Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Szyby brudne, pandemia przygniata, ale jezdzic trzeba... 😊

0.jpg

Edited by artme

Do Galmoka zapewne ;)

Pochwal się, co tam ustrzeliłeś :)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Tak. Do Ciebie Markizo.

No jest jakaś tolerancja, byle nie za duża.   Ale koledzy coś kiedyś chyba pisali o tym.   Choć to dziwne skoro ixy trafiają w indeksy od godz 1 do 5,  R trafia w godziny od 7 do 11, to i koronka powinna trafiać w 12.

Juz w domku... i faktycznie Mario - centra sa pozamykane, jednak mozna w salonach/butikach odbieac... 😊

Centra to są pootwierane - tylko niektóre sklepy są pozamykane ;)

No to ... czekamy :)

1 godzinę temu, artme napisał:

Szyby brudne, pandemia przygniata, ale jezdzic trzeba... 😊

Wycieraczki wymień to będą czyste :P

1dFQTya.png

Teraz, nicon napisał:

Wycieraczki wymień to będą czyste :P

I płyn trzeba uzupełnić ;)

I jeszcze filtr kabinowy warto wymieniać, to z zewnątrz będą czyste i od środka nie będą parować

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

I miał pokazywać Rolexa a pojechał po wycieraczki. Dobre rady zawsze w cenie.😀😀😀😀😀

No i git! Gratulacje! Niech się dobrze nosi

10 minut temu, artme napisał:

No to ok - Wy sie przez 3 lata bawiliscie - a ja jak ten duren z jednym chodzilem i czekalem, ale teraz sie ciesze, bo jest z czego 😊

No ok, Pepsi jak Pepsi całkiem fajne, a kiedy pokażesz tego grala po którego jechałeś i co na niego tyle czekałeś? 😉

Edited by memento mori

21 minut temu, artme napisał:

No to ok - Wy sie przez 3 lata bawiliscie - a ja jak ten duren z jednym chodzilem i czekalem, ale teraz sie ciesze, bo jest z czego 😊

0-2.jpg

Na ten model warto czekać jak już się tyle cierpliwie czekało . Gratuluje IKONY👍.

1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

15 minut temu, mario1971 napisał:

@artme, powiedz szczerze, warto było tyle czekać? ;)

Gratuluję!!!

Bylo wato... dzieki 😎

Wiem - tyle czasu etc., jednak wiem jedno - musieli cos zmienic z tymi poczatkowymi modelami, bo niebieski jest niebieski a nie fioletowy a czerwony jest badziej bordowy niz malinowy. To na 100% 😎

Calosc? Coz... - kazdy moze osadzac po swojemu, jednak ja jestem niesamowicie pozytywnie nastawiony nawet tak, ze jako ten jedyny moze wymienic sie z subem 😳😊

Ale teaz najwazniejsze!!! 😎

Zarowno nowy sub jak i ten Pepsi maja jedna wade - bransoleta... a dokladnie jej dlugosc.

Do tej pory jak kupowalem suby, to musialem prosic o skracanie bransy o 1,5 ogniw a teraz...???? Wszystko lezy idealnie zarowno w subie jak i Pepsi. Oznacza to tylko tyle, ze poszli po oszczednosci i jesli ktos ma wiekszy nadgarstek, to bedzie musial DOKUPIC OGNIWA 😳😞 I to jest smutne...

Edited by artme

7 minut temu, artme napisał:

Bylo wato... dzieki 😎

Wiem - tyle czasu etc., jednak wiem jedno - musieli cos zmienic z tymi poczatkowymi modelami, bo niebieski jest niebieski a nie fioletowy a czerony badziej bordowy niz malinowy. To na 100% 😎

Calosc? Coz... - kazdy moze osadzac po swojemu, jednak ja jestem niesamowicie pozytywnie nastawiony nawet tak, ze jako ten jedyny moze wymienic sie z subem 😳😊

Ale teaz najwazniejsze!!! 😎

Zarowno nowy sub jak i ten Pepsi maja jedna wade - bransoleta... a dokladnie jej dlugosc.

Do tej pory jak kupowalem suby, to musialem prosic o skracanie bransy o 1,5 ogniw a teraz...???? Wszystko lezy idealnie zarowno w subie jak i Pepsi. Oznacza to tylko tyle, ze poszli po oszczdnosci i jesli ktos ma wiekszy nadgarstek, to bedzie musial DOKUPIC OGNIWA 😳😞 I to jest smutne...

Gratuluję Mariusz ale z tymi kolorami to nie uwierzę póki nie zobaczę 😉

Zgadza się,  jest to naprawdę żałosne jeśli chodzi o R.  Chcą sprzedać nawet dodatkowe ogniwa.Fajne Pepsi, gratulacje.🙂

Edited by zbyniu70

Gratulacje Mariusz.

Długo czekałeś, ale się doczekałeś.

Robercie - jak mnie znasz (a jestem grafikiem 😉), to strasznie sie obawialem, ze dostane to, co widzialem przymierzajac 2 lata temu w sklepie (zreszta tym samym). Teraz moge potwiedziec, ze kolory oczywiscie nie sa takie same jak w oldscoolowym, jednak sa naprawde ok 😎

1 minutę temu, Tommaso napisał:

Gratulacje Mariusz.

Długo czekałeś, ale się doczekałeś.

No tak... - dzieki wielkie - licze na spotkanie jak przygarniecie znowu Warszawiaka... 😉😊

42 minuty temu, artme napisał:

Gratuluję. 

Zostanie na dłużej  

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

W tej chwili nawet jesli zona nie zaakceptuje jak kiedys Hulka, to  zostaje na MILION!!!! procent, ale.. coz - nasza pasja wiele moze zmienic 😉

ps

dajesz za niego Nautilusa i jest Twoj 😂😉

Edited by artme