Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem niedawno w Kruku na pl. Trzech Krzyży i potwierdzam, że czas oczekiwania na czarnego Suba z datownikiem to około dwa lata.

Czyżby bańka pękała i zaraz profesjonalne Rolki zaczną tanieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda, trzeba się pozbywać póki jeszcze ceny wysokie, kryzys tuż tuż.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj , czyli w stanach u lokalnego AD , sub z datą od 8 do 10 miesięcy. Bez daty do pół roku. Zaskakujące jest to , że na niektóre modele DJ 41 mm to samo , do pół roku.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest już koniec, nie ma już nic,

Jesteśmy wolni, możemy iść.

 

Koniec z kolejkami, naprawdę jesteśmy wolni!  :lol:  :lol:  :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejka "zmalała" tylko na Suby czy na najbardziej poszukiwane GMT i Daytony również


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za gratulacje . Teraz na celowniku już tylko moonwatch ale to w przyszłym roku i z drugiej ręki bo czytając wątek Omegi zauważyłem że podwyżka za podwyżką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za gratulacje . Teraz na celowniku już tylko moonwatch ale to w przyszłym roku i z drugiej ręki bo czytając wątek Omegi zauważyłem że podwyżka za podwyżką

I wcale bym się nie zdziwił jak omega ograniczy produkcje Speediego i będzie jak z Daytona na zapisy. A wtedy dopiero ceny polecą w górę! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Speedy, gdzie tak szybko można załatwić sobie Suba? 

 

Handlarze go nienawidzą...

 

Mario, Ty nie sprzedawaj SMPc bo za chwilę za nią miliony monet dostaniesz, pogoń Batmana póki coś wart ;)

 

A ja dwa czy trzy lata temu oglądałem na placu +++ czarnego GMT, był dostępny od ręki, Batman w ciągu 4 tygodni ale pomyślałem "nie, aż tak bardzo to mi się to nie podoba żeby tyle kasy wywalić". No i masz, wystarczyło przestać produkować i nagle wszystkim się tak strasznie spodobały. Teraz bym wziął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie bylo jak mialem Hulka - no fajny, ciekawy, ale zbyt rzuca sie w oczy, za bardzo zielony, to nie sub itp., itd. :D  A teraz? Boze - ale masz swietny zegarek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a do tego zielone zegarki jakoś nie wzbudzają zwykle zachwytów i entuzjazmu i do mało czego pasują - poza tym jednym ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Handlarze go nienawidzą...

 

Mario, Ty nie sprzedawaj SMPc bo za chwilę za nią miliony monet dostaniesz, pogoń Batmana póki coś wart ;)

 

Batman, mój ulubiony EDC zostaje. I basta! W ciągu roku skoczył prawie razy 2, więc może sobie jego kurs cenowy spadać do woli. Mój ci on i będzie ostatnim zegarkiem jakiego sprzedam, jak już z Alzheimerem będzie mi do leków brakować ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz na celowniku już tylko moonwatch ale to w przyszłym roku i z drugiej ręki bo czytając wątek Omegi zauważyłem że podwyżka za podwyżką

 

Omega robi podwyżki, pozycjonuje się znaczy.....

A potem daje rabaty 30%, a po podwyżce 40%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega robi podwyżki, pozycjonuje się znaczy.....

A potem daje rabaty 30%, a po podwyżce 40%

Już teraz raczej trudno o rabat na stalową nówkę więcej jak 20%. Chyba, że mówisz o leżakujących, złotych i z kamieniami.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem ostatnio w Jubitomie przy okazji akcji promocyjnej...poziom rabatów z reklam nie dotyczy większości Omeg.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Domownicy stwierdzili, że kupiłem taki sam zegarek znowu i że znowu taki prosty choć zauważyli że dobrze zrobiony ;-).

Nawet w salonie , bolą te Rolexy po kieszeni...

Osobiście mi się bardzo podoba zwłaszcza rozmiar jest idealny kompaktowy . Wiem że na tym forum to żadne wow, zwykły Sub , ale jednak ikona!!! (Chyba że no date jest tym właściwym a ja mam tylko marketingowego lidera;)

Świetny wybór! Uniwersalny zegarek do wszystkiego. Biorąc pod uwagę jego cechy, ciężko znaleźć odpowiednik wśród innych marek.

A tutaj mój przepłacony, ale nie żałuję.

