Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Musa19 said:

Nie mam drugiego tak uniwersalnego zegarka🤷‍♂️😄

20240205_135046.thumb.jpg.93f69b3eaea49dc885f4fb07ead3f0a1.jpg

UNIVERSAL SOLDIER 🦾

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44a7392c931d70be5f61a12bfbe17bed.jpg
Może kiedyś Rolex wyda ten model w rozmiarze 40mm. Ja swojego sprzedałem właśnie ze względu na rozmiar. Kawał zegara.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To nie zegarki są za duże, tylko nasze nadgarstki zbyt mikre dla niektórych Rolexów. Mnie osobiście nowy Polar pomimo sporych gabarytów bardzo przypasował i dobrze się nosił. 

20220810_154948-01.jpeg

20220706_171007-01.jpeg

20220705_201934-01.jpeg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po latach eksperymentów wybieram 40mm, nawet Sub 41mm się troche klocowaty wydaje.
Ps.
Smaka narobiliście Panowie tymi Daytonami, a kiedy i czy się doczekam to wielka niewiadoma.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, KrysH napisał(-a):

Dlatego dobrze mieć w kolekcji coś mniej oklepanego na zmianę!

 

IMG_7723.thumb.jpeg.19d1445aaf93523c260813527bbf9940.jpeg

Daleko mi do miłośnika marki, ale Air King zawsze miał coś w sobie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minutes ago, pepepatryk said:

Daleko mi do miłośnika marki, ale Air King zawsze miał coś w sobie 

Bo to czytelny, wygodny i nietypowy wariat jest 🤪

4 hours ago, mario1971 said:

To nie zegarki są za duże, tylko nasze nadgarstki zbyt mikre dla niektórych Rolexów. Mnie osobiście nowy Polar pomimo sporych gabarytów bardzo przypasował i dobrze się nosił. 

20220810_154948-01.jpeg

20220706_171007-01.jpeg

20220705_201934-01.jpeg

Zgadzam się Mario - polar jest świetny a szczególnie nowa referencja 226570 ze względu na matowa tarcze i matowe elementy. Ja wcale dużego nadgarstka nie mam (17cm) i nosze go bez problemu, jeden z moich wygodniejszych zegarków. Myślę ze dopasowanie bransolety to klucz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Air King jest super. Usunęli w nim wszystkie niedociągnięcia poprzedniej wersji zarówno jeśl chodzi o wygląd , jak i walory użytkowe. Do tego nie jest tak oklepany jak inne modele.

Dlatego zdecydowałem, że to będzie mój kolejny Rolex, czekam spokojnie na odbiór z lekką zazdrością spoglądając na fotki kol. KrysH 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minutes ago, ASTRAL said:

Nowy Air King jest super. Usunęli w nim wszystkie niedociągnięcia poprzedniej wersji zarówno jeśl chodzi o wygląd , jak i walory użytkowe. Do tego nie jest tak oklepany jak inne modele.

Dlatego zdecydowałem, że to będzie mój kolejny Rolex, czekam spokojnie na odbiór z lekką zazdrością spoglądając na fotki kol. KrysH 🙂

 

Dziękuję kolego ASTRAL, zgadzam się i kibicuje na odbiór 126900 !!! Świetny wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W komunikacji miejskiej to fejki. właściciel Rolexa nie może tak nisko upaść, żeby tramwajem jeździć . Poziom trzeba trzymać!
To było inaczej - jak ktoś ma rolexa to prawdziwego trzyma w sejfie a nosi "replike" żeby nie porysować tego oryginalnego

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa zamówienia zegarka w Berlinie ?

Tam też są jakieś dziwne listy czy wchodzę i załatwiam sprawę ? chodzi o prostego ,  nudnego Explorera . 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99% pewności, źródło "dealerzy różnych marek". Nie no pewnik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, tbn napisał(-a):

99% pewności, źródło "dealerzy różnych marek". Nie no pewnik. 

Czy ja napisałem że to pewnik? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daleko mi do miłośnika marki, ale Air King zawsze miał coś w sobie 

Zgadzam się. Tym czymś był werk
Chyba coraz bardziej potwierdzają się plotki o tym które modele "wylecą" z katalogu w kwietniu.. 
 
 
https://clamcases.co.uk/the-rolex-watches-that-will-be-discontinued-in-2024/?fbclid=PAAaYQHQbgTl5h__txTTfokKTawd_DJgbUQ9EfxwhlnCyFCHKYkBdk8P_jTKk

Same doskonałe modele

Uwaga! Nieakceptowalna konfiguracja
IMG-9255.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, mariusz1986 napisał(-a):

Chyba coraz bardziej potwierdzają się plotki o tym które modele "wylecą" z katalogu w kwietniu.. 

 

 

https://clamcases.co.uk/the-rolex-watches-that-will-be-discontinued-in-2024/?fbclid=PAAaYQHQbgTl5h__txTTfokKTawd_DJgbUQ9EfxwhlnCyFCHKYkBdk8P_jTKk

 

Co wyleci to wyleci, a takie "źródła", to tylko liczą na klikanie oferując 0 wartości w zamian - po co takie rzeczy linkować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Krystian napisał(-a):


Uwaga! Nieakceptowalna konfiguracja emoji2371.png
 

 

Już sie przyzwyczailiśmy 😛

 

Ale nie Batmana na białej gumie 😛 Swoją droga ciekaw jaki by można mu nick nadać :) Bat.... ???

Edytowane przez uhck997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Krystian napisał(-a):

Nieakceptowalna konfiguracja

 

Pokaż, proszę, w lepszym świetle. To ten sam, co kiedyś, czy jakiś nowy zakup ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Yenjay napisał(-a):

Gume mam i ja emoji12.pngab8c4a04c8fe2b696d4084f89cd32ae5.jpg
fbac79a58b988ee4d1ab519dbfd843df.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Wypaliło mi oczy po same nerwy 😵

 

9 godzin temu, uhck997 napisał(-a):

 

Już sie przyzwyczailiśmy 😛

 

Ale nie Batmana na białej gumie 😛 Swoją droga ciekaw jaki by można mu nick nadać :) Bat.... ???

 

SrakBat ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, machlo napisał(-a):

Co wyleci to wyleci, a takie "źródła", to tylko liczą na klikanie oferując 0 wartości w zamian - po co takie rzeczy linkować?

zawsze to jakiś temat do rozmowy. wartość merytoryczna podobna do pierdyliardowego zdjęcia tego samego zegarka z komunikatem "dzień dobry"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy werk 4131 tykający w najnowszej Daytonie jest tak samo punktualny jak 4130 znajdujący się u poprzedniczki?

c9e69c7ff9d1dc71793b62597fac8d49.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, pisar napisał(-a):

 

SrakBat ;) 

Tak by było, gdyby guma była brązowa. Ja bym go określił jako metaBAT😉

A na serio, to ten pasek nawet pasuje do białych elementów na bezelu i nie tylko. Na żywo może to całkiem dobrze wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze to jakiś temat do rozmowy. wartość merytoryczna podobna do pierdyliardowego zdjęcia tego samego zegarka z komunikatem "dzień dobry"

Sprawdzałem ten artykuł. W ogóle mnie nie zdziwiły te pozycje. YM2 - ja za nim nie będę płakał, DJ motif i palmy - można było się spodziewać, że ta tarcza będzie dostępna czasowo. W sumie to tylko chyba tego OP z zieloną tarczą byłoby szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.