Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

5 minut temu, Marak napisał:

No bo kiedyś byłem na koncercie pankowym w liceum na Woli w W-wie, to mógł być '90 i wtedy wszedł kolo, który miał ksywę "Pepsi" i miał fajne okulary 🙂 ale antagoniści zaszydzili: "Pepsi - sexi" .

W sumie mogłem spytać na wprost, czy nie myślałeś też o Pepsi ?

Ponieważ jest piątek wieczór, to mi się nałożyło tak. 

wybacz 😁

W tamtym czasie mogłem wybrać/złożyć zamówienie z szybką realizacją tylko na jeden z modeli GMT. Wybrałem Batmana. 

Guest hubex
53 minuty temu, Krystian napisał:

Przykro mi, że wcześniej nie miałeś innych zegarków, ale nie martw się, to poczucie wyjątkowości minie emoji16.png

Miałem, teoretycznie były lepsze. W subie nie ma nic wyjątkowego, ale jego fenomen może zrozumieć tylko ktoś, kto miał już ten zegarek. Ty zapewne miałeś. Pewnie masz teraz lepsze.

Mała edycja, nie ma wchodzić w pupkę innym "wszystkowiedzącym". Niech się pier**lą.

Edited by hubex
Bo zmieniłem zdanie

4 minuty temu, hubex napisał:

Mario, przeczytaj co napisałeś - "wpadły w oko", "pięknisia".  No proszę Cię chłopie... Ja sam często nie zważam na słowa i też zaraz ktoś z Forum robi sobie ze mnie tzw. "bekę". 

Mnie to nie rusza... ;)

Ja zapisałem się na Exa 1. Zobaczymy na żywo. Biały OP też bardzo mi się podoba ale Easylink którego tutaj brakuje dość skutecznie mnie zniechęca od zakupu. Uważam, że Easylink jest mega wygodny. W DJ używam bardzo często. Gdyby coś poprawili w tej kwestii to z chęcią zakupił bym OP

3 minuty temu, mario1971 napisał:

W tamtym czasie mogłem wybrać/złożyć zamówienie z szybką realizacją tylko na jeden z modeli GMT. Wybrałem Batmana. 

Sądzę, że też bym podjął taką decyzję w takiej sytuacji. I cały czas widać jak cieszy 🙂 

1 minutę temu, Marak napisał:

Sądzę, że też bym podjął taką decyzję w takiej sytuacji. I cały czas widać jak cieszy 🙂 

Nie mam innych, tak wygodnych w użytkowaniu zegarków na bransolecie posiadających funkcję daty. Dlatego musi mnie cieszyć :lol:

A w Kruku c.d. zakrzywienia czasoprzestrzeni.

Modele typu OP 34/36/39 sa przeliczane wg. kursu ok. 4,45 PLN/EUR. To samo dla YM.

Tymczasem SSy wyceniane sa wg kursu ok. 4,7 PLN/EUR.

Niby o tym wiemy, ale boli.

Miałem, teoretycznie były lepsze. W subie nie ma nic wyjątkowego, ale jego fenomen może zrozumieć tylko ktoś, kto miał już ten zegarek. Ty zapewne miałeś. Pewnie masz teraz lepsze.

Nie chodzi o to co miałem, czy mam. Moja poprzednia wypowiedź była żartobliwa jeżeli tego nie zauważyłeś ;) Dla mnie obecny Submariner Date jest jednym z ostatnich wyborów z Rolexa, ze względu na grube uszy i mocne zwężenie bransolety co moim zdaniem nie idzie w parze. Wiem, że to jest wygodne, ale wizualnie mnie odpycha. Jedynie Hulk jest ciekawy ze względu na „żyjącą” tarczę i bezel, ale i tak nosiłbym go jedynie na RubberB, bo tylko w tym przypadku efekt wizualny jest dobry. Osobiście czekam na Hulka bez daty na nowym werku ze zwężonymi uszami (takie małe marzenie :D), ale jak w Submarinerze Date poprawią uszy, co widać po GMT zaczynają robić to też przemyślę taką opcję (oczywiście koniecznie z nowym werkiem, który zdecydowanie zdaje egzamin). Niby stary nie jest zły, ale nowy jest świetny. Oby tylko Submarinera, czy EXP nie wsadzili na jubilee, co teraz jest bardzo modne

Guest hubex
13 godzin temu, Krystian napisał:

Nie chodzi o to co miałem, czy mam. Moja poprzednia wypowiedź była żartobliwa jeżeli tego nie zauważyłeś.

Wybacz. Wyczuwałem sarkazm. Obecny sub nie grzeszy urodą, co wielokrotnie podkreślałem. Ale ja już miałem ładne zegarki. A teraz mam niezawodną maszynę z którą mogę robić wszystko.

U mnie to zadanie spełnia Omega 300 Trilogy i radzi sobie doskonale. Nowy Submariner u „obstawiam” 95% użytkowników nawet wody nie widzi, a gdzie jakieś większe „wyzwania”.
U mnie toolwatch to zegarek, który cieszy mnie w każdej chwili. Czy to jest jazda na rowerze, czy kąpiel w morzu lub basenie. Zegarek ma cieszyć mnie, a nie stresować (to jest moim zdaniem to o co w naszym hobby chodzi). Submariner też by mnie nie stresował, ale najzwyczajniej jak już pisałem nie pasują mi jego proporcje (a skoro nie pasują to nie ma sensu sobie wmawiać, że jest wyjątkowy i brak mu alternatyw).
Oczywiście rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie, ale ja jednak pozostanę przy swoim

Guest maritimeeng
W dniu 17.07.2020 o 23:13, darekmp3 napisał:

To chyba kobieta.

Trudno, co robić...

9 godzin temu, Krystian napisał:

U mnie to zadanie spełnia Omega 300 Trilogy i radzi sobie doskonale. Nowy Submariner u „obstawiam” 95% użytkowników nawet wody nie widzi, a gdzie jakieś większe „wyzwania”.
U mnie toolwatch to zegarek, który cieszy mnie w każdej chwili. Czy to jest jazda na rowerze, czy kąpiel w morzu lub basenie. Zegarek ma cieszyć mnie, a nie stresować (to jest moim zdaniem to o co w naszym hobby chodzi). Submariner też by mnie nie stresował, ale najzwyczajniej jak już pisałem nie pasują mi jego proporcje (a skoro nie pasują to nie ma sensu sobie wmawiać, że jest wyjątkowy i brak mu alternatyw).
Oczywiście rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie, ale ja jednak pozostanę przy swoim emoji16.png

I tu się z Tobą trzeba zgodzić i się pod tym podpisuję rękami i nogami ;) :D

Tyle że tym zegarkiem jest pięcio cyfrowy Sub 16610!!! :D 

I nikt mi nie wmówi, że jest inaczej! :P

Nie zawodny, wytrzymały, uniwersalny pod każdym względem, dostęp do czesci i serwisu utrudniony nie jest, nie ma co go więcej wychwalać bo każdy posiadający raczej wie o czym mówię! 😎

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

11 godzin temu, szwed napisał:

I tu się z Tobą trzeba zgodzić i się pod tym podpisuję rękami i nogami ;) :D

Tyle że tym zegarkiem jest pięcio cyfrowy Sub 16610!!! :D 

I nikt mi nie wmówi, że jest inaczej! :P

Nie zawodny, wytrzymały, uniwersalny pod każdym względem, dostęp do czesci i serwisu utrudniony nie jest, nie ma co go więcej wychwalać bo każdy posiadający raczej wie o czym mówię! 😎

Skoro nikt nic innego nie wmówi, to ja się pod tym podpiszę 😁

D4635140-DB2A-4F29-8525-4971DDB0DDF1.jpeg

Edited by Smycel
Literówka

W dniu 19.07.2020 o 18:16, Smycel napisał:

Skoro nie nikt nic innego nie wmówi, to ja się pod tym podpiszę 😁

;)

😜

czego więcej potrzeba?! :D

9E2EF82C-4308-4DF7-A7A8-01B77C686E2B.jpeg

Wszyscy wstydzą się potwierdzić! ;) :D 

W dniu 19.07.2020 o 18:16, Smycel napisał:

Skoro nikt nic innego nie wmówi, to ja się pod tym

Teraz, nicon napisał:

Piwo lepsze by się przydało ;).

Pierwszy raz wzięte na próbę.

testuje wszystkie IPY co w oko mi wpadną wcześniej była fajna IPA „dubel IPA 

Tylko zdjęcia nie mam ale naprawdę fajna. :) 

963EC68E-5A02-40C4-8B2E-4442B82A38FC.jpeg

1 godzinę temu, Smycel napisał:

Skoro nikt nic innego nie wmówi, to ja się pod tym podpiszę 😁

Ja też. Do tego pod zielonym parasolem to prawie jak Hulk :)

Resized_20200719_160640_8266001-01.thumb.jpeg.8dabebb385a6b63b83359781bae92147.jpeg

Tak szczerze to Was zmartwię, bo jeżeli chodzi o te lata to Polar zamiata 16610 w każdym calu :D

2 minuty temu, Krystian napisał:

Tak szczerze to Was zmartwię, bo jeżeli chodzi o te lata to Polar zamiata 16610 w każdym calu :D

Bez foto są to tylko puste słowa ;)

4 minuty temu, Krystian napisał:

spacer.png

Edited by memento mori

6 minut temu, Krystian napisał:

100900971_3061860763893517_2155072056348114944_n.jpg.e1693d9da2c2f58a1e7fb60c91c5e044.jpg

100900971_3061860763893517_2155072056348114944_n.jpg.e1693d9da2c2f58a1e7fb60c91c5e044.jpg

O Twoim nie pisałem, bo jego to zamiata Apple Watch

Ps. Zawsze możesz sobie kupić zielony parasol i jakieś tam szanse z Apple Watch masz

3 godziny temu, szwed napisał:

Pierwszy raz wzięte na próbę.

testuje wszystkie IPY co w oko mi wpadną wcześniej była fajna IPA „dubel IPA 

Tylko zdjęcia nie mam ale naprawdę fajna. :)

Ta lepsza, ale Kolega chyba rzadko bywa w Polsce, bo tu piwna rewolucja trochę lepsze wynalazki już przyniosła kilka lat temu ;-).

Godzinę temu, Krystian napisał:

Polar jest fajny, ale to dziwoląg z białą tarczą. Miałem 16570 z czarną i Sub go zamiata, nie byłem fanem tego stalowego bezela i dodatkowej wskazówki GMT. Dla mnie tylko mój 16610 🥰, robi za EDC bo i tak innego nie mam 🤷‍♂️

Hl4Ujee.thumb.jpg.ec0db58479fb5786c7cb60ecb9391705.jpg

Edited by nicon

1dFQTya.png