Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, jak dla mnie Guiness jest lepszy - ale nie o tak wiele jak myślałem. Rootbeer dzielnie walczył i złego słowa powiedzieć o nim nie mogę. Zgodzę się z kimś kto mówił ze "ma charakter" skubany aczkolwiek dla mnie przegrał z nowym two-tone na jubilee - ten zegarek po prostu jest tak piękny ze trudno opisać jak wszystko w nim idealnie pracuje (łącznie z szarym bezelem który na żywo wyglada bardzo fajnie i dodaje pewnej swobody). Serce mocno zabiło jak wskoczył na łapę a to dla mnie najważniejsza część sprawdzianu! Chciałbym takiego pod choinkę 🎄

IMG_4660.jpeg

IMG_4659.jpeg

IMG_4653.jpeg

Edytowane przez KrysH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciemno stawiałbym na Guinnessa, ale u Ciebie na nadgarstku ren root beer wygląda mega. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, agremi said:

W ciemno stawiałbym na Guinnessa, ale u Ciebie na nadgarstku ren root beer wygląda mega. 

Dziekuje! Tak jak pisałem złego słowa o nim nie powiem - bardzo dobry i ciekawy zawodnik z fajnym charakterem. Jakbym nie miał czterech rolexow na oyster bransolecie to może inaczej bym się czuł...

Jeszcze taka przymiarka była - co myślicie? Klasa czy cygan? 

 

IMG_4670.thumb.jpeg.ec72959f50bffc742cc8aa6b0be48033.jpegIMG_4671.thumb.jpeg.9395c9ad4d0c8a2cfa9d099e6f58bb76.jpegIMG_4654.thumb.jpeg.34f5b9665afd52ad504ea4a11f60df55.jpeg

IMG_4667.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, KrysH napisał(-a):

Dziekuje! Tak jak pisałem złego słowa o nim nie powiem - bardzo dobry i ciekawy zawodnik z fajnym charakterem. Jakbym nie miał czterech rolexow na oyster bransolecie to może inaczej bym się czuł...

Jeszcze taka przymiarka była - co myślicie? Klasa czy cygan? 

Generalnie Sky jest bardzo fajnym zegarkiem ale wygląda na wyjątkowo duży klocek na Twoim nadgarstku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KrysH napisał(-a):

Dziekuje! Tak jak pisałem złego słowa o nim nie powiem - bardzo dobry i ciekawy zawodnik z fajnym charakterem. Jakbym nie miał czterech rolexow na oyster bransolecie to może inaczej bym się czuł...

Jeszcze taka przymiarka była - co myślicie? Klasa czy cygan? 

 

 

 

To jest fajny, ale jednak za duży zegarek. BTW, do dresów pasuje 😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minutes ago, beniowski said:

To jest fajny, ale jednak za duży zegarek. BTW, do dresów pasuje 😁.

Ja całe życie w dresach haha

 

Co do wielkości to moim zdaniem nie jest aż taki duży zegarek jak się wydaje na zdjęciach. Taka pożądna 41mm bym powiedział - spokojnie bym dał radę nosić takiego Sky-dwellera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że SD broni się na Twoim nadgarstku ( zdjęcie siedzące i z oddali). Nie mniej jest to duży zegarek, jak mierzyłem kiedyś zlotego to nie układał się za dobrze.

IMG_20221209_114536.thumb.jpg.96a3eb62922801c31c934d61eb57f2c4.jpgIMG_20221209_114541.thumb.jpg.668be604d0e4375046f37f6407405651.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 hours ago, Jan said:

Też mi się wydaje że SD broni się na Twoim nadgarstku ( zdjęcie siedzące i z oddali). Nie mniej jest to duży zegarek, jak mierzyłem kiedyś zlotego to nie układał się za dobrze.

IMG_20221209_114536.thumb.jpg.96a3eb62922801c31c934d61eb57f2c4.jpgIMG_20221209_114541.thumb.jpg.668be604d0e4375046f37f6407405651.jpg

Moim zdaniem super to wyglada - w ogóle to jest zegarek z charakterem i wieloma możliwościami kombinacji (dopasowania) pod właściciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, KrysH napisał(-a):

Dziekuje! Tak jak pisałem złego słowa o nim nie powiem - bardzo dobry i ciekawy zawodnik z fajnym charakterem. Jakbym nie miał czterech rolexow na oyster bransolecie to może inaczej bym się czuł...

Jeszcze taka przymiarka była - co myślicie? Klasa czy cygan? 

