Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

8 minut temu, Maserati napisał:

Secondo: kiedy piszemy o trudnych tematach to zawsze będzie słyszalny w powietrzu dźwięk skwierczących hemoroidów, ale nieść kaganiec oświaty to priorytet

Bullteriery nie podlegają próbom pracy, a na spacery powinny wychodzić w kagańcu ;)

32 minuty temu, mario1971 napisał:

Bullteriery nie podlegają próbom pracy, a na spacery powinny wychodzić w kagańcu ;)

Podziwiam Twoje zaangażowanie😁. Chyba 5 moderatorów i 3 adminów nie mają takiego przebiegu 😁😁

Edited by Maserati

1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Teraz, mario1971 napisał:

.............Bullterriery jak najbardziej nadają się do PT 

Jestem jak ten mój zegarek - nie posiadam jednak żadnych nadprzyrodzonych mocy. Walczę tutaj z siłami zła... ;)

2 godziny temu, Markiza napisał:

To ich tak nie nazywaj. 🤣😂🤣

Ja ich tak nazywam. 😂

Masz rację. Sami się ochoczo zgłosili.

Pozdrawiam.

Godzinę temu, szuwi napisał:

Dodam też, że w latach 90 tych nie miałem, jak niby każdy, jednego Rolexa. 

Już miałam 2 i jednego Tudora 

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Godzinę temu, Maserati napisał:

Primo: jeden Rolex na głowę to ujęcie modelowe, nie oznacza że każdy go posiadał. Ta sama uwaga co do @mario1971. Czytać czytać aż wejdzie.

Secondo: kiedy piszemy o trudnych tematach to zawsze będzie słyszalny w powietrzu dźwięk skwierczących hemoroidów, ale nieść kaganiec oświaty to priorytet: już nikt nie czyta przy świeczce, nie może to być też wątek jak za króla Cwieczka. 

Na koniec , wielu od van Gogha po Vivaldiego nie było traktowanych z należytą atencją za życia. Taka karma wybitnych jednostek ...

Jeżeli zakończysz swój byt na forum (czyli zakończysz "życie forumowe"), to obiecuję, że będziesz traktowany z należytą atencją. Ale jakoś niestety podejrzewam, że nie mam na co liczyć... 😞

7 minut temu, Markiza napisał:

Już miałam 2 i jednego Tudora 

Brawo Ty! Ale jeszcze kilku brakuje... 

37 minut temu, szuwi napisał:

Brawo Ty! Ale jeszcze kilku brakuje... 

To było o latach 90. 
Później przyszły inne. 

Godzinę temu, Markiza napisał:

To było o latach 90. 
Później przyszły inne. 

Koleżanko, przeczytaj, czego dotyczy rozmowa 🙂

edit - a może by tak to wszystko pierdolnąć i wyjechać w Bieszczady...? 

Edited by szuwi

13 godzin temu, Maserati napisał:

Primo: jeden Rolex na głowę to ujęcie modelowe, nie oznacza że każdy go posiadał. Ta sama uwaga co do @mario1971. Czytać czytać aż wejdzie.

Secondo: kiedy piszemy o trudnych tematach to zawsze będzie słyszalny w powietrzu dźwięk skwierczących hemoroidów, ale nieść kaganiec oświaty to priorytet: już nikt nie czyta przy świeczce, nie może to być też wątek jak za króla Cwieczka. 

Na koniec , wielu od van Gogha po Vivaldiego nie było traktowanych z należytą atencją za życia. Taka karma wybitnych jednostek ...

a Hulki już staniały wg Twojej przepowiedni ? bo na razie wyglada na niesienie właśnie kaganka teorii wyssanych z palca a nie laserowego reflektora oświaty 

Nasza forumowa samochwała Lotus myśli, że niesie kaganek oświaty, a w rzeczywistości niesie jak sam to dosłownie napisał, uwaga cytuję: "kaganiec" 😂 Parafrazując rzekłbym nawet, że niesie, ale nie przed tylko na sobie "kaganiec chroniący przed oświatą". 😜 Problem polega na tym, że tak jak i w zagadnieniach zegarkowych pewnie i tu nie dostrzega różnicy. Poźniej ma o sobie wysokie mniemanie (wystarczy spojrzeć na stopkę) dziwiąc się, że ludzie traktują go jak błazna.

