Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

@Szyszkops ależ nie kwestionuję Twojej możliwości wyrażania swoich poglądów, wcześniej chciałem jedynie mieć pewność do treści, jaką chciałeś zawrzeć. Po przeczytaniu odpowiedzi trochę mniej mi na tym zależy.

Widzę jednak, że to zmierza w stronę napierd...nki, a pewnie wszyscy chcemy tego uniknąć.

Edited by mroova

Guest M_jak_Michal

Strach się odezwać, ale napiszę tylko: PŁACĘ - WYMAGAM  i tyle w temacie, szczególnie, że to Rolex a nie producent konserw. 

Edited by M_jak_Michal

10 minut temu, mroova napisał:

@Szyszkops ależ nie kwestionuję Twojej możliwości wyrażania swoich poglądów, wcześniej chciałem jedynie mieć pewność do treści, jaką chciałeś zawrzeć. Po przeczytaniu odpowiedzi trochę mniej mi na tym zależy.

Widzę jednak, że to zmierza w stronę napierd...nki, a pewnie wszyscy chcemy tego uniknąć.

ale helou :)? o co chodzi? zapytałeś, to uszczegółowiłem - wydaje mi się nawet, że grzecznie i konkretnie :)

A, to przepraszam, nie byłem pewny.

Sorrki wszystkim, że zostawiam Was z problemem, ale naprawdę muszę jechać po córkę do przedszkola 😁

Jak też mam fajne pudełko nawet dwa.

1f6285e49b6142ba56042ac38f1ceb46.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Mariusz fajny. I jak widzę fotkę, to polar równie dobrze leżał. Niech się nosi. 

Nówka sztuka

17 minut temu, M_jak_Michal napisał:

Strach się odezwać, ale napiszę tylko: PŁACĘ - WYMAGAM

...

producent konserw. 

Od producenta konserw nie wymagasz 

Sory, ale to głupio zabrzmiało. 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

1 minutę temu, Dorian06 napisał:

Mariusz fajny. I jak widzę fotkę, to polar równie dobrze leżał. Niech się nosi. 

Nówka sztuka

Tak, nówka. Część folii jeszcze nie została zdjęta. Zegarek na jakiś czas trafi do sejfu. Jedzie (albo i płynie) do mnie Sinn U50 - spodziewam się go w połowie przyszłego tygodnia. Wtedy zadecyduję, który trafi na łapkę, a który pozostanie w kazamatach 😉

29 minut temu, M_jak_Michal napisał:

Strach się odezwać, ale napiszę tylko: PŁACĘ - WYMAGAM  i tyle w temacie, szczególnie, że to Rolex a nie producent konserw. 

Rany, jakie to polskie. Rozumiem że jeszcze chcesz wymusić na producencie zegarka z napędem mechanicznym żeby był precyzyjny jak kwarc? 

Miałem kieydś kolegę PŁACĘ-WYMAGAM - opowiadał jak w domu stał nad majstrem montującym półki i go musztrował. Zastosowałem przez moment, jako jego zwierzchnik, tę samą metodę w pracy - stanąłem za nim i zacząłem go kontrolować gdy pracował na komputerze. Po 5 minutach powiedział że czuje się niekomfortowo i czy mógłbym odejść. Ja mu na to: PŁACĘ-WYMAGAM.

Edited by beniowski

4 minuty temu, beniowski napisał:

Rany, jakie to polskie. Rozumiem że jeszcze chcesz wymusić na :lol:producencie zegarka z napędem mechanicznym żeby był precyzyjny jak kwarc? 

Miałem kieydś kolegę PŁACĘ-WYMAGAM - opowiadał jak w domu stał nad majstrem montującym półki i go musztrował. Zastosowałem przez moment, jako jego zwierzchnik, tę samą metodę w pracy - stanąłem za nim i zacząłem go kontrolować gdy pracował na komputerze. Po 5 minutach powiedział że czuje się niekomfortowo i czy mógłbym odejść. Ja mu na to: PŁACĘ-WYMAGAM.

To jest globalny mobbing! :lol:

1- Rano dotarło do mnie, że jestem posiadaczem starego modelu, małego zegarka z grubymi uchami.

2- Zimna i deszczowa pogoda spotęgowała chwilową depresję.

3- Po paru godzinach depresja jakby zelżała, fajnie ten "stary" Sub.😉 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

A czy Kruk już się określił czy zaliczki wpłacone na starego SUBa bez daty są przepisywane na nowego czy nie ?
Ja napisałem do nich we wtorek maila ale oczywiście zero odpowiedzi. Jutro spróbuje zadzwonić.

Staszek, gdyby depresja nie ustępowała, daj znać - znajdę lekarstwo ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

b7eb7fb75112581cb4a96a609c3f880f.jpg
Cieszy na maxa

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

3 minuty temu, rafiros napisał:

A czy Kruk już się określił czy zaliczki wpłacone na starego SUBa bez daty są przepisywane na nowego czy nie ?
Ja napisałem do nich we wtorek maila ale oczywiście zero odpowiedzi. Jutro spróbuje zadzwonić.

Po 10 września będzie wszystko jasne. Jeżeli nie będą przepisane na początek kolejki, to zabieram swoje klocki z tego przedszkola i idę w pi**u.

Cieszy na maxa

Super, że cieszy - o to chodzi.
Ale poka, co w drugim pudełku, bo inaczej się nie liczy ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

92a39b104b9c8f8846bf4395a36b8e88.jpg
388b61b50a638a1e95dd975422b7ca9c.jpg
5634d0a6942615026289dd8cb9144633.jpg

Spam!
224f229d63e984abb91328318f26fe95.jpg