 

IMG_4670.thumb.jpeg.ec72959f50bffc742cc8aa6b0be48033.jpegIMG_4671.thumb.jpeg.9395c9ad4d0c8a2cfa9d099e6f58bb76.jpegIMG_4654.thumb.jpeg.34f5b9665afd52ad504ea4a11f60df55.jpeg

IMG_4667.jpeg

Sky obok Wimbledona to najlepszy przykład jak można tragicznie skopać perfekcyjny design  DJa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Dla mnie za duży.


aj tam, Snoop Doog co prawda musi rączkę, drugą ręką podtrzymywać - żeby mu się nie złamała 😜🤭😂

 

image.jpeg.1a4d690fac68330c9e0fa2557accfd41.jpeg

 

ale daje radę 😜

- No i outfit 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem przesyłkę z UK. Zestaw małego majsterkowicza został uzupełniony i teraz podstawowe prace będę mógł wykonywać samodzielnie. default_wink.png

1d04800fb1d9edc1728b01b88c321e14.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie jestem fanem Sky-Dwellera, ale dla każdego coś dobrego w gamie Rolexa i to szanuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam właśnie z Hiszpanii i tu każdy „cham” ma suba, muszę przyznać że jakoś te rolexy zaczynaja być dla mnie ordynarne. W porcie - marinie widziałem na ręce starszego Pana day data 36 mm, jakoś pasował mi bardziej do jego yachtu aniżeli sub kelnera który mnie obsługiwał. Sam ma. Właśnie suba na ręku i czuje jakieś lekkie rozgoryczenie post wakacyjne. 

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego tu nie chodzi o to kto zasługuje czy nie zasługuje. Każdy kto sobie odłoży może kupić co chce, za wyjątkiem selekcji salonów Rolexa etc. Moje przemyślenie idzie w kierunku ze większość modeli Rolexa jest oklepana i stanowi marzenie takie same jak dla taksówkarza z lat 90 mercedes beczka. Zero w tych modelach wyjątkowości, sznytu, podrób od groma a finezja kształtu ciosana siekierą. Moja flustracja polega na tym, że sam utknąłem w kanionie kelnera niż dziadka z jachtu. Niezależnie czy praktycznie czy teoretycznie mnie na niego stać czy nie. 

Edytowane przez Matt2405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co tam nuworysze teraz noszą? Pewnie RO i Nautilusy.  Zaskoczenie, że Rolex jest bardzo powszechną marką jest zaskakujące. 😂

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście niezmiernie podoba mi się , że kelner kupuje sobie i nosi Submarinera. Przełamuje to stereotyp i mitologizację droższych zegarków. Nic tylko się cieszyć, że każda warstwa społeczna może sobie na to pozwolić. Dla mnie piękna sprawa i ja bym wracał z wakacji o niebo szczęśliwszy po takich widokach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich spragnionych widoku polecam zatem Hotel Las Arenas w Walencji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Matt2405 napisał(-a):

Zero w tych modelach wyjątkowości, sznytu, podrób od groma a finezja kształtu ciosana siekierą.

Szanuję za trzeźwe spojrzenie na Rolexa. Szczególnie współczesne modele z prostym szczotkowaniem "Jan Niezbędny" mają w kopertach tyle finezji co kowadło.

 

32 minuty temu, Matt2405 napisał(-a):

W porcie - marinie widziałem na ręce starszego Pana day data 36 mm, jakoś pasował mi bardziej do jego yachtu aniżeli sub kelnera który mnie obsługiwał.

 

Co ten plebs teraz sobie wyobraża to aż głowa boli. "Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego".


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Matt2405 napisał(-a):

Kolego tu nie chodzi o to kto zasługuje czy nie zasługuje. Każdy kto sobie odłoży może kupić co chce, za wyjątkiem selekcji salonów Rolexa etc. Moje przemyślenie idzie w kierunku ze większość modeli Rolexa jest oklepana i stanowi marzenie takie same jak dla taksówkarza z lat 90 mercedes beczka. Zero w tych modelach wyjątkowości, sznytu, podrób od groma a finezja kształtu ciosana siekierą. Moja flustracja polega na tym, że sam utknąłem w kanionie kelnera niż dziadka z jachtu. Niezależnie czy praktycznie czy teoretycznie mnie na niego stać czy nie. 

Chyba trochę za późno doszedłeś do tych głębokich przemyśleń odnośnie tego czego ludzie pożądają. Ja się osobiście cieszę gdy widzę takiego Rolexa na nadgarstku zarówno właściciela jachtu jak i kelnera. Może w Polsce takie postrzeganie zegarka też się zmieni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Matt2405 napisał(-a):

Kolego tu nie chodzi o to kto zasługuje czy nie zasługuje. Każdy kto sobie odłoży może kupić co chce, za wyjątkiem selekcji salonów Rolexa etc. Moje przemyślenie idzie w kierunku ze większość modeli Rolexa jest oklepana i stanowi marzenie takie same jak dla taksówkarza z lat 90 mercedes beczka. Zero w tych modelach wyjątkowości, sznytu, podrób od groma a finezja kształtu ciosana siekierą. Moja flustracja polega na tym, że sam utknąłem w kanionie kelnera niż dziadka z jachtu. Niezależnie czy praktycznie czy teoretycznie mnie na niego stać czy nie. 

Martwi Cię brak wyjątkowości?  Że niby lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich?! 😉 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.