Edited by memento mori

Godzinę temu, dariusz chlastawa napisał:

a Hulki już staniały wg Twojej przepowiedni ? bo na razie wyglada na niesienie właśnie kaganka teorii wyssanych z palca a nie laserowego reflektora oświaty 

Poczekajmy do końca pierwszego kwartału , tak prognozował Lotus, czytajmy proszę jego rekomendacje uważnie aby uniknąć kontrowersji.

31 minut temu, memento mori napisał:

Nasza forumowa samochwała Lotus myśli, że niesie kaganek oświaty, a w rzeczywistości niesie jak sam to dosłownie napisał, uwaga cytuję: "kaganiec" 😂 Parafrazując rzekłbym nawet, że niesie, ale nie przed tylko na sobie "kaganiec chroniący przed oświatą". 😜 Problem polega na tym, że tak jak i w zagadnieniach zegarkowych pewnie i tu nie dostrzega różnicy. Poźniej ma o sobie wysokie mniemanie (wystarczy spojrzeć na stopkę) dziwiąc się, że ludzie traktują go jak błazna.

Czytasz legendę z uwagą i za to Tobie dziękuje. Drobne niedoróbki fakt zdarzają się nawet guru.

3. Mentor i coach.

50 minut temu, Maserati napisał:

Poczekajmy do końca pierwszego kwartału , tak prognozował Lotus, czytajmy proszę jego rekomendacje uważnie aby uniknąć kontrowersji.

z przyjemnością wypomnę Ci te bzdury, które pisałeś o cenach Rolexa, szkoda tylko że być może dla Ciebie taki troling prześmiewczy to jakaś forma zabawy, ale niektórym możesz po prostu zaszkodzić sianiem dezinformacji 

to tak jakby na forum lekarzy rozpisywać się nad zaletą leczenia poprzez włożenie chorego na kwadrans do pieca chlebowego, niestety zawsze się znajdzie ktoś kto uwierzy i zastosuje 

szkoda, że uprawiasz szkodnictwo ..

13 minut temu, dariusz chlastawa napisał:

z przyjemnością wypomnę Ci te bzdury, które pisałeś o cenach Rolexa, szkoda tylko że być może dla Ciebie taki troling prześmiewczy to jakaś forma zabawy, ale niektórym możesz po prostu zaszkodzić sianiem dezinformacji 

to tak jakby na forum lekarzy rozpisywać się nad zaletą leczenia poprzez włożenie chorego na kwadrans do pieca chlebowego, niestety zawsze się znajdzie ktoś kto uwierzy i zastosuje 

Już za 3 miesiące będzie sytuacja jasna więc póki co nie ma się co ekscytować. Amerykanie zajmą się płaceniem podatków wtedy rynek lekko się koryguje , jest też kilka innych czynników makroekonomicznych, pożyjemy zobaczymy.

Szkoda jest wtedy kiedy krowa wejdzie w żyto a tutaj staramy się wymieniać opiniami, rekomendacjami lub faktami. 

3. Mentor i coach.

3 godziny temu, Maserati napisał:

Czytasz legendę z uwagą i za to Tobie dziękuje. Drobne niedoróbki fakt zdarzają się nawet guru.

Działania tego użytkownika są sprzeczne z celem forum, jakim jest m.in. krzewienie wiedzy o zegarkach. 

To w takim razie za nim te zegary potanieją albo nie (żadnych wróżek nie słucham i tak) , zrobiłam pierwsze testy śniegowe. 
I muszę przyznać, ze ten wyjątkowy czerwony kolor spisuje się na medal. 

72D86ABF-FFC8-4540-88C6-2EE0436047DB.jpeg

65B1C27D-F306-4FD2-A61B-08CCFC18A90F.jpeg

44570294-4AC6-4709-8E53-DBEDFB45CDB7.jpeg

Edited by Markiza
Poprawka

ullala ale czerwony opek ma sesje

Widać pełną profeske fotograficzną 

😄

Zegarek ciekawy imho

Godzinę temu, Markiza napisał:

To w takim razie za nim te zegary potanieją albo nie (żadnych wróżek nie słucham i tak) , zrobiłam pierwsze testy śniegowe. 