1da4dbe4363786736668cd0c2b07896a.jpg

 

Wysłane z mojego BBF100-6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę jutro na plac Prostytucji do serwisu z moim DJ 41. Znowu mi gubi po 3 s/24h a nawet ponad. Przez 3 dni zgubił wprawie 11 sekund. Myślałem jeszcze, że to jednak za niska rezerwa chodu. Mimo, że noszę zegarek po 10-12 h na ręku, to może siedząc przy kompie za mało ręką ruszam ?  Zdejmowałem ostatnio jak sprzątałem albo robiłem coś w kuchni., więc trochę leżał.

Zdjąłem go z ręki wczoraj o 20.00 i jeżeli zatrzymałby się tak teraz do 16.00 to jeszcze byłoby ok, ale on cały czas chodzi. 

Mam nadzieję, że to kwestia regulacji. Czytałem za zagranicznych forach, że czasem tak się zdarza, że Rolex po roku potrafi stracić precyzję i zaczyna gubić czas i trzeba go oddać do regulacji na gwarancji. Przez pierwszy rok chodził idealnie.

Jeżeli gwarantują odchyłkę -2+2 na dobę to tak ma być. A już pięknie było, przez 6 dni września zgubił 7s a potem zaczął tracić po 1,5-2s/24 - było ok, ale teraz to już mój Rolek przegina. Mam nadzieję, że bujanie w rotomacie nie uszkodziło mechanizmu.

Nie jestem szczęśliwy, że będę się musiał z nim rozstać. Czy ktoś wie ile mogą mi trzymać Rolka na pl. Prostytucji w serwisie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem szczęście w styczniu zamówiony w lutym odebrany (tego samego roku )1c95aecda765653c1503a59f9f4ea7d5.jpg

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Nie ma równowagi - plac Konstytucji  = plac Prostytucji. Z prostytucją można robić co się chce, to indywidualna sprawa każdego - korzystasz lub nie. Z Konstytucją sprawa jest bardziej skomplikowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Politykę zostawcie sobie w domu.

 

Brawo dla tego Pana  :)

 

I plusik  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubex, tomek123er

 

Nie było moim zamiarem uprawianie polityki ani tym bardziej urażenie kogoś. Zwykły żart jeszcze z czasów liceum, chyba każdy kto urodził się i mieszka w Warszawie spotkał się z takim wyrażeniem. Ok, moja wina, mogłem pomyśleć, że ktoś może moje słowa źle odebrać, szczególnie przy obecnej polaryzacji poglądów politycznych w społeczeństwie i nadchodzących wyborach.

Więc jadę jutro na pl. Konstytucji na serwis, Rolex cały czas na chodzie, więc zbyt krótka rezerwa chodu odpada jako powód. Gubi ponad 3s/24h, mam nadzieję, że to tylko kwestia regulacji, ale mimo wszystko w zegarku tej klasy i tej firmy nie powinno to mieć miejsca. Do niedawna chodził perfekcyjnie a nie było żadnego wydarzenia, które mogłoby coś zepsuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ma ktoś z was w kolekcji sky-dwellera z niebieską tarczą?

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubex, tomek123er

 

Nie było moim zamiarem uprawianie polityki ani tym bardziej urażenie kogoś. Zwykły żart jeszcze z czasów liceum, chyba każdy kto urodził się i mieszka w Warszawie spotkał się z takim wyrażeniem. Ok, moja wina, mogłem pomyśleć, że ktoś może moje słowa źle odebrać, szczególnie przy obecnej polaryzacji poglądów politycznych w społeczeństwie i nadchodzących wyborach.

Więc jadę jutro na pl. Konstytucji na serwis, Rolex cały czas na chodzie, więc zbyt krótka rezerwa chodu odpada jako powód. Gubi ponad 3s/24h, mam nadzieję, że to tylko kwestia regulacji, ale mimo wszystko w zegarku tej klasy i tej firmy nie powinno to mieć miejsca. Do niedawna chodził perfekcyjnie a nie było żadnego wydarzenia, które mogłoby coś zepsuć.

Polityka wylewa się teraz z każdego medium, więc forum niech będzie ostoją.

 

Osobiście darował bym sobie otwieranie fabrycznie zamkniętego zegarka przez różnicę 1s/d.

Klient płaci - klient wymaga, też rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.