wątek Rolexa 😊

Czekamy na reakcję na kelnera obsługującego cię w Patku😂.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Tak aktualnie wygląda mój kwaRtet po wielu, czasami dziwnych i niezrozumiałych do końca roszadach. Nie będę go powiększał, ewentualnie podmieniał sztuka za sztukę.



4e36191c6811b3d5045c341cd453279a.jpg

Gdybyś miał kolekcje zredukować do 2 sztuk, to co byś zostawił ?. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Matt2405 napisał(-a):

Gdybyś miał kolekcje zredukować do 2 sztuk, to co byś zostawił ?. 

Ciężko się zdecydować. Myślę, że Daytona za wygodę - tak tak, po 3 tygodniach ciągłego noszenia mogę powiedzieć, że z tych co mi pozostały jest jednak najwygodniejsza. Przestałem sprawdzać jaki mamy dzień i godzinę na zegarku. 😜 A drugi..., tu stawiałbym chyba na Hulka. Hulk lub Batman, a może Pepsi? Sam już nie wiem.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu takie małe porównanie wizualne Suba 126610 vs 116610. 

498218d4c89ee3bbf713a3872deab27d.jpg&key=056556659a2ceafb7ec5da91473f5049f104cfb9ea0f2ac39c8ecc46d79cfdf2


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 hours ago, mario1971 said:

A tu takie małe porównanie wizualne Suba 126610 vs 116610. 

498218d4c89ee3bbf713a3872deab27d.jpg&key=056556659a2ceafb7ec5da91473f5049f104cfb9ea0f2ac39c8ecc46d79cfdf2
 

Niby tylko milimetr zdjęli (z każdej strony) z tych lugs a taka różnica. Mi osobiście oba się podobają ale myślę ze za kilka/kilkanaście lat to właśnie ta koperta maxi (cobra) będzie bardziej pożądana. Wyjątkowa jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo

Jak wygląda obecnie dostępność bransolet jubilee do GMT? Kruk pobiera starą bransoletę w depozyt? Być może zamawiał ktoś jubilee u Pieśkiewicza? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.09.2023 o 20:55, aviato napisał(-a):

A nie przyszło Wam do głowy ze cześć/znaczna cześć tych zegarkow widzianych jednak z pewnej odległości to fake…

jednak we EU tez podroby się sprzedają, ewentualnie zawleczone z Turcji/Egiptu. 
A przecież fajnie mieć „Rolo” na łapce obsługując klientów w restauracji. 

 

Powiedzmy, ze jestem w stanie odroznic na pierwszy rzut oka podrobke z Turcji od oryginalu. Klopot jest z tzw hyperfejkami, za ktore trzeba zaplacic 1-2k euro. 

Pewnie jakis procent osob takie fejury nosi. Ale w przypadku modeli starszych czy vintage, prawdopodobienstwo, ze jest to fake znacznie maleje.


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.