No super   i nie trzeba będzie myć szczoteczką.😉

Edited by zbyniu70

1 godzinę temu, Markiza napisał:

Chwila odpoczynku od tych nadgarstków mocy w niebo 👍

3. Mentor i coach.

8 godzin temu, dariusz chlastawa napisał:

10 godzin temu, dariusz chlastawa napisał:

Dariusz, tak na szybko jedno z zestawień cen ewolucji Hulka od momentu info dotyczącego zakończenia jego produkcji. Na podsumowanie przyjdzie czas na koniec kwartału ale już dzisiaj widać trend, co prawda to Stany, ale z tego co kojarzę Hulk testował u nas (UE) 100kpln a dzisiaj większość ofert ma 8 lub 9 z przodu( nawiązuje do modeli z roku produkcji 2020 roku tylko). To zjawisko opisywał w swoim referacie Lotus.

B5BD9BDD-C596-4E04-87A8-04811B075C16.jpeg

3. Mentor i coach.

Panie Maserati, w styczniu będzie te -30C jak straszą czy tylko -18C bo już sam nie wiem na co się szykować?

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

17 godzin temu, Maserati napisał:

Dariusz, tak na szybko jedno z zestawień cen ewolucji Hulka od momentu info dotyczącego zakończenia jego produkcji. Na podsumowanie przyjdzie czas na koniec kwartału ale już dzisiaj widać trend, co prawda to Stany, ale z tego co kojarzę Hulk testował u nas (UE) 100kpln a dzisiaj większość ofert ma 8 lub 9 z przodu( nawiązuje do modeli z roku produkcji 2020 roku tylko). To zjawisko opisywał w swoim referacie Lotus.

B5BD9BDD-C596-4E04-87A8-04811B075C16.jpeg

Masz rozdwojenie jaźni ? przecież Lotus to Ty, tylko zmieniasz sobie nicki na forum ( nota bene niezgodnie z regulaminem, ale co mnie to już..) A merytorycznie to taki wykresik każdy może zrobić jaki sobie chce .. jakieś dane lub źródło ( tylko mi nie pisz, że z chrono24 copy-paste) 

1 godzinę temu, dariusz chlastawa napisał:

Masz rozdwojenie jaźni ? przecież Lotus to Ty, tylko zmieniasz sobie nicki na forum ( nota bene niezgodnie z regulaminem, ale co mnie to już..) A merytorycznie to taki wykresik każdy może zrobić jaki sobie chce .. jakieś dane lub źródło ( tylko mi nie pisz, że z chrono24 copy-paste) 

Dariusz, już wyjaśniam.

Primo: używam zwrotu Lotus ponieważ większość tak się do mnie tutaj zwraca, a niestety ten nick utraciłem.

Secondo, pierwsza lepsza wyszukiwarka która mi wpadła to była watchcharts.com , nie miałem czasu na szukanie zajęło mi to 3 minuty i pyk wkleiłem ostatnie 6 miesięcy sprzedaż hulk bo o tym była mowa.

Na koniec , rynek Rolexa jest bardzo dynamiczny a przewidywania trudne. Coby nie mówić , Lotus miał znowu racje, nie pierwszy raz. Nie ma za co.

P.S Uwaga natury porządkowej:

Możesz mnie w dalszym ciągu obrażać, dyskredytować, wywoływać do tablicy (jak i kliku tutaj kolegów) tylko że oprócz tego bicia piany i robienia z forum bazaru pyskówek to nic dobrego z tego chyba nie wynika? Poprzez takie zachowanie jakość tego wątku napewno nie zyskuje...

Na regumalmin się tu nie ma co powoływać bo połowa z orędowników jego egzekwowania dostałaby bana i to czasami z kilku paragrafów.

Wole być recydywistą który przyznał się do używania dwóch nicków niż np zacietrzewionym gburem bez umiejętności napisania kilku zdań w sposób kulturalny i na poziomie. 

Edited by Maserati

3. Mentor i coach.

WTF ?? 😆🤣😂

Rzadko tu zaglądam ale trzeba przyznać że temat Rolexa trzyma poziom !

8 minut temu, Muzzy napisał:

WTF ?? 😆🤣😂

Rzadko tu zaglądam ale trzeba przyznać że temat Rolexa trzyma poziom !

No baaa.

Ja nie mam TV od ponad 15 lat.

Wiadomości nie oglądam/czytam od ponad 3 lat.

Ten watek rekompensuje częściowo rozrywkę związaną z brakiem TV i znajomości newsów ze świata ;) 

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)