Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

1 minutę temu, Moretti napisał:

Gratulacje DrQQ, milgauss z tarczą GV wygląda genialnie na żywo, mega niedoceniony model.

Prawda, przymierzałem się do tego modelu od bardzo długiego czasu ale zawsze coś stawało na przeszkodzie.

W sierpniu, przypadkiem, trafiłem na niego w Galerii Krakowskiej i pierwszy raz zobaczyłem Milgaussa na żywo, po tym nie było wymówek, 4 miesiące oczekiwania i jest u mnie 😃

Hulk wrócił z serwisu ale z polerką ich poniosło bo tyle z uch ściągnęli ze zaczyna Cermita przypominać

FD18F9C4-3313-4D0C-B15F-C6CA79024205.thumb.jpeg.4c39faa103af41cc39e3952bb08e15cd.jpeg

Gratuluje :) W jakim mieście zamawiany ? :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
1 godzinę temu, memento mori napisał:

No właśnie. Dwa dni minęły od dużej dostawy, a tu do dziś taka cisza w temacie 🙂 

Podobno będzie jeszcze jedna dostawa w Kruku do świąt, także obsypie w tym temacie zdjęciami, że ho ho ho! 🎅

Ciekawy news :) Skąd takie info ? 

Wykupił wszystkie dobre, uznane Pamy, do tego m.in. ten Sub, to po co ma dalej przesiadywać na forum? 😄

@Fitvalf ...od mojej joginki 🧘‍♀️ 😉

Edited by memento mori

Zaglądam tylko rzadziej niż wcześniej.Głównie staram się coś czytać bo niestety na lepsze fotki brak czasu.

Edited by Genovese_

Dawno nic nie dodawałem ale jak tyle osób wrzuca nowe nabytki to co tam  dodam swój sobotni zakup  który niezmiernie cieszy 
pozdrowienia

Hohooo, czy to ten, co niektórzy mówią na niego beetroot ?

3 godziny temu, DrQQ napisał:

Kilka dni temu też zrobiłem sobie prezent na święta, więc chyba mogę dołączyć do klubu. Dzień dobry 😉

Świetny wybór 👍na żywo prezentuje się jeszcze lepiej, niech cieszy🙂

Wykupił wszystkie dobre, uznane Pamy, do tego m.in. ten Sub, to po co ma dalej przesiadywać na forum? 

[mention=108049]Fitvalf[/mention] ...od mojej joginki  

Rozumiem , czyli to bardziej plotka niż potwierdzone info

16 minut temu, Szyszkops napisał:

Hohooo, czy to ten, co niektórzy mówią na niego beetroot emoji3.png?

👍podjechałem przy okazji wizyty w W-wie do Patka, bez jakichkolwiek intencji  i wyjechałem z tym na ręku - spontan, praktycznie mi się nie zdarza a tu ...chyba się starzeję ;)  

Edited by Andrzej1

9 minut temu, Fitvalf napisał:

Rozumiem , czyli to bardziej plotka niż potwierdzone info emoji16.png

Nie, jest to też informacja od pracownika salonu. Myślę, że dość prawdopodobna, ponieważ w tamtym roku też sypnęli zegarkami pod koniec roku dwa razy, z czego ostatni właśnie w okolicach 15-24 grudnia.

Edited by memento mori

Nie, jest to też informacja od pracownika salonu. Myślę, że dość prawdopodobna, ponieważ w tamtym roku też sypnęli zegarkami pod koniec roku dwa razy, z czego ostatni właśnie w okolicach 15-24 grudnia.

No to fajny news Zobaczymy co będzie w przyszłym tygodniu , będę spać nawet z telefonem w ręku

Swoją droga tez ciekawe info , jak ostatnio rozmawialem z pracownikiem Kruk/Rolex w Galerii Mokotów to mi powiedział, ze skąd „oni nie wiedza co przyjdzie , dopiero dzień przed dostawa się dowiadują”

22 minuty temu, Andrzej1 napisał:

Dawno nic nie dodawałem ale jak tyle osób wrzuca nowe nabytki to co tam :) dodam swój sobotni zakup :)  który niezmiernie cieszy 

pozdrowienia

gmt.jpg

Fenomenalny, na mojej liście do "odhaczenia" były tylko dwa Rolexy: 116400GV i Root Beer, żaden z nich nie jest zbyt popularny na forum tym bardziej nie spodziewałem się go zobaczyć tuż pod moim postem. 😃 Gratuluję również 👍

Ostatnie dni głosowania. Kto nie brał udziału w zabawie niech nie zwleka 😉 

Świetne zakupy, Panowie - gratulacje!

Bro jak porównasz do Hulka? Masz jeszcze?

I'm not myself, but not dead and not for sale...

1 godzinę temu, Andrzej1 napisał:

👍podjechałem przy okazji wizyty w W-wie do Patka, bez jakichkolwiek intencji  i wyjechałem z tym na ręku - spontan, praktycznie mi się nie zdarza a tu ...chyba się starzeję ;)  

Pojechałeś po Patka a wkleili Ci Rolexa 2T...mam nadzieję, że choć kawa była dobra 😉

2 godziny temu, DrQQ napisał:

Fenomenalny, na mojej liście do "odhaczenia" były tylko dwa Rolexy: 116400GV i Root Beer, żaden z nich nie jest zbyt popularny na forum tym bardziej nie spodziewałem się go zobaczyć tuż pod moim postem. 😃 Gratuluję również 👍

Bardzo dziękuję.

Masz raję i  wcześniej był Milgauss i są mniej popularne :) ale wg mnie bardzo ciekawe, życzę jako następnego 

rol.jpg

2 godziny temu, mario1971 napisał:

@Andrzej1, fajny ten Misio. Niech dobrze służy! :)

dziękuję :) na zdjęciach nie robił na mnie wrażenia, na żywo mnie "złapał"

Godzinę temu, lukebor napisał:

Świetne zakupy, Panowie - gratulacje!

Bro emoji106.pngemoji123.pngemoji2936.pngjak porównasz do Hulka? Masz jeszcze?

Dzięki chłopaki.

Łuki, coś więcej napiszę po kilku tygodniach noszenia ale zegar wydaje się być wygodniejszy niż ref. 11... (pewnie przez szerszą bransoletę), Nowe proporcje zdecydowanie na plus, bezel jest troszkę ciemniejszy niż w Hulku. Tarcz nie porównuję bo nie ma co choć AR w Cermicie zdecydowanie poprawił odbiór tarczy.

Godzinę temu, desmo napisał:

Pojechałeś po Patka a wkleili Ci Rolexa 2T...mam nadzieję, że choć kawa była dobra 😉

Dokładnie, nastawiony byłem na dłuższą rozmowę w Patku, było sympatycznie i po niej wcisnęli mi Rolka :)  dałem się zrobić i to podwójnie bo nie  na 2T... :)

15 minut temu, desmo napisał:

No pokazałeś rootbeera two tone. Kupiłeś jeszcze złotego? Mistrzowie.

Dwóch nie mieli w tej chwili :) zdjęcia przekłamują - jest jeden 😁 są mistrzami  marketingu nie od dziś.

gmt1.